Lowlands is ook heel relaxed. Vind het qua sfeer nog beter dan Rock Werchter ofzo. Het is lekker compact, écht een festival. Bij Werchter zit het allemaal heel verspreid (campings en festivalterrein). Plus heb je er gewoon ook heel veel Nederlandersquote:Op maandag 1 maart 2010 20:26 schreef oh-oh het volgende:Bospop is dat bejaardenpop?????
Voor de sfeer kun je t best naar België gaan, daar zijn de festivals pas gezellig
Vind ik ook, dat je niet een half uur hoeft te lopen van camping naar festivalterrein.quote:Op maandag 1 maart 2010 20:27 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Lowlands is ook heel relaxed. Vind het qua sfeer nog beter dan Rock Werchter ofzo. Het is lekker compact, écht een festival. Bij Werchter zit het allemaal heel verspreid (campings en festivalterrein). Plus heb je er gewoon ook heel veel Nederlanders
Dat valt toch reuze mee nogquote:Op maandag 1 maart 2010 20:29 schreef P.F het volgende:
Ik ben meer van de technoMaar een Awakenings festival lijkt mij bijvoorbeeld weer veeel te groot!
Is toch gewoon praktisch Lowlands maar dan in Belgie, ze boeken toch ook 70% van de line-ups samenquote:Op maandag 1 maart 2010 20:34 schreef oh-oh het volgende:
Ik ga mss naar Pukkelpop als dr iets leuks komt.
Das echt gezellig, kortbij en niet zo massaal
quote:Pukkelpop luistert! Lijstjestijd gaat van start
Democratie rules! Vorig jaar lieten meer dan 30.000 mensen weten welke bands zij graag op Pukkelpop zouden willen zien! Zowat elke naam uit de Popencyclopedie passeerde de revue. Jawel, ook Nirvana hadden sommigen graag opnieuw op de weide van Kiewit gezien! The sky is blijkbaar the limit...
Kortom, ook dit jaar vragen we jullie mening. Surf naar de Pukkelpop-website en vul als de gesmeerde bliksem jouw vijf favoriete acts voor Pukkelpop 2010 in. De eerste vijfduizend ingestuurde lijstjes krijgen namelijk een exclusieve Pukkelpop-sticker thuisgestuurd. Waar wacht je nog op?
MyFlag: De winnaars zijn bekend
Een maand lang kon het publiek beslissen welke vlag gehesen zou worden om de jubileumeditie van Pukkelpop feestelijk in te zetten. Meer dan 5000 mensen stemden op de Pukkelpop-website. Er werd gekozen voor het ontwerp van Seeger Mattijs. Van zijn ontwerp wordt een vlag gemaakt die in het cultuurdorp Petit Bazar wordt gehesen.
Ook de Pukkelpop organisatie koos een ontwerp uit de 400 inzendingen. Met vlag en wimpel geslaagd: Nick De Baerdemaeker. Ook zijn vlag zal pronken in Petit Bazar op Pukkelpop 2010.
Beide vlaggen vind je nu alvast terug op de Pukkelpop-website. Bedankt aan alle stemmers en proficiat aan beide winnaars!
Waar kun je zien hoeveel kaarten er voor een feest verkocht worden?quote:Op maandag 1 maart 2010 20:33 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat valt toch reuze mee nog![]()
Pinkpop = 60.000 man
Lowlands = 55.000 man
Rock Werchter = 72.000 man
Rock am Ring = 100.000 man![]()
Maar geef mij maar rockfestivals. Veeeeeel betere sfeer. Ook genoeg dance/techno/hardcore feesten gehad. Maar vaak toch kutsfeer of doorgesnoven figuren die rotzooi lopen trappen![]()
En Awakenings als het outdoor is, is 20.000 ofzo? Indoor denk nog geen 5000?
quote:De laatste jaren trekt Pukkelpop gemiddeld 130.000 bezoekers, maar de editie van 2009 was een absoluut record met ongeveer 180.000 bezoekers.
De editie 2009 was ook de warmste editie ooit, met op donderdag 20 augustus recordtemperaturen tot wel 38 graden Celsius.
3x 55.000 = 165.000quote:Lowlands 2009 (voluit: A Campingflight to Lowlands Paradise) is een Nederlands muziek- en cultuurfestival dat op 21, 22 en 23 augustus 2009 heeft plaatsgevonden in Biddinghuizen. Het was de 17e editie van het Lowlandsfestival. Het heeft daar sinds 1993 plaatsgevonden, daarvoor werd het festival al twee maal georganiseerd in de Jaarbeurs te Utrecht.
Het festival was op 1 mei 2009 uitverkocht. Nog niet eerder in de geschiedenis van het festival waren zo vroeg in het jaar alle 55.000 kaarten verkocht.
De meeste weet ik gewoonquote:Op maandag 1 maart 2010 20:38 schreef P.F het volgende:
[..]
Waar kun je zien hoeveel kaarten er voor een feest verkocht worden?
Bereidt je voor op twee kleine pootjes en een enorm tongetjequote:
Vrolijke Whooperdquote:Op maandag 1 maart 2010 20:40 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Bereidt je voor op twee kleine pootjes en een enorm tongetje![]()
Ze is wel vrolijk weer, stond net voor de badkamerdeur te wachten![]()
Kijken of ze zo een dutje kan doen.
quote:Op maandag 1 maart 2010 20:23 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik twijfel nog. Zit wel wat leuks tussen, maar vrijwel alle grote namen heb ik al minstens één keer en sommige meerdere keren gezien. En qua sfeer is Pinkpop ook weer niet zo leuk dat je daarvoor een ticket koopt. Dat is toch meer iets van Lowlands...
quote:Op maandag 1 maart 2010 20:41 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Vrolijke Whooperd![]()
Hier ligt Droop alweer op de bankleuning terwijl Tom er vlakbij ligt.
Zou het dan toch goed gaan komen?
Het jaarlijkse Awakenings Festival is het grootste technofestival van Nederland. Plaats van handeling is recreatieterrein Spaarnwoude tussen Amsterdam en Haarlemquote:Op maandag 1 maart 2010 20:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
De meeste weet ik gewoon![]()
Awakenings is gokje qua locatie. Overigens is het meeste gewoon op Wikipedia te vinden, van de wat grotere/bekendere festivals
Ja maar dat is appels met peren vergelijkenquote:Op maandag 1 maart 2010 20:41 schreef oh-oh het volgende:
Toch is Pukkelpop qua sfeer en zo veel gezelliger en gemoedelijker dan Pinkpop de laatste jaren.
Pinkpop is echt veeeeeeel te druk geworden, en de lokatie wordt er niet groter op
quote:Op maandag 1 maart 2010 20:43 schreef P.F het volgende:
[..]
Het jaarlijkse Awakenings Festival is het grootste technofestival van Nederland. Plaats van handeling is recreatieterrein Spaarnwoude tussen Amsterdam en Haarlem
Nu weet ik nog niets!
http://3voor12.vpro.nl/3voor12/festivals/news/full.jsp?portal=2534202&event=34973651&news=34977587quote:Vorig jaar konden 15.000 mensen het festival bijwonen, dit jaar zijn dat er 18.000. “Het hoofdpodium staat vijftig meter verder naar achteren”, zegt Veenboer. Nog verdere uitbreiding voor de volgende editie is mogelijk: “In 2002 zaten we op het terrein aan de overkant, waar je nu je auto parkeert. Dat gedeelte is iets minder gedraineerd, maar daar zouden we ruim 20.000 mensen kwijt kunnen.
Ja, ik was er de laatste keer in 2004. toen was ik het echt zat, ik ga niet meer, ondanks dat ik meestal wel gratis kaartjes kan krijgenquote:Op maandag 1 maart 2010 20:43 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik was twee jaar terug op Pinkpop, dat was echt wringen.
Ik denk dat je je vergistquote:Op maandag 1 maart 2010 20:45 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja, ik was er de laatste keer in 2004. toen was ik het echt zat, ik ga niet meer, ondanks dat ik meestal wel gratis kaartjes kan krijgen![]()
En het vlakbij is.
Werchter ben ik al een poos niet meer geweest, de laatste keer was Torhout en Werchter nog apart volgens mij![]()
Pukkelpop was denk ik mn laatste festival.
Had je mn post over de film nog gelezen?
Toen was het dus net halfvolquote:Pinkpop 2004
Het programma van Pinkpop 2004 werd door sommigen als minder beschouwd dan het programma van andere jaren. Een feit is, dat het aantal verkochte kaarten voor het tweede achtereenvolgende jaar tegenvalt en het concurrerende Rock Werchter uitverkocht is. Het was de 35e editie van Pinkpop met ongeveer 36.000 bezoekers.
Neuh, ik vergelijk grote popfestivals met elkaar hoor.quote:Op maandag 1 maart 2010 20:43 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja maar dat is appels met peren vergelijken![]()
Pinkpop is zowel qua line-up als locatie/sfeer met als Werchter (massaal, grote namen boeken, weinig oog voor aankleden terrein).
Lowlands en Pukkelpop zijn dan qua locatie en sfeer en line-up veel beter te vergelijken. Sowieso overlappen die al 70 / 80% qua lineup omdat het in hetzelfde weekend is.
Ik weet niet of ik Chinese films tof vind want ik heb ze nooit gezien.quote:Op maandag 1 maart 2010 20:21 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Pffffffff.
Kan m niet vinden.
Wss heeft mn moeder m laatst meegenomen![]()
Die was in mn la aan het rommelen.
Hou je van chinese films?
Ik heb hier bijvoorbeeld Farewell my Concubine liggen, en Lifetimes .
Oh en beide seizoenen van Pushing Daisies als je graag toffe series kijkt
En source on ice 2010?quote:Op maandag 1 maart 2010 20:45 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
[..]
http://3voor12.vpro.nl/3voor12/festivals/news/full.jsp?portal=2534202&event=34973651&news=34977587
Neuh klopt, maar dat is beetje inherent aan Mojo en Rock Werchter. Het was in 2006 óf grote namen boeken en meedoen met Werchter óf gewoon net tussen wal en schip vallen (te groot voor gemoedelijk klein festival, en te klein voor een groot Europees festival). In 2004/2005 liep het terug tot 20.000 bezoekers. Net 1/3e gevuld dus. En vanaf 2006 lieten ze de 'vaste datum' (Pinksteren) los en gingen ze meer voor grote namen (a la Werchter dus), en is het weer ieder jaar uitverkocht (>60.000)quote:Op maandag 1 maart 2010 20:48 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Neuh, ik vergelijk grote popfestivals met elkaar hoor.
Pinkpop was niet altijd puur commercie, vroeger was Pinkpop echt kleiner en gemoedelijker, ook op deze lokatie nog.
Daar kon je nog es leuke bandjes ontdekken, nu moet een band echt al een naam hebben om er te staan, maar dat was niet altijd zo hoor
Dit? http://partyflock.nl/party/164282/comments/PAGE/4.htmlquote:
Als je dat al druk vond zou ik vooral NIET naar Awakenings gaan (10x zo groot) of zelfs Pinkpop ofzo (30x zo groot)quote:Paperdome Utrecht
Hogeweide 3a
Utrecht (Utrecht) NL
Telefoon: 030 6703122
Capaciteit: 2.200 bezoekers
Het verschilt natuurlijk ook per persoon wat je druk vindquote:Op maandag 1 maart 2010 20:52 schreef oh-oh het volgende:
Nee, ik vergis met niet, ik was er in 2004 voor het laatst en ik vond het toen te druk.
Ik ga es alle jaren zoeken dat ik geweest ben
Ja die! Ik vond dat wel prima... Eigenlijkquote:Op maandag 1 maart 2010 20:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dit? http://partyflock.nl/party/164282/comments/PAGE/4.html
[..]
Als je dat al druk vond zou ik vooral NIET naar Awakenings gaan (10x zo groot) of zelfs Pinkpop ofzo (30x zo groot)
Ik wil heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel graag een keer naar Glastonburyquote:Op maandag 1 maart 2010 20:54 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Het verschilt natuurlijk ook per persoon wat je druk vind![]()
Maar ik vond het wél echt druk met 60.000 man en als er dan 1 afsluitende act was die IEDEREEN wilde zien (RHCP ofzo). Dan sta je wel hutje-mutje. Verder viel het imho wel mee als iedereen wat verspreid was. Maar je hebt niet de ruimte zoals op Lowlands ofzo![]()
Wat dat betreft zijn Britse festivals wat beter, vaak minder capaciteit op even groot terrein. Wat ik daar iig van gezien / gelezen heb. Zelf op Reading Festival geweest, en dat was volgens mij 45.000 man ofzo, op terrein zo groot als Pinkpop, ook met 3 podia ofzo
PD is echt helemaal geweldigquote:Op maandag 1 maart 2010 20:49 schreef DanseMacabre het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik Chinese films tof vind want ik heb ze nooit gezien.
Maar Pushing Daisies lijkt me wel leuk.
Dankje!quote:Op maandag 1 maart 2010 21:05 schreef oh-oh het volgende:
[..]
PD is echt helemaal geweldig![]()
Ik stuur seizoen 1 wel mee, heb je wel ff wat te kijken
Ja, bij vrienden leeft er al jaren het plan eens Glastonbury, Rock am Ring, of Roskilde te doen. En die van mij wil sowieso nog een keer naar Sziget. Dat lijkt me ook echt heel vet. Ben al eens in Budapest geweest en de locatie is zooo coolquote:Op maandag 1 maart 2010 21:04 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik wil heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel graag een keer naar Glastonbury![]()
Dat kijk ik altijd op tv en daar ontdek ik nog wel es bandjes
Kwestie van goede opvoeding, pa en ma namen ons van kleins af aan mee, en in Geleen konden we sowieso gratis naar binnen, want daar deed de Molukse wijk de beveiligingquote:Op maandag 1 maart 2010 21:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja, bij vrienden leeft er al jaren het plan eens Glastonbury, Rock am Ring, of Roskilde te doen. En die van mij wil sowieso nog een keer naar Sziget. Dat lijkt me ook echt heel vet. Ben al eens in Budapest geweest en de locatie is zooo cool![]()
Maar echt cool dat je zoveel jaren bent geweest
tsss, en dan zit ik met een demente vader die alleen maar blijft vertellen over het kralinger popfestivalquote:Op maandag 1 maart 2010 21:47 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Kwestie van goede opvoeding, pa en ma namen ons van kleins af aan mee, en in Geleen konden we sowieso gratis naar binnen, want daar deed de Molukse wijk de beveiliging![]()
We zijn ook vaker met onze ouders op Werchter gaan kamperen , zelfs later, toen mn ouders de muziek niet meer geweldig vonden, reden we dr heen met een bus en wat tenten, dinnetjes en wij in tenten, pa ma plus klein broertje in eigen tent, en zij gingen dan niet eens mee naar het festival maar vermaakten zich zo wel de hele dag![]()
Hippy ouders FTW
Mijn papa heeft de Beatles live gezien in Berlijn ergens begin jaren 60, en mn ouders hebben beiden Bob Marley live gezienquote:Op maandag 1 maart 2010 21:49 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
tsss, en dan zit ik met een demente vader die alleen maar blijft vertellen over het kralinger popfestival
nee, de zalm is gewoon een verwende aanstellerquote:Op maandag 1 maart 2010 21:52 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb net mn bento volgemikt, ik heb gewoon voor de tweede keer een pak zalm over datum laten gaan decadente trut die ik ben![]()
En de vuilniszak staat klaar om buiten gezet te worden en de koekwaus en Chico hebben pipi gedaan op het balkon net
True.quote:Op maandag 1 maart 2010 21:54 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
nee, de zalm is gewoon een verwende aansteller
lekker paar dagen chillen op je gat, en dan ineens niet goed meer zijn, ja hoor
Hier Sjors Bekert....alwaar ie m'n moeder heeft ontmoetquote:Op maandag 1 maart 2010 21:49 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
tsss, en dan zit ik met een demente vader die alleen maar blijft vertellen over het kralinger popfestival
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:03 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Hier Sjors Bekert....alwaar ie m'n moeder heeft ontmoet
Paloma Blanca Bird In The Sky...voluitquote:Op maandag 1 maart 2010 22:05 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Geweeeeeeldig.
Hebbie nog mazzel dat je niet Paloma heet joh
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:06 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Paloma Blanca Bird In The Sky...voluit
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:06 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Paloma Blanca Bird In The Sky...voluit
Ja! Is ze nog naar die wonderdoktermeneer geweest?quote:
Update: Elies is brakkig. Verschillende stukjes van haar functioneren niet zoals ze moeten. Ze is er bijijijijna chaggo van. Misschien komt ze zelf dadelijk meer vertellen.quote:
Woar is ze danquote:Op maandag 1 maart 2010 22:33 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Update: Elies is brakkig. Verschillende stukjes van haar functioneren niet zoals ze moeten. Ze is er bijijijijna chaggo van. Misschien komt ze zelf dadelijk meer vertellen.
Op Facebook.quote:
Vet ontstokenquote:
Hallo...dan kan ze hier ook komenquote:Op maandag 1 maart 2010 22:36 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Op Facebook.![]()
Waar FARMVILLE al niet goed voor is.![]()
De winkelhaak gaat goed.quote:
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:37 schreef Loveless85 het volgende:
Oh god, doodsziek maar Farmvillen tot ze erbij neervallen hoor
Als je zit mee te lezen kun je ook best ff meepostenquote:Op maandag 1 maart 2010 22:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Kwestie van prioriteiten stellen is dat he.
Wij zijn hier gewoon zowat modloos...
Maar er zal geoogst worden hoor !
En dan heeft ze ook nog iemand die dr zit te verlinken
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:36 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Vet ontstoken![]()
[..]
Hallo...dan kan ze hier ook komen
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:37 schreef Loveless85 het volgende:
Oh god, doodsziek maar Farmvillen tot ze erbij neervallen hoor
Berichtje naar mij is iets anders dan SCen he?quote:Op maandag 1 maart 2010 22:39 schreef oh-oh het volgende:
Wie kan facebooken kan ook fokken, dan is het dus mooi een kwestie van willen hea
Gut als je het zit te volgen mag je best 'hoi' zeggen hoor. We bijten nietquote:Op maandag 1 maart 2010 22:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Kwestie van prioriteiten stellen is dat he.
Wij zijn hier gewoon zowat modloos...
Maar er zal geoogst worden hoor !
En dan heeft ze ook nog iemand die dr zit te verlinken
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:41 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Als je zit mee te lezen kun je ook best ff meeposten![]()
In ESF kennen ze je wekker-avonturen nog niet.
I don't get it , echt, ik heb het over Elies die wel op facebook zit volgens cat maar niet hierquote:Op maandag 1 maart 2010 22:46 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Gut als je het zit te volgen mag je best 'hoi' zeggen hoor. We bijten niet
Ik zei niksquote:Op maandag 1 maart 2010 22:47 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een letter gelezen in ESF, dus waar je t over hebt?
wonderdokter deed geen regenboogdingen?quote:Op maandag 1 maart 2010 22:44 schreef Cat22 het volgende:
Haar arm wil niet, voet is ontstoken, en zo zijn er nog wat dingetjes.
Jajaja we zijn er al uit. Je bedoelt Facebook.quote:Op maandag 1 maart 2010 22:49 schreef oh-oh het volgende:
IK ZWEER DAT IK DAAR NIKS GELEZEN HEB!
Echt op Chico zn hoofd
quote:Op maandag 1 maart 2010 22:50 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jajaja we zijn er al uit. Je bedoelt Facebook.
Iets met een slecht geweten enzo.![]()
![]()
Het topic escaleert daar nogal, dus deed denken aan dat topic hier waar toen flink puin is geruimd door Elies, incl TT-change e.d.
Laat Ll maar, hij heeft rosé gedronken. Need I say more?quote:Op maandag 1 maart 2010 22:49 schreef oh-oh het volgende:
IK ZWEER DAT IK DAAR NIKS GELEZEN HEB!
Echt op Chico zn hoofd
Daar kan ze dinsdag pas terecht. En intussen is de rest van haar lijf ingestort.quote:Op maandag 1 maart 2010 22:49 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
wonderdokter deed geen regenboogdingen?
[ afbeelding ]
Trots op je!quote:Op maandag 1 maart 2010 22:50 schreef Greys het volgende:
Heeft Elies zich beklaagd over mijn kale akkers Cat?
Ik moet nog steeds zaaien, maar ik heb in elk geval op tijd geoogst.
Vorige week
Omdat jij het zei
Be proud!
Wat zouden wij dan ooit in een jacuzzi gaan kijken?quote:Op maandag 1 maart 2010 22:54 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb daar nog nooit gekeken, en ik was het ook niet van plan hoor, ik heb echt niks met dat songfestival
![]()
Ik ga wandelen en slapen
SORRY OH-OH IK LAF JE JAHquote:Op maandag 1 maart 2010 22:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Zeg maar mooi sorry, natuurlijk bedoel ik facebook, ik weet nog steeds niet waar je t over hebt.
Ga dan lekker daar kletsen joh
Naja ik vond het elk jaar minder worden en vorig jaar kon het me al niet meer boeien, dus ik sla de hype nu echt helemaal overquote:Op maandag 1 maart 2010 22:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat zouden wij dan ooit in een jacuzzi gaan kijken?![]()
Trust voor straks!
Schreeuw toch niet zoquote:
Sieneke had vast gewild dat ze hetzelfde gedaan had!quote:Op maandag 1 maart 2010 22:56 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Naja ik vond het elk jaar minder worden en vorig jaar kon het me al niet meer boeien, dus ik sla de hype nu echt helemaal over
Whut?quote:Op maandag 1 maart 2010 22:53 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Daar kan ze dinsdag pas terecht. En intussen is de rest van haar lijf ingestort.![]()
Ze heeft toch niet wéér zitten knippen he?quote:Trots op je!![]()
Over je akkers hebben we het niet gehad. Wel kreeg ik net info van Elies over een ander kaal plekje.
roséquote:Op maandag 1 maart 2010 22:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
sorry oh-oh ik laf je. Echt. kusje
Individueel geen superernstige levensbedreigende zaken maar elke ledemaat heeft inmiddels wel een mankementje. En bij elkaar telt dat op. Dus Elies is niet zo heppie nu.quote:
Nee!quote:[..]
Ze heeft toch niet wéér zitten knippen he?
Best wel he?quote:
Awquote:Op maandag 1 maart 2010 23:07 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Individueel geen superernstige levensbedreigende zaken maar elke ledemaat heeft inmiddels wel een mankementje. En bij elkaar telt dat op. Dus Elies is niet zo heppie nu.
TMI!quote:Nee!Maar waar de knip zat......
![]()
Dan zouden ze heen en weer moeten rennen, want ik post hier net zo goed nog.quote:En ik snap nu waarom deze SC zo rustig is. Jullie zijn overgelopen! De Greys achterna!![]()
![]()
![]()
![]()
ik niet, ik heb ze gister zelfs hierheen gesommeerd!quote:Op maandag 1 maart 2010 23:07 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Individueel geen superernstige levensbedreigende zaken maar elke ledemaat heeft inmiddels wel een mankementje. En bij elkaar telt dat op. Dus Elies is niet zo heppie nu.
[..]
Nee!Maar waar de knip zat......
![]()
En ik snap nu waarom deze SC zo rustig is. Jullie zijn overgelopen! De Greys achterna!![]()
![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |