Mijn ex had dat ook, maar mede daardoor is het juist bij ons fout gegaan,quote:Op zondag 28 februari 2010 18:38 schreef Tegan het volgende:
ik ben trouwens de afgelopen twee jaar depressief geweest, en daarom was een relatie ook zo moeilijk voor mij en voor hem. Maar hij was of is wel de enige persoon bij wie ik me vertrouwd voel, en dat maakt het nog moeilijker.
Je hebt (alweer) gelijk.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:35 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Haha jouw reactie past ook wel op mijn stukje eigenlijk, vandaar dat ik het vroeg.
Het is inderdaad een cirkel. Vriendschap is ons iig nooit gelukt. Dan mis ik dat ik hem normaal meerdere keren per week zag en sprak, als we maar konden, en als vrienden dan is het eens in de zoveel weken samen een dagje ofzo, het is zo anders, en zo weinig, ook dat ik gewoon niet meer betrokken ben in zijn dagelijkse dingen, en als ik iets meemaak wil ik dat ook meteen delen, en dat gaat niet als vrienden.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:38 schreef Sjechov het volgende:
[..]
Als je elkaar nog graag ziet, werkt dat bij jullie dan niet als goede vrienden?
Mijn ex en ik delen heel veel, helaas vooral veel gezamelijk leed en de band is mede daardoor heel sterk.
Dat we desalniettemin uit elkaar gegroeid zijn doet daar niets aan.
Zij kan altijd op mij rekenen als goede vriend, wat ze ook doet en hoe ze zich op dit moment ook door haar situatie gedraagd.
Ik weet dat ik in de toekomst ook op haar kan rekenen als ze alles weer op de rit heeft.
Werkt zoiets niet beter bij jullie?
Want 3 keer uit elkaar gaan en weer opnieuw beginnen heeft een reden, een aanleg.
Blijf je dan niet in het cirkeltje ronddraaien?
Ik heb dat al die keren dat het uit was gedaan, niet als in dat ik met iemand anders date want dat kon ik nooit, maar ik had alles weer voor elkaar (grotendeels dan), en dan zocht hij ineens weer contact. En dan ging ik mijn leventje weer een beetje inrichten tov hem, en dan ging dat weer over en moest ik weer opnieuw beginnen. Ik kan me niet voorstellen dat ik met iemand anders ben of dat ik iemand anders kan vertrouwen, dat kan en wil ik niet. Als het goed met me gaat, moeten we gewoon geen contact hebben, maar dat lukt nietquote:Op zondag 28 februari 2010 18:40 schreef Sjechov het volgende:
[..]
Mijn ex had dat ook, maar mede daardoor is het juist bij ons fout gegaan,
Misschien moet je eens de wijde wereld gaan verkennen enwie weet komen jullie elkaar in de toekomst wel weer tegen.
Wie weet!
Sterkte ermee, ik ben net vanavond weer de fout in gegaan..... I hate myself. Ik verdien beter, waarom snap ik dat zelf nou niet?quote:Op zondag 28 februari 2010 18:49 schreef Tegan het volgende:
Bah, ik heb helemaal geen zin in dat hele gedoe. Time to forget. Hij heeft genoeg kansen gehad. Nu nog volhouden.
Jij ook succes toegewenst dan maarquote:Op zondag 28 februari 2010 20:42 schreef Swatfire het volgende:
Vandaag me "ex" gezien bij reünie van de vakantie. Dag ervoor hadden we elkaar nog gezien en het uitgepraat. Was goed om dat gesprek te hebben, maar werd wel duidelijk dat het op het moment niks meer gaat worden. Hoe klote is het dan om haar de dag erna weer te moeten zien. Verliep dus ook niet bepaald van lije dakje. Heb der zoveel mogelijk ontweken wat ze volgens mij ook niet echt kon waarderen.
Nou ik heb mezelf voorgenomen om zeker een week niks van me te laten horen. Ik vind der nog steeds leuk en zie nog steeds een toekomst, maar haar nu najagen heeft totaal geen zin. Ik zal moeten wachten tot zij contact opneemt/initiatief toont. Echt totaal tegen mijn karakter in dus ik hoop echt dat ik het vol hou.
Maar als ik het zo lees ben ik niet de enige die daar moeite mee heeft
ZO waar. Maar áls dat eenmaal gelukt is dan is dat heerlijk.quote:Op zondag 28 februari 2010 20:47 schreef Faerie het volgende:
Niet bepaald Swatfire.
Eigenlijk is de grote kunst van het loslaten van je ex om tegen je gevoel in te gaan en vooral naar je verstand te luisteren. Niet bepaald een fluitje van een cent helaas.
I know. Dat is dus juist ook het erge. Na me vorige ex(relatie van 3 jaar) heeft me tot half dec gekost om er echt overheen te zijn. Toen ben ik ook dit topic verdwenen. In jan op vakantie geweest en dus die nieuwe meid leren kennen. 1,5 maand erg leuk gehad samen en nu dus stuk gelopen. Ben eigenlijk "net" of me ex heen kan ik weer de volgende verwerkenquote:Op zondag 28 februari 2010 20:51 schreef maartjeh het volgende:
[..]
ZO waar. Maar áls dat eenmaal gelukt is dan is dat heerlijk.Kan erover meepraten.
Hm ja, ik begrijp je wel, maar dat zul je blijven houden. 9 van de 10 relaties lopen stuk en duren niet 'tot de dood ons scheidt', dus wat dat betreft zijn we allemaal steeds weer terug bij af, maar wel een stuk wijzer en met meer ervaring.quote:Op zondag 28 februari 2010 21:01 schreef Swatfire het volgende:
[..]
I know. Dat is dus juist ook het erge. Na me vorige ex(relatie van 3 jaar) heeft me tot half dec gekost om er echt overheen te zijn. Toen ben ik ook dit topic verdwenen. In jan op vakantie geweest en dus die nieuwe meid leren kennen. 1,5 maand erg leuk gehad samen en nu dus stuk gelopen. Ben eigenlijk "net" of me ex heen kan ik weer de volgende verwerken. Ja ok, het was maar 1,5 maand, maar in die tijd toch wel behoorlijk verliefd geworden. Dat het eigenlijk te snel kwam na mijn ex heeft ook meegespeeld dat het nu niet werkte.
Echt bummer was hier net was/erover heen ben ik weer terug bij af door nieuwe meid.
100% true, alleen dat het na 3 maanden al gebeurd is beetje snelquote:Op zondag 28 februari 2010 21:04 schreef maartjeh het volgende:
[..]
Hm ja, ik begrijp je wel, maar dat zul je blijven houden. 9 van de 10 relaties lopen stuk en duren niet 'tot de dood ons scheidt', dus wat dat betreft zijn we allemaal steeds weer terug bij af, maar wel een stuk wijzer en met meer ervaring.
Kan ik me heel goed voorstellen nu.quote:Op zondag 28 februari 2010 21:09 schreef Swatfire het volgende:
[..]
100% true, alleen dat het na 3 maanden al gebeurd is beetje snel. Zou graag nu even de komende 3 jaar een normale relatie hebben en wegblijven uit dit topic. Pretty please
Daar heb je gelijk in. Ik hoop echt voor je dat dat eraan zit te komen Swat!quote:Op zondag 28 februari 2010 21:09 schreef Swatfire het volgende:
[..]
100% true, alleen dat het na 3 maanden al gebeurd is beetje snel. Zou graag nu even de komende 3 jaar een normale relatie hebben en wegblijven uit dit topic. Pretty please
You go girl.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:49 schreef Tegan het volgende:
Bah, ik heb helemaal geen zin in dat hele gedoe. Time to forget. Hij heeft genoeg kansen gehad. Nu nog volhouden.
Maakt nogal een verschil als je merkt dat je ex totaal geen behoefte meer aan je heeft. Waar je eerst zo belangrijk voor hem/haar was, dat je nu simpelweg word uitgekotst.quote:Op zondag 28 februari 2010 20:47 schreef Faerie het volgende:
Niet bepaald Swatfire.
Eigenlijk is de grote kunst van het loslaten van je ex om tegen je gevoel in te gaan en vooral naar je verstand te luisteren. Niet bepaald een fluitje van een cent helaas.
Nee, dat slaat inderdaad nergens op. :s Was je ex heel erg onzeker ofzo?quote:Op zondag 28 februari 2010 22:45 schreef Xanthas het volgende:
Er bestaat toch niet zoiets als een relatie beëindigen voor de ander, toch?
Ik verdien meer, dus maakte mijn ex het uit..... Dat slaat toch nergens op...
Niet wat ik gezien heb. Ik kreeg wel van haar te horen dat ze een half jaar voordat wij definitief uit elkaar gingen, al het gevoel had dat ze me ging kwijtraken. Terwijl zij er een punt achter zette. Volgens mij wil ze mij niet kwetsen, maar ja, wat moet ik met dit soort onzin.quote:Op zondag 28 februari 2010 22:49 schreef Faerie het volgende:
[..]
Nee, dat slaat inderdaad nergens op. :s Was je ex heel erg onzeker ofzo?
Dat slaat idd nergens op. 100% zeker dat daar meer achter zit. Onzekerheid van haar kant of misschien iemand anders in het spel? Enige manier om erachter te komen is door met haar te praten.quote:Op zondag 28 februari 2010 22:45 schreef Xanthas het volgende:
Er bestaat toch niet zoiets als een relatie beëindigen voor de ander, toch?
Ik verdien meer, dus maakte mijn ex het uit..... Dat slaat toch nergens op...
"je verdient zeker meer.quote:Op zondag 28 februari 2010 22:54 schreef Swatfire het volgende:
[..]
Dat slaat idd nergens op. 100% zeker dat daar meer achter zit. Onzekerheid van haar kant of misschien iemand anders in het spel? Enige manier om erachter te komen is door met haar te praten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |