Omdat die recruiters het dan niet gemakkelijk kunnen aanpassen, onkundig zijn met pdf editorquote:Op dinsdag 2 maart 2010 21:41 schreef RedFever007 het volgende:
even wat anders: waarom kun je bij sites als NVB en MB geen PDF uploaden met je CVDat ziet er namelijk een stuk netter uit dan Word documenten. Ik vind een CV bij NVB trouwens helemaal een drama
Ook hier gaat het vaak om recruitmentbureaus die of wel fake advertenties neerzetten om cv's/leads binnen te halen of dan wel zoveel mogelijk informatie weg laten zodat jij niet direct contact opneemt met het desbetreffende bedrijf/werkgever waar zij hoogstwaarschijnlijk op no-cure no pay basis voor werken. En zichzelf dan dus anders buitenspel zetten.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 21:55 schreef Stiemie het volgende:
Ik vind het zo irritant dat er bij zoveel vacatures niet vermeld staat om welk bedrijf het gaat"Een bedrijf in de toeristische brache" ja is dat een touroperator, een VVV-kantoor of stichting De Zonnebloem met zijn Rijn-reisjes? Hoe kan ik mijn sollicitatie dan goed voorbereiden?
Nou ja momenteel lopen er nog 2 dingen, maar ik vind het wel lastig hoor om aan het aantal sollicitatieactiviteiten te komen. Wat moet ik doen als er gewoon niks passends is?
Geen spam, ik zie hier veel mensen die werkloos zijn, en wij hebben hard mensen nodig. Kwestie van vraag en aanbod.quote:Op woensdag 3 maart 2010 00:11 schreef Kekaa het volgende:
Spam? En erg handig om je emailadres op een forum te zetten...
Net bezig met uitzoeken hoe ik morgen bij mn sollicitatie moet komen, aardig stukje lopen! (of met de bus gaan, maar dat gedeelte heb ik nog niet helemaal uitgevonden. (ach tja... het is ook een functie waarbij je een rijbewijs nodig hebt)
Wel spam. Ik wil je vragen hiermee te stoppen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 00:17 schreef dutchAdem het volgende:
[..]
Geen spam, ik zie hier veel mensen die werkloos zijn, en wij hebben hard mensen nodig. Kwestie van vraag en aanbod.
Ik ben niet bang om mijn emailadres op een forum te zetten, wij zijn een profesioneel bedrijf en potentiele klanten en werknemers moeten ons kunnen bereiken.
Het staat ook in zijn sig.quote:Op woensdag 3 maart 2010 00:18 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Wel spam. Ik wil je vragen hiermee te stoppen.
Gisteren 's morgens en 's middags geprobeerd zonder succes en zojuist kreeg ik weer de balie aan de telefoon. Dus maar even het volledig email-adres van de betreffende persoon gegoogled en verzocht me terug te bellen.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 11:56 schreef Dromer het volgende:
grmbl... weer zo'n 'anoniem, bekend bij werkbedrijf' vacature waarvoor je alleen kan bellen naar iemand die nooit op zijn/haar plek zit. Straks nog maar eens proberen. (en dan waarschijnlijk horen dat de vacature al vervuld is of dat ze al genoeg mensen hebben)
Met dat probleem zit ik ook. Ik moet 4 sollicitaties per week zien te doen en tot op heden vind ik zelden genoeg vacatures waar ik gericht op kan reageren. Op grotere afstand reageren heeft alleen nut bij detacheerders want no way dat een gewoon bedrijf dat reiskosten gaat betalen als je 100km verderop woont.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 22:32 schreef Stiemie het volgende:
Een baan als webredacteur/ junior communicatiemedewerker / portal manager voor 32 uur per week
Maar wat doen anderen als ze dus niet genoeg passende vacatures vinden? Ik kan wel solliciteren naar een baan 200 km verderop, maar weet dat dat toch een afwijzing oplevert. Of het kost alle partijen onnodig tijd omdat ik al weet dat het geen haalbare kaart is. Nu plaats ik maar overal en nergens mijn cv op internet en pas mijn Linkedin-pagina regelmatig aan. Maar ja of dat genoeg is...
Nice, dat zijn de betere dagen. Succes.quote:Op woensdag 3 maart 2010 10:44 schreef RedFever007 het volgende:
Vandaag drie mailtjes in mn inbox in de trant van "We/ik heb je CV op MB / NVB gezien .... "
+ nog een telefoontje of ik een afspraak wilde maken met dat bedrijf
Typisch WTF, zo hoor je wekenlang niets en dan nu ineens wel 4 op één dag
Nou dan heb je een betere dag dan ikquote:Op woensdag 3 maart 2010 10:44 schreef RedFever007 het volgende:
Vandaag drie mailtjes in mn inbox in de trant van "We/ik heb je CV op MB / NVB gezien .... "
+ nog een telefoontje of ik een afspraak wilde maken met dat bedrijf
Typisch WTF, zo hoor je wekenlang niets en dan nu ineens wel 4 op één dag
deel ons je verhaalquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:31 schreef Ladylicious het volgende:
Vanaf heden kan ik meedoen in deze reeks. *Sip is..
Juli 2009 afgestudeerd (HBO Facility Managament) en daarna half jaartje gewerkt om geld te sparen voor een reis naar het buitenland. In januari vertrokken en nu dus net weer terug.quote:
Wees maar niet bang. Je hebt er toch geen recht op.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:51 schreef Ladylicious het volgende:
omdat ik geen zin heb om WW te trekken en thuis te zitten..
In ons land zijn mensen heel direct he (eigenlijk te direct) en brutaliteit is heel normaal. Met dat salaris is wel vreemd. Een volledige Wajong-uitkering is 75 procent van het wettelijk minimumloon. Als je voor een hongerloontje gaat werken, behoud je wel recht op aanvullende Wajong. Bedenk dat een bedrijf subsidie kan krijgen van UWV als ze een Wajong-gerechtigde in dienst nemen.quote:Op maandag 1 maart 2010 14:01 schreef GirlGoneBad het volgende:
Nou gesprek ging wel aardig. De baas wilde weten of ik misschien vandaag al aan de slag kon, maar dat ging me wat te snel, daarbij was zijn vrouw (de bazin) het er nog niet zo mee eens dat hij mij wilde aannemen. Zij struikelde vooral over mijn beperking en stelde vragen die nog te brutaal voor woorden waren!
' Zo, GirlGoneBad, jij hebt een Wajong-uitkering, waarom eigenlijk?'
' Ik heb een lichte vorm van *noemt diagnose*...
' Als jij maar een lichte vorm hebt, hoe kun jij dan afgekeurd zijn? En hoe kom jij aan *diagnose*?
Ja hoor, alsof ik tegen 3 (Bazin, baas en 3e persoon) meteen ga vertellen wat mijn achtergrond is.
Even verder:
'Heb je een partner?'
'Ja.'
'Heb je kinderen?'
'Nee.'
'Wil je wel kinderen?'
Mag dat eigenlijk wel, zulke persoonlijke vragen stellen?
Maar goed, ik heb bedenktijd gevraagd. Het salaris staat me al niet aan, want, en dat klinkt wel erg verwend, als ik de beloofde uren ga werken voor het salaris wat zij mij bieden, ga ik er ¤300,= per maand op achteruit t.o.v. een volledige uitkering.
Daarnaast zit me die bazin nog niet echt lekker. Misschien moet ik nog eens met haar alleen praten en eens kijken hoe ze dan in elkaar zit. Naar mijn gevoel ziet zijn alleen maar mijn 'negatieve' kanten...
oh maar met deze achtergrond is er van alles mogelijkquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:51 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Juli 2009 afgestudeerd (HBO Facility Managament) en daarna half jaartje gewerkt om geld te sparen voor een reis naar het buitenland. In januari vertrokken en nu dus net weer terug.
Zoek eigenlijk iets wat niet FM gerelateerd is maar momenteel is het denk ik gewoon aanpakken wat ik aanpakken kan omdat ik geen zin heb om WW te trekken en thuis te zitten..
Goh jij hebt er verstand van. Misschien moet je bij het UWV gaan werken om iedereen daar te vertellen hoe het zit aangezien zij een andere mening hebben dan jij.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:53 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Wees maar niet bang. Je hebt er toch geen recht op.
Goh, apart dat jij bent afgestudeerd, een half jaartje gewerkt, een half jaar op vakantie bent geweest, net terugkomen en dan denken dat je recht hebt op een WW-uitkering.quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:21 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Goh jij hebt er verstand van. Misschien moet je bij het UWV gaan werken om iedereen daar te vertellen hoe het zit aangezien zij een andere mening hebben dan jij.
Thanks voor je reactiequote:Op woensdag 3 maart 2010 21:05 schreef ASroma het volgende:
[..]
oh maar met deze achtergrond is er van alles mogelijkik zou er vooral niet mee zitten. Probeer een lijstje samen te stellen met grote bedrijven in jouw regio, bezoek de websites en daar vind je vast nog vacatures
![]()
Als FM niet geheel iets is wat je wil, zou je ook er voor kunnen kiezen tot september te werken en dan weer even 1/2 jaar door te studeren, een master, in de richting die je misschien wat leuker lijkt![]()
tot zover mijn input
As I said, kennelijk denk het UWV er anders over. En nu ophouden met bij de hand doen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:25 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Goh, apart dat jij bent afgestudeerd, een half jaar op vakantie bent geweest, net terugkomen en dan denken dat je recht hebt op een WW-uitkering.
Jij kent die voorwaarden niet? (dat je beschikbaar moet zijn voor arbeid is nog wel de belangrijkste....)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |