En dan zeggen ze dat ik vandaag te weinig eetquote:Op maandag 22 februari 2010 15:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
Lijstje:
O: Brinta
L (nu): 2 geroosterde volkoren boterhammen met appelstroop, 1 boterham met Dolaner extra pikant, gekookt eitje
D: broccoli en een schnitzel
S: Pilates
T: kwark
Algehele meh-dag.
Hahaha! OMG en op wat voor manierquote:Op maandag 22 februari 2010 15:19 schreef DevilsAndDust het volgende:
XM, ik heb over je gedroomd geloof ik!.
Nee, maar mijn tussentijdse contract loopt over twee maanden af, dus zoveel tijd geef ik mezelf nog om te beslissen.quote:Op maandag 22 februari 2010 14:35 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Jeej![]()
. Heb je nu al voor jezelf besloten of je ermee verder gaat en op welke voorwaarden enzo?
Lang verhaal hoor.quote:Op maandag 22 februari 2010 15:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hahaha! OMG en op wat voor manier![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
quote:Op maandag 22 februari 2010 15:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Lang verhaal hoor..
Oh. My. God.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Dat zou ik zelf al nooit doen
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
Deelde de kamer met de meneer van de ICT. Ga nu naar een heul grote eigen kamerquote:Op maandag 22 februari 2010 15:25 schreef Syrena het volgende:
Xcuzme> lekker een eigen kamer!Waar zat je nu dan?
Ik ga even kijken, thanksquote:Op maandag 22 februari 2010 15:24 schreef neen het volgende:
O, ik was net even bij de aldi om melk te kopenen daarna natuurlijk bedenken dat ik maar had moeten kopen en daar zag ik dat ze binnenkort een vuilnisbak hebben daar voor 20 euro, misschien wat voor PF ofzo?
Ik had een sportbroek moeten kopen denk ik nu want ik heb nu wel schoenen mee maar dus geen broek. Nou ja morgen maar een goedkoop onding kopen dan.
Ik zal maar geen lijstje posten vandaagen o, hoi SeLang
Fancypantsquote:Op maandag 22 februari 2010 15:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Deelde de kamer met de meneer van de ICT. Ga nu naar een heul grote eigen kamermet balkon
en heul oude lambrisering
en een eigen vergadertafel
en inbouwkasten
.
quote:Op maandag 22 februari 2010 15:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Deelde de kamer met de meneer van de ICT. Ga nu naar een heul grote eigen kamermet balkon
en heul oude lambrisering
en een eigen vergadertafel
en inbouwkasten
.
Vullen met fijngehakte tomaat, rode ui en peterselie en aftoppen met vinaigrettequote:Op maandag 22 februari 2010 15:47 schreef LadyBlack het volgende:
Hmmm hier is het boodschappentijd, ik heb nog een avocado die op moet en wil lowcarb eten dus... wie heeft de gouden tip?
Hamburgers met avocado-ui-prutje kunnen ook zonder broodjes!quote:Op maandag 22 februari 2010 15:47 schreef LadyBlack het volgende:
Hmmm hier is het boodschappentijd, ik heb nog een avocado die op moet en wil lowcarb eten dus... wie heeft de gouden tip?
Granaatappelzaadjes, danquote:Op maandag 22 februari 2010 15:53 schreef LadyBlack het volgende:
Granaatappelpitten? Dat heb ik nog nooit als ingrediënt gezien
T klinkt wel lekker verderal moet ik weer eens een fatsoenlijke muntplant neerzetten
NICE!!quote:Op maandag 22 februari 2010 15:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh en als je op www.foodgawker.com zoekt op 'avocado' krijg je ook allerlei tips, o.a. veel voor salades!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |