quote:Op donderdag 25 februari 2010 16:40 schreef zoeperzazke het volgende:
OfftopicHerkenbaar ik heb het ook gehad en volgens mij komt het weer terugSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik had het alleen nog iets erger
EUJ! DAAR GAAN WE EEN KEER SAMEN HEENquote:Op donderdag 25 februari 2010 15:01 schreef Stormqueen het volgende:
Dus met z'n allen naar VeldhovenIn Eindhoven schijnt ook zoiets te zitten maar dan van Orly, daar ga ik volgende week eens kijken
quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:17 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Brabant
ik woon er niet meer
quote:Op donderdag 25 februari 2010 17:10 schreef Daph_ het volgende:
[ afbeelding ]Mooie kleur Daph die zet ik zeker op mijn verlanglijstjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben naar mijn etentje, fijne avond!
![]()
Waarmee heb je gestempeld?
Check!quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:19 schreef Debsterr het volgende:
[..]
EUJ! DAAR GAAN WE EEN KEER SAMEN HEEN!
140 km slechtsquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]Je man via internet leren kennen en hij bleek 200 km verderop te wonen? (wild gokje)
Ik heb de mijne via Fok leren kennen en hij bleek 500 meter verderop te wonen
oh, een echt brabants boerenhol!quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:22 schreef dieske87 het volgende:
[..]
Ik werk in helmond in de binnenstad en woon in beek en donk
Waaaaah JAAAquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:20 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Check!
Wil je ook een keer naar die chinaglaze groothandel? Is vanaf jou helemaal maar een piseindje (t zit op de Run)
mnoh, ik heb voorlopig ook niets nieuws nodigquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:22 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Waaaaah JAAA!! Maar eerst heb ik een maand een koopstop
.. damn it!
ja maar heb ut er goed naar mun zin...quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:22 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
oh, een echt brabants boerenhol!![]()
oh, maar als je in Helmond werkt kun je daar prima shoppen toch?quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:24 schreef dieske87 het volgende:
[..]
ja maar heb ut er goed naar mun zin...
ze hebbe alleen niet veel leuke lakjes in de winkels die hier zitte
Haha die doen we sowieso een toch in het voorjaar/zomer? Ik weet alleen nog niet of ik durf, als jonge telgquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:39 schreef Loqi het volgende:Brabo-meet, gezamelijke fietstocht naar de groothandels
die kun je ook bij de douglas of de drogist kopen hoorquote:Op donderdag 25 februari 2010 18:44 schreef PartyHardy het volgende:
Heeft er iemand btw nog nagelverdunner liggen die ik mag overkopen? Ik wil even niks meer bestellen en anders zit ik met hoge verzendkosten voor 1 dingetje..
haha hoe oud is hier iedereen ongeveer? Ik ben 23quote:Op donderdag 25 februari 2010 18:42 schreef PartyHardy het volgende:
[..]
Haha die doen we sowieso een toch in het voorjaar/zomer? Ik weet alleen nog niet of ik durf, als jonge telg
Ik 19quote:Op donderdag 25 februari 2010 19:12 schreef dieske87 het volgende:
[..]
haha hoe oud is hier iedereen ongeveer? Ik ben 23
Er zijn er heel veel onder de 20 hierquote:Op donderdag 25 februari 2010 19:23 schreef PartyHardy het volgende:
20![]()
Ooh dat valt nog mee, ik dacht dat ik een van de weinige onder de 25 was, als jullie ook allemaal komen voel ik me al wat fijner denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |