daar zeg je het al....quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:26 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Oh, werkt het zo, denk je? In dat geval moeten al die andere geloofshuizen ook maar dicht, want die EO jongeren dag, daar krijg ik ieder jaar opnieuw spontaan jeuk van aan mijn snikkel... en dat vertrouw ik niet.
Onze overheid moet in zijn geheel stoppen met het financieren van alles wat met het bedrijven van religie te maken heeft. De wetgeving moet uniform sluitend zijn met betrekking tot religie en het uitdragen ervan, discriminatie moet generiek verboden worden op religie, en klaar. Er moet gewoon een volledige scheiding zijn tussen kerk en staat.
'God has no place in politics!'
Eh, heb je het helemaal gelezen? Ook daar waar het om discriminatie van geloof gaat? Ik zeg dat er vrijheid op het bedrijven van geloof moet zijn, dat er ook een vrijheid op het uitdragen ervan moet zijn, maar dat daarmee niet andersdenkenden belast moeten worden.quote:
Maar religieuze instellingen moeten net zoveel subsidie krijgen als nonreligieuze instellingen wanneer die iets geloofsneutraal organiseren, zoals amateursport of andere positieve projecten.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:26 schreef AlphaOmega het volgende:
Onze overheid moet in zijn geheel stoppen met het financieren van alles wat met het bedrijven van religie te maken heeft. De wetgeving moet uniform sluitend zijn met betrekking tot religie en het uitdragen ervan, discriminatie moet generiek verboden worden op religie, en klaar. Er moet gewoon een volledige scheiding zijn tussen kerk en staat.
Dat is eerlijk van je.quote:
Precies, terwijl ook daar integratieproblemen zijn. Dan kun je dus moeilijk volhouden dat de aanwezigheid van moskeeën de oorzaak zijn.quote:In Denemarken hebben we 3 of 4 moskeeën
ja heb het goed gelezen ik vind dat je gelijk hebt... wij hoeven niet te betalen voor iemands geloof en ofdat moslim bent of je geloofd in ufo's maakt niet uit...quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:31 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Eh, heb je het helemaal gelezen? Ook daar waar het om discriminatie van geloof gaat? Ik zeg dat er vrijheid op het bedrijven van geloof moet zijn, dat er ook een vrijheid op het uitdragen ervan moet zijn, maar dat daarmee niet andersdenkenden belast moeten worden.
Kortom, geloof doe je lekker zelf, net als je hobby kantklossen. En zonder al te veel poespas mag je die hobby dus ook rustig delen/beleven met andere gelijkgestemden...
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Maar religieuze instellingen moeten net zoveel subsidie krijgen als nonreligieuze instellingen wanneer die iets geloofsneutraal organiseren, zoals amateursport of andere positieve projecten.
Ik moet de eerste neutrale activiteit nog georganiseerd zien worden door een religieuze instelling. Waarom zou een religieuze organisatie iets neutraals willen organiseren? Om stiekem toch weer de eigen boodschap bij mensen door de strot te douwen? Nee, gewoon niet.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:34 schreef Montov het volgende:
[..]
Maar religieuze instellingen moeten net zoveel subsidie krijgen als nonreligieuze instellingen wanneer die iets geloofsneutraal organiseren, zoals amateursport of andere positieve projecten.
jaaaa, er zijn genoeg projecten die een positief effect hebben in de wijk of het dorp!quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:37 schreef Tammykok het volgende:
[..]
neeee ze horen helemaal geen subsidie te krijgen!
Dat. Als ze subsidie willen, dan zoeken ze lekker een commerciële geldschieter. Dat scheidt direct veel kaf van het koren.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:35 schreef Tammykok het volgende:
[..]
ja heb het goed gelezen ik vind dat je gelijk hebt... wij hoeven niet te betalen voor iemands geloof en ofdat moslim bent of je geloofd in ufo's maakt niet uit...
Omdat hun religieuze insteek hen motiveert om meer onderlinge binding te kweken misschien? Jouw cynisme is in ieder geval geen argument.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:40 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Ik moet de eerste neutrale activiteit nog georganiseerd zien worden door een religieuze instelling. Waarom zou een religieuze organisatie iets neutraals willen organiseren? Om stiekem toch weer de eigen boodschap bij mensen door de strot te douwen? Nee, gewoon niet.
Absoluut, maar daar heeft religie niets te zoeken. Geen menging voor maatschappelijke activiteiten. Vrijheid van geloof houd je alleen als dat soort activiteiten neutraal georganiseerd worden, en een religieuze instantie is per definitie niet neutraal.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:40 schreef Montov het volgende:
[..]
jaaaa, er zijn genoeg projecten die een positief effect hebben in de wijk of het dorp!
Ik ben niet cynisch. Ik ben reëel. Gewoon geen menging van geloof in zaken die neutraal horen te zijn. Net als in het onderwijs. Als scholen zo graag in hun onderwijs de basis van het geloof willen leggen, is goed, start lekker een privé school en laat mensen de keuze om bij je te komen.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:43 schreef Montov het volgende:
[..]
Omdat hun religieuze insteek hen motiveert om meer onderlinge binding te kweken misschien? Jouw cynisme is in ieder geval geen argument.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:45 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Ik ben niet cynisch. Ik ben reëel. Gewoon geen menging van geloof in zaken die neutraal horen te zijn. Net als in het onderwijs. Als scholen zo graag in hun onderwijs de basis van het geloof willen leggen, is goed, start lekker een privé school en laat mensen de keuze om bij je te komen.
Nou, de problemen spelen zich vooral af in Kopenhagen in de wijk Nørrebro. Daar lopen veel moslims met kogelvrije vesten en wapens enzo.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:34 schreef Frollo het volgende:
[..]
Dat is eerlijk van je.
Mja, da's dus mijn punt hè, kutmarokkaantjes pak je niet aan door het hun familie moeilijker te maken om hun geloof te belijden.
[..]
Precies, terwijl ook daar integratieproblemen zijn. Dan kun je dus moeilijk volhouden dat de aanwezigheid van moskeeën de oorzaak zijn.
Bedankt voor je compleet inhoudelijke bijdrage!!! Je gaat volledig op de OP inquote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:52 schreef bendk het volgende:
Stuk uit de azijnbode die altijd al politiek gekleurd is geweest(Vooral in de jaren '40). Gepost door iemand die zo blij is dat hij in Denmarken is dat hij constant Nederland afzeikt.
Als allerlei plannen van Wilders botsen met de meest elementaire grondrechten in Nederland, moeten we ons toch eens gaan afvragen welke richting we op aan het gaan zijn.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:23 schreef StormWarning het volgende:
[..]
Ik ben soms weleens bang dat het taboe daarop ooit tot gevolg zal hebben dat wanneer deze vergelijkingen echt gerechtvaardigd zijn (en tbh neig ik er steeds meer naar te denken dat dat nu al het geval is), het gevaar niet onderkend zal worden.
Zoals je zelf kunt kontroleren heb ik deze tekst NIET geschreven. Wie dit kunstje geflikt heeft noem ik een uitermate onschoft iemand.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 16:22 schreef JoaC het volgende:
[..]
Bedankt voor je compleet inhoudelijke bijdrage!!! Je gaat volledig op de OP in![]()
Maar hoe past het precies in dit topic?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 16:40 schreef bendk het volgende:
[..]
Zoals je zelf kunt kontroleren heb ik deze tekst NIET geschreven. Wie dit kunstje geflikt heeft noem ik een uitermate onschoft iemand.
Ben reuze benieuwd, dus ik zou zeggen doe je best!quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:34 schreef Pikkebaas het volgende:
Trouwens, als ik 100 uitspraken van Bos uit z'n context haal en hier neerzet krijg je ook een heel ander beeld.
jij bent zeker geen moslim...quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:30 schreef Tammykok het volgende:
Hij is rechtvaardig eerlijk en weet wat hij wilt.. hij helpt de mensen teminste niet de stront in nee hij houd rekening met ze...
Uit dit bericht kan ik alleen maar afleiden dat de burgemeester faalt in zijn openbare orde beleid.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:52 schreef bendk het volgende:
Waarom Wilders Minister President zal worden.
Dat kun je opmaken uit bv dit bericht en talloze bekende en nog onbekende grove gebeurtenissen. Met de verkiezingen in zicht worden de nederlandse beerputten opgengetrokken.
De angst regeert en er is nu geen oplossing aanwezig. Er moet veel gebeuren om weer een fatsoenlijk en democratisch land te krijgen.
Burgemeester: Loverboys zelfs op basisscholen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |