Dan heeft het jou gemist, sneeuw zit ondertussen zuidelijkerquote:Op donderdag 4 maart 2010 21:26 schreef themauster het volgende:
Ik hoor overal dat het in de provincie Groningen moet sneeuwen nou hier in het noorden van de provincie is het nog steeds helder zonder sneeuw gelukkig
Smelt toch wel weer weg, aangezien de zon steeds sterker wordt.quote:Op donderdag 4 maart 2010 22:04 schreef Burnie88 het volgende:
Zaterdagochtend ligt er weer 5-10 cm sneeuw. Het is toch niet te geloven, koning winter test ons goed uit dit jaar.
dat laatste was wel goed te voelen vandaag. mn planten waren allemaal warmquote:Op donderdag 4 maart 2010 22:20 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Smelt toch wel weer weg, aangezien de zon steeds sterker wordt.
quote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:13 schreef Drassss het volgende:
Heerlijk die zon en blauwe lucht in brabant rotterdam zuid
Klopt, volgens buienradar is het hier minder dan een graad op het moment. Ik dacht dat we die sneeuw wel gehad zouden hebben maar het kleurt mooi wittig hier.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 14:48 schreef erkel het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de actuele dauwpunten in Groningen, want het sneeuw hier wel vrij hard en de temperatuur gaat redelijk snel naar beneden nu.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |