De pil is toch een voorbehoedsmiddel? Dat de vrouw later komt met "sike!quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:35 schreef Amaranth het volgende:
Door geen voorbehoedsmiddelen te gebruiken accepteer je dat er een kind van kan komen.
Dan moet je ook de gevolgen ervan dragen. Gedachteloos een kind maken en dan eisen dat het afgemaakt wordt, een wetsaanpassing met verplichte sterilisatie voor deze mannen lijkt me inderdaad wel op zijn plaats.
zij is toch aan de pil?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:37 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Dat moet bij eventuele wetgevingen wel meegenomen worden. Is er zonder condoom gebatst, dan moet geen van beiden zeuren, blijkbaar waren ze in voor een verrassing...
Wat een bullshit. Ten eerste is dat natuurlijk nooit te controleren. Verder als de vrouw zegt de pil te gebruiken, is de enige verrassing die je redelijkerwijs zou kunnen verwachten een SOA.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:37 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Dat moet bij eventuele wetgevingen wel meegenomen worden. Is er zonder condoom gebatst, dan moet geen van beiden zeuren, blijkbaar waren ze in voor een verrassing...
Ik heb het niet over vrouwen die liegen over hun pilgebruik, ik heb het over "ongelukjes".quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:34 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Bij een one night stand is het dom, maar als het een vrouw is waar je een tijdje mee gaat die gaat liegen over het gebruik van de pil, zou ze eerder de man een schadevergoeding moeten betalen dan andersom.
Ik vind jouw redenatie wat kort door de bocht... Ja, natuurlijk is dat beter voor het kind maar als een man een vrouw bezwangert door zelf geen condoom te gebruiken (hij had deze prima kunnen opperen toch?) vind ik dat er geen overleg hoeft te zijn. In die zin, de vrouw heeft zelfbeschikking over haar lijf! En dat vind ik persoonlijk nogal terecht... Wel eens gedacht aan de situatie dat de meningen andersom verschillen? Zou toch wat zijn als een man mij zou kunnen dwingen om een kind te baren wat IK als vrouw niet wilquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:35 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Ik vind dat een kind iets is waar je samen voor moet kiezen. Dat is zowel voor de ouders beter, als voor de toekomst van het kind zelf
Dit is echt helemaal nonsensquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:35 schreef Trommeldaris het volgende:
[..]
Dat dus.
Je bent er beide bij tijdens de sex (ga ik gemakshalve even vanuit). De vrouw wist ook het risico om zwanger te worden.
De man heeft op het moment helemaal niets te zeggen. De vrouw heeft altijd laatste keuze en daarmee de macht.
Niet getrouwd/geregistreerd partnerschap -> geen alimentatie als vader het kind niet wilt.
Ja, maar een pil is ook geen garantie om niet zwanger te worden. Jij hebt zeker nog nooit de "ongelukjes" gehoord die met pilgebruik ontstaan zijn?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:39 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
zij is toch aan de pil?
Dus zij bedriegt de boel, en krijgt vervolgens nog gelijk ook van de rechtbank. Dat dit kan in Nederland
Dude..quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:40 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik heb het niet over vrouwen die liegen over hun pilgebruik, ik heb het over "ongelukjes".
[..]
Ik vind jouw redenatie wat kort door de bocht... Ja, natuurlijk is dat beter voor het kind maar als een man een vrouw bezwangert door zelf geen condoom te gebruiken (hij had deze prima kunnen opperen toch?) vind ik dat er geen overleg hoeft te zijn. In die zin, de vrouw heeft zelfbeschikking over haar lijf! En dat vind ik persoonlijk nogal terecht... Wel eens gedacht aan de situatie dat de meningen andersom verschillen? Zou toch wat zijn als een man mij zou kunnen dwingen om een kind te baren wat IK als vrouw niet wil
[..]
Dit is echt helemaal nonsenDan woon je samen of lat je, is de vader ontslagen van de verplichtingen voor het kind omdat je geen partnerschap hebt?
Niet perse dus, de pil is geen garantie om niet zwanger te worden he? En bovendien, wie doet het nou onveilig met een one night stand!? Daar kan ik echt niet bij met m'n hoofd, hebben die lui een doodswens of watquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:40 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Ten eerste is dat natuurlijk nooit te controleren. Verder als de vrouw zegt de pil te gebruiken, is de enige verrassing die je redelijkerwijs zou kunnen verwachten een SOA.
Wat als het condoom scheurt of de vrouw heeft ermee lopen rotzooien? Verplichte sterilisatie...quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:35 schreef Amaranth het volgende:
Door geen voorbehoedsmiddelen te gebruiken accepteer je dat er een kind van kan komen.
Dan moet je ook de gevolgen ervan dragen. Gedachteloos een kind maken en dan eisen dat het afgemaakt wordt, een wetsaanpassing met verplichte sterilisatie voor deze mannen lijkt me inderdaad wel op zijn plaats.
Ik heb nog nooit van een voorbehoedsmiddel gehoord waar geen ongelukjes mee gebeurd zijn.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:41 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja, maar een pil is ook geen garantie om niet zwanger te worden. Jij hebt zeker nog nooit de "ongelukjes" gehoord die met pilgebruik ontstaan zijn?
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:42 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Dude..Dit vind ik zo egoistisch. Een man mag je dwingen, maar andersom zou het opeens gekste zaak van de wereld zijn?
Alleen maar omdat ie toevallig in jouw buik groeit, en niet de zijne
1 op een miljoenquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:41 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja, maar een pil is ook geen garantie om niet zwanger te worden. Jij hebt zeker nog nooit de "ongelukjes" gehoord die met pilgebruik ontstaan zijn?
Nou ik wel. Ook in mijn eigen omgeving. Tweemaal zelfs. Een zusje van een middelbare school vriendin was op d'r 14e zwanger ondanks dat ze de pil gebruikte. En een andere vriendin van me ook. Dus echt, de pil is geen garantie voor geen kinderenquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:43 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit van een voorbehoedsmiddel gehoord waar geen ongelukjes mee gebeurd zijn.
Is toch knap dat het er 2 in mijn omgeving zijnquote:
Nogmaals, die wet is er in het belang van het kind. Het gevolg is dan dus dat je als man zijnde makkelijker "opgelicht" kan worden door de vrouw, maar als man zijnde kan je daar wat aan doen (condoom). Het kindje kan er helemaal niets aan doen.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:39 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
zij is toch aan de pil?
Dus zij bedriegt de boel, en krijgt vervolgens nog gelijk ook van de rechtbank. Dat dit kan in Nederland
Een one night stand hoeft natuurlijk niet met een vreemde te zijn. Verder ben ik het wat beteft SOA's en niet doen zonder condoom met je eens. Maar een condoom is net zo min een gerantie op voorkomen van een zwangerschap.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:42 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Niet perse dus, de pil is geen garantie om niet zwanger te worden he? En bovendien, wie doet het nou onveilig met een one night stand!? Daar kan ik echt niet bij met m'n hoofd, hebben die lui een doodswens of watVoor hetzelfde geld loop je HIV op oid... Dat weet je gewoon niet van een vreemde...
Anticonceptie is niet alleen de verantwoordelijkheid van de vrouw, hoor.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:39 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
zij is toch aan de pil?
Dus zij bedriegt de boel, en krijgt vervolgens nog gelijk ook van de rechtbank. Dat dit kan in Nederland
Zelfbeschikking of niet, ik vind het een hele ongezonde houding. Een man en een vrouwen zouden gewoon gelijkwaardig moeten zijn, ook in deze situatie.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:44 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]Hoi, ik ben een meisje. En nee, dat heet zelfbeschikking over je lichaam, net zoals jij dat als man hebt dude
Jij hebt niets te zeggen over wat ik met mijn lijf doe. En een kindje maak je nog steeds samen, niet alleen
Al vind ik het liegen om het pilgebruik ook verachtelijk hoor, laat ik dat voorop stellen. Maar echt, onveilige seks op een one night stand, als iemand zo met z'n leven speelt is een kind het minst erge
![]()
Maar een condoom en de pil zou tot helemaal geen kinderen moeten leiden (of je hebt wel heel veel pechquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:46 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Een one night stand hoeft natuurlijk niet met een vreemde te zijn. Verder ben ik het wat beteft SOA's en niet doen zonder condoom met je eens. Maar een condoom is net zo min een gerantie op voorkomen van een zwangerschap.
Ik ben het met TS eens. Als de man wil dat het weggehaald wordt en dat duidelijk aangeeft, dan mag de vrouw er best voor kiezen om het te houden, maar dan is de man nergens toe verplicht.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:45 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Nou ik wel. Ook in mijn eigen omgeving. Tweemaal zelfs. Een zusje van een middelbare school vriendin was op d'r 14e zwanger ondanks dat ze de pil gebruikte. En een andere vriendin van me ook. Dus echt, de pil is geen garantie voor geen kinderen
Niet alleen, maar sowieso kunnen vrouwen een stuk makkelijker gebruik maken van anticonceptie, en als ze zegt er gebruik van te maken maar dat stiekem niet doet is het wel haar verantwoordelijkheid.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:46 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Anticonceptie is niet alleen de verantwoordelijkheid van de vrouw, hoor.
Overigens moet je als man ook opletten met condooms. Als je echt geen kind wilt verwekken moet je het condoom uit het raam slingeren en/of je er van vergewissen dat ze alles doorslikt (m.a.w.: dat ze je geen Boris Becker flikt).
Volledige onthoudingquote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:48 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]Ik zou hem nog een keertje lezen.
Er is GEEN ENKEL voorbehoedsmiddel dat zwangerschap 100% kan uitsluiten.
Dus in het geval van kinderen krijgen zou ik iets tegen mijn wil in moeten doen omdat we gelijkwaardig zijn? Gelijkwaardigheid staat toch los van keuzes die mijn lijf betreffen. Ik ga jou als man toch ook niet verplichten je te laten steriliseren, dan kun jij ook nee zeggen en dat kan ook voor kinderen zorgen... Natuurlijk is het samen eens zijn de meest ideale situatie, maar dat zal gewoon niet altijd zo zijn. En aangezien de vrouw vaak belast wordt met de opvoeding van het kind en het baren van het kind vind ik het niet zo gek dat de vrouw dan de eindbeslissing neemt...quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:47 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Zelfbeschikking of niet, ik vind het een hele ongezonde houding. Een man en een vrouwen zouden gewoon gelijkwaardig moeten zijn, ook in deze situatie.
Omdat de man geen keuze heeft. Dat kan ik best ergens nog begrijpen hoor, dat een man geen abortus kan afdwingen. Maar het zou wel zo eerlijk zijn als een vrouw dan ook geen geld kan afdwingen.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 09:47 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Maar een condoom en de pil zou tot helemaal geen kinderen moeten leiden (of je hebt wel heel veel pech). En waarom zou de man, wie ook mee gedaan heeft aan het spelletje waar kindjes uit voort kunnen komen, opeens geen verplichtingen meer moeten hebben omdat ie met een "ongewenst neveneffect" zit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |