tis gewoon arthur, punt.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
Maanden van opgebouwde spanning![]()
Wat een onzin !
Was Marco die homovriend van Lukas?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 01:18 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die Marco en Arthur zullen wel samen wat doen.
Okee, alleen is de moordenaar ook nog in het ziekenhuis geweest, wat Jack dus op die camera heeft gezien. Dat kan Marco dan toch niet geweest zijn?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 00:23 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mijn theorie:
Jaloezie richting Noud, en toen Paul met Noud's paraplu liep heeft ie hem voor Noud aangezien. Hij zei voordat Paul werd aangereden ook iets tegen Lucas in de trant van "jammer dat die bouwvakkersbillen nooit het daglicht zullen zien" toen Noud wegging
De moordenaar was niet herkenbaar in beeld volgens mijquote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:27 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Okee, alleen is de moordenaar ook nog in het ziekenhuis geweest, wat Jack dus op die camera heeft gezien. Dat kan Marco dan toch niet geweest zijn?
Klopt, maar als het Marco is dan kan ie toch zien dat het Noud niet is, dat verhaal van die paraplu speelt dan niet meer.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De moordenaar was niet herkenbaar in beeld volgens mij
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:08 schreef Stephan1237 het volgende:
Wat er vanavond gaat gebeurenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:13 schreef Marrije het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben ook zeer benieuwd naar volgende week![]()
Sjors is idd een dramaqueen. 2 mannen die om haar vechten!!! Wou dat ik sjors wasquote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:24 schreef Perico het volgende:
Ik had gister zo'n hekel aan Ronja dat ik Arthur heb gesmeekt beter zijn best te doen.
Ze vroeg er om..![]()
En Barbara houdt zich 24/7 bij de voordeur van Charlie op. De baby ruzies zijn om te huilen, enige positieve is dat Jack in zijn nieuwe rol wat socialer en relaxter is, als zakenman kwam er nooit een woord uit.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 20:16 schreef DaMart het volgende:
Ik kijk nu voor het eerst in lange tijd weer eens, en heeft Jack nu een carrièreswitch gemaakt van zakenman naar politieagent?
Sssstquote:Op vrijdag 26 februari 2010 20:15 schreef Miam het volgende:
Een echte moeder zou dit niet doen?
Charlie heeft tijdenlang gelogen tegen Nick wat betreft Valentijn?!
Waarom dan? Wilde hij bewijzen dat hij goed is of zo?quote:
quote:
Eens, Charlie heeft dezelfde vreemde gedachtenkronkels als Barbara.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 20:15 schreef Miam het volgende:
Een echte moeder zou dit niet doen?
Charlie heeft tijdenlang gelogen tegen Nick wat betreft Valentijn?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |