brrrr, hier ligt sneeuw.quote:Op zondag 7 maart 2010 09:50 schreef maartjeh het volgende:
2 beschuitjes chocoladehagel, en een kan siroop met heeeeel veel ijsklontjes.
Alweer? Hier gelukkig nietquote:
Dank!! Ook nog vullingtips toevallig?quote:Op zondag 7 maart 2010 08:24 schreef minilot het volgende:
Ik weet niet hoe Mellow het deed, maar ik zo:
Inspiratie gekregen?quote:Op zondag 7 maart 2010 13:43 schreef PiperMaru het volgende:
pita met feta, tomaat, spinazie, munt, geroosterde paprika en geraspte kaas in de oven
Hier ook altijd drama!quote:Op zondag 7 maart 2010 16:11 schreef motorbloempje het volgende:
net als studieafleiding maar 's falafel staan maken, maar 't was veel te zompig, uiteindelijk met bloem en bakpoeder goede ballen kunnen maken, dus ben benieuwd hoe ze 't gaan houden in de pan!![]()
falafel en ik zijn pas 1 keer goed samengegaan
Goed om te horen dat het is gelukt! Lastig, falafel maken.quote:Op zondag 7 maart 2010 18:18 schreef motorbloempje het volgende:
de eerste batch falafel was heerlijk!
Sausje van creme fraiche en knoflook en een pitte rode uien meuk erbijen couscous
het bakken is uiteindelijk nog nooit echt mislukt, maar wat een hel om die krengen te maken in de juiste dikte/droogte/etc.!quote:Op zondag 7 maart 2010 18:21 schreef PiperMaru het volgende:
[..]
Goed om te horen dat het is gelukt! Lastig, falafel maken.
Hier zitten brownies in de oven. Morgen mijn collega's verrassen
Lol die ga ik onthoudenquote:
want koffie maakt lawaai en water niet?quote:Op maandag 8 maart 2010 09:59 schreef motorbloempje het volgende:
Zit aan een flesje water te lurken. Had liever koffie gehad, maar dat mag niet hier in de stilteruimte-O_
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |