Heb er ook één aangeschaftquote:Op maandag 24 mei 2010 19:14 schreef HeetBoven het volgende:
Deze vrijdag eerste les, spannendOok van de week een motor aangeschaft, het is een Honda CBF 250 geworden. 2 juni gaan we hem ophalen
Gruwelijk dingquote:Op maandag 24 mei 2010 20:17 schreef Meddo het volgende:
[..]
Heb er ook één aangeschaftEen cbr 600
![]()
Ga hem donderdag ophalen![]()
[ afbeelding ]
Ik hoef ook niet meer op 25 kWquote:Op maandag 24 mei 2010 20:18 schreef HeetBoven het volgende:
[..]
Gruwelijk dingvind hem alleen wat te zwaar voor een beginnersmotor, maar verder zeer nice, feli!
Ik heb dezelfde! 2006 met andere kleurquote:Op maandag 24 mei 2010 20:17 schreef Meddo het volgende:
[..]
Heb er ook één aangeschaftEen cbr 600
![]()
Ga hem donderdag ophalen![]()
[ afbeelding ]
Hehe, hoef ook niet meer eerst licht, want ben 35 en zal ook meteen zwaar examen doenquote:Op maandag 24 mei 2010 20:42 schreef Meddo het volgende:
[..]
Ik hoef ook niet meer op 25 kWEn ik heb op een aantal plaatsen gehoord dat dit een goede beginnersmotor is hoor
Dat maakt niks uit. Deed ik ook. Misschien dat ze alleen hun examens op een andere locatie afleggen.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 16:49 schreef Blossom86 het volgende:
Hoi, ik meld me ook maar even hier!
Ik wil ook gaan beginnen met rijles! Ik heb al 5 jaar mijn autorijbewijs, dus ben benieuwd of ik daar wat voordeel van heb.
Ik hoop in elk geval dat ik deze zomer nog zelf kan rijden!
Ik ga lessen in een andere stad dan waar ik woon, weet iemand of dit wat uitmaakt? En bij welke gemeente moet ik dan mijn rijbewijs halen?
Beetje op de zaken vooruitlopend...
Niet om je te demotiveren maar dat wil echt helemaal niets zeggen. De meeste mensen die op les gaan hebben al jaren ervaring in het verkeer, dus daar ga je echt geen voordeel uit halen. Zelfs al heb je jaren op een (schakel)-brommer rond gereden, daar zal je tijdens de lessen niet veel van merken. Maar begin gewoon zo snel mogelijk met die lessen, het is gewoon leuk om te doen en of dat nou een lesje meer of minder kost zal je straks niet meer zo veel interesseren. Tenzij je heel krap zit natuurlijk, maar dan kan je je beter afvragen of die lessen wel verstandig zijn.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 16:49 schreef Blossom86 het volgende:
Ik heb al 5 jaar mijn autorijbewijs, dus ben benieuwd of ik daar wat voordeel van heb.
Okee duidelijk!quote:Op dinsdag 25 mei 2010 16:53 schreef Miriampje het volgende:
Je moet bij de gemeente waar je woont je rijbewijs halen. Ik vind het wel prettig om te lessen in de buurt waar ik ook veel met de auto rijd... dan ken je de weg een beetje en zit ik iets zeker op mijn fiets.
Ben benieuwd of je het gaat halen om deze zomer al je rijbewijs te halen. Mijn instructeur klaagt over lessers die zich nu aanmelden met hetzelfde doel. Ik denk dat het druk word en daardoor misschien niet mogelijk is om veel te lessen en snel examens te boeken. Maar veel plezier met je lessen..
Tnx!quote:Op dinsdag 25 mei 2010 16:54 schreef Meddo het volgende:
[..]
Dat maakt niks uit. Deed ik ook. Misschien dat ze alleen hun examens op een andere locatie afleggen.
En rijbewijs aanvragen moet bij je eigen gemeente.
Geeft niks, als ik er wel baat bij heb is het mooi meegenomen. Ik denk zelf dat ik toch iets meer verkeersinzicht heb dan iemand van 18 die begint met een motorrijbewijs, maar natuurlijk zijn de regels anders e.d.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 17:13 schreef NutKees het volgende:
Niet om je te demotiveren maar dat wil echt helemaal niets zeggen. De meeste mensen die op les gaan hebben al jaren ervaring in het verkeer, dus daar ga je echt geen voordeel uit halen. Zelfs al heb je jaren op een (schakel)-brommer rond gereden, daar zal je tijdens de lessen niet veel van merken. Maar begin gewoon zo snel mogelijk met die lessen, het is gewoon leuk om te doen en of dat nou een lesje meer of minder kost zal je straks niet meer zo veel interesseren. Tenzij je heel krap zit natuurlijk, maar dan kan je je beter afvragen of die lessen wel verstandig zijn.
Je gaat de valbeugels er wel afhalen toch?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:17 schreef HeetBoven het volgende:
Dit is m: [ afbeelding ][ afbeelding ] en nog een met mijn scoot ernaast: [ afbeelding ]
quote:Op zondag 6 juni 2010 16:53 schreef Bigguy het volgende:
[..]
Je gaat de valbeugels er wel afhalen toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |