abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 22 februari 2010 @ 14:53:31 #201
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_78304627
quote:
Op maandag 22 februari 2010 14:24 schreef huuphuup het volgende:
oh en ik wilde Octo en DjRandall nog welkom heten in dit topic. Wat hebben jullie een mooie kinders gebakken zeg wat een plaatjes!

Thanks, die curves volgen een mooi lijntje zo ik ben zelf verbaasd dat het zo'n mooie constante lijn is! Hoewel hij dus op het cb wel een klein beetje afbuigt nu bij gewicht maar goed. Wat een wonder is het toch, en dat ze dat helemaal zelf regelen, dat eten en groeien enzo /emo
Ik maak me wel een heel klein beetje zorgen om haar koppie. Haar hoofdomtrek is nauwelijks toegenomen en zit nu ineens van op de gemiddelde lijn naar onder de eerste lijn zeg maar als jullie me volgen. Volgens de arts was het niet erg en kon het geen kwaad, ze heeft even goed alle fontanellen en naden bepoteld en het was allemaal nog open. Maar ik merk dat ik echt accuut weer in de echo-stress stand schiet nu haar hoofdje weer klein blijkt.
Je zou evt. nog even een afspraak kunnen maken met je huisarts zo dat die nog eens even die naden goed voelt en beoordeelt.
Bij Oscar kon de revalidatie-arts het niet goed voelen en toen mochten we voor de zekerheid een rontgenfoto laten maken.
Naar hoor, dat koppie bezorgd jullie maar een berg zorgen. Fijn dat ze het verder wel goed doet!

[ Bericht 0% gewijzigd door BE op 22-02-2010 18:15:42 ]
***
  maandag 22 februari 2010 @ 14:53:57 #202
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_78304650
quote:
Op maandag 22 februari 2010 13:35 schreef amaranta het volgende:

[..]

Heeft hij tegen het raam gespuugd dan?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik was meer bang voor de onderkant.

Hij werd net wakker, huilen, ontroostbaar: HONGER!!!
Ik heb hem dus nog maar een half flesje gegeven, want met zo'n hoge omloopsnelheid is het geen wonder dat hij honger heeft.
***
pi_78304830
Ik heb een leuk filmpje van Isa, die in de box naar haar mobile ligt te kijken! Ik zet hem hieronder even neer, haal hem zo weer weg maar vind hem zo leuk!!

Edit: en weer weg!

[ Bericht 23% gewijzigd door NieuweUser op 23-02-2010 05:52:22 ]
pi_78304956
Vlindur, je hebt de enige echte Fokpucka he! Fuente-Vicky-XXXKarinXXX-Vlindur
hihi

Sneu dat Oscar last van zijn buikje heeft! Knuffel hem maar lekker.

Lars doet het zo goed! Hij ontwikkelt zich in razend tempo, doet dingen die helemaal nog niet hoeven.
Hij woog 7400 gram bij 68,5 cm
Allemaal prima.
Voor de bijvoeding gaan we naar een dietiste, het leek de wvk een heel goed idee om het heel voorzichtig en langzaam te gaan opbouwen, ivm met zijn allergie. Ze heeft ook nog even naar zijn huidje gekeken, en hij is ook al wat exceemachtige plekjes aan het ontwikkelen.
En BOOS toen hij zijn prikken kreeg! En daarna....sjonge, kwaaie!
Nu ligt ie lekker te knorren.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_78305920
Poe, ik kan jullie nog niet bijhouden hoor, maar dat komt nog wel.
Bedankt voor alle lieve berichtjes....
quote:
Op maandag 22 februari 2010 10:55 schreef DaviniaHR het volgende:
hoi djrandall en octo! welkom hier met jullie mooie kinders!
DJR, pfoe jij hebt nogal wat te verwerken nu zeg! je weet wel dat je met 3x kolven op een dag j productie nooit op stoom krijgt? dat moet minstens iedere 3 uur, dus 8x per dag. maar ja, als het niet gaat, gaat het niet, en dan krijgt je kindje zometeen volledig fv. jij moet ook herstellen.
I know. Ik heb dan ook niet het idee dat ik nog naar volledige borstvoeding kan. Ik hoop wel iets meer te kunnen produceren dan nu. Meer kolven doe ik momenteel als het uitkomt. Nu al twee dagen 4 keer, maar ik verplicht het mezelf ook niet. Ik wil dit wel een poosje volhouden, maar voor nu ben ik blij met elke druppel bv die hij binnen krijgt. Elke dag dat het lukt is er een.....
  maandag 22 februari 2010 @ 15:40:32 #206
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_78306578
isa
wat een beweeglijk ndje! eñ er komt al echt geluid uit!

karin, fjn dat je door mag naar een dietiste. doet het cb toch iets goed.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  maandag 22 februari 2010 @ 15:53:22 #207
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_78307121
Aaahgrrr wat gaat het snel als je weer aan het werk bent! Ja Poppejans, en dan nog tijd overhouden om te fok!ken!

Stiemie, hier hebben we pap in de laatste fles van Alexa vanaf 4 maanden gedaan. Per week een schepje erbij (begonnen met 1tje)

Isabeau aan het rollen wat goed! En haar voetjes ontdekt. Het enige wat Alexa doet, is mij duwen ermee.

Aviva ruzie met haar handen

Lars goedgekeurd

isaaaaa wat cool je bent al een echt klein mensje!!


zoooo en nu moet ik weer verder! voor iedereen die ik in de haast vergeten ben
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  maandag 22 februari 2010 @ 16:05:33 #208
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_78307607
zooo ik kan het ook echt ff niet bijhouden hier de laatste dagen.. wat gaan jullie hard zeg!

in elk geval voor iedereen een dikke knuffel die het nodig heeft
zal vanavond ook niet online zijn (sporten); dus ik voeg me morgen weer gezellig bij jullie.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  maandag 22 februari 2010 @ 16:35:19 #209
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_78308860
Isa! Herkent iemand trouwens dat deuntje? Onze Nijnenmobile heeft dat deuntje ook, maar het draaidingetje begint stuk te gaan, er vallen steeds meer noten uit. Nu heeft lief een site gevonden waar je die speeldoosjes los kunt bestellen, maar welk deuntje we dan moeten hebben beats mee

Stef heeft het vanochtend gezellig gehad bij zijn opa en oma, nu ligt hij lekker nog even te slapen.. Vraagje: hebben jullie de spullen van jullie kinders naamlabels gegeven voor bij het KDV? Is dat nodig?
3!
pi_78308972
Incantrix, dat is een deuntje van Disney dacht ik? *Zippe-di-doe-da, Zippe-di-dee*, of zoiets.
  maandag 22 februari 2010 @ 16:40:26 #211
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_78309042
@ NU: Jah, het is volgens mij van een kinderserie ofzo, maar door een ander speeldoosje ben ik er wel achter dat die deuntjes nogal lastig te plaatsen zijn soms (wij dachten dat het deuntje van dat betreffende speeldoosje van een piratenfilm was, maar het bleek de notenkraker te zijn ).. En haha, trouwens, erg grappig dat je op de achtergrond ook nog even iemand mee hoort fluiten, wat blijft dat deuntje hangen he?
3!
pi_78309051
quote:
Op maandag 22 februari 2010 16:38 schreef NieuweUser het volgende:
Incantrix, dat is een deuntje van Disney dacht ik? *Zippe-di-doe-da, Zippe-di-dee*, of zoiets.
Idd, onze nijntjes hebben dat ook en ik zing dan ook altijd vrolijk mee!
pi_78309143
Haha! Het zit inderdaad de hele dag in je hoofd!
pi_78309666
Arme zieke Oscar Hopelijk knapt hij snel op!

Amelie wat een mooie groeilijntjes heb jij!

Wow Isabeau wat ga je ineens snel! Filmpje!!! Wel gemeen dat je haar knijpt hoor Sorbootje

Lars helemaal goedgekeurd! En ik zou ook boos worden hoor van die gemene prikken!

Isa wat een lief filmpje!

lol Aviva vervelend he die wapperende dingen in je beeld!

BJ veel plezier met sporten vanavond!

Octo en DJRandall welkom met jullie prachtige kinders!!

Meimeltje wat vonden ze van Dyon?

Slimme Jamie! En jij ook al een knijpende moeder, tss gemeen hoor!

Hoe was het bij de fysio Icantrix? Vond Stef het leuk bij oma? Spannend dat hij morgen bij het KDV gaat wennen!

Niels is 4 maanden vandaag!! zomgzomg
Wij hadden dit weekend de verjaardag van ML. Zaterdag zijn mijn moeder en broer geweest. Mijn broer heeft voor het eerst een luier dichtgeplakt, verschonen durft hij nog niet aan Zondag kwam mijn schoonmoeder, zij had Niels al een paar maanden niet meer gezien (iets met bang voor rijden in de sneeuw) en bleef maar zijn aandacht trekken. Waar hij normaal na 1.15 tot 1.30 uur moe is, was hij nu na drie kwartier helemaal op! Zielig huilen joh.
Niels is de laatste week zijn ritme kwijt. Hij slaapt hazeslaapjes, wordt wakker maar heeft dan nog geen honger, drinkt dan voordat hij weer gaat slapen, is af en toe gewoon te moe om te spelen en hij wordt 's nachts weer om de 3 uur en soms 2 uur wakker. 's Morgens heeft hij dan weer geen honger Ik heb hem nu maar lekker in de doek en hij slaapt (Prodigy - The Fat Of The Land is schijnbaar slaapverwekkend).
ML krijgt hem ook echt niet meer in bed gelegd, hij blijft ontroostbaar huilen.
Dus ik heb er eigenlijk een hard hoofd in dat volgende week het KDV wel ineens gaat werken we zouden het namelijk nog een keertje proberen dan.
Hij kwijlt heel erg veel, zouden er tandjes aankomen of kwijlen alle 4 maandertjes zoveel?
En het lijkt ook wel of hij weer een ontwikkelingssprongetje gemaakt heeft, hij reageert nu ineens op harde geluiden en wanneer wij woorden hebben ( ) Hij lacht meer en het is makkelijker contact met hem te maken.
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
  maandag 22 februari 2010 @ 17:42:44 #215
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_78311212
Ik begrijp dat wij ons hier kunnen melden?

Geboren op 15 februari om 12:04u: onze 'Harry'
Hij woog bij geboorte 3120 gram en was ongeveer 46cm groot.
Bv liep voor de meter niet in het ziekenhuis omdat ze hem er steeds weer vanaf trokken als hij verkeerd aanhapte (Wat hij dus steeds deed omdat hij ook nog niet wist hoe het moest). Hierdoor raakte hij gefrustreerd en hapte steeds slechter/minder aan. Gelukkig had mama veel gelezen op Fok en heeft ze een kolf gevraagd op dag 2. Hiermee kolfde ze de eerste keer meteen al 15ml!!
Dus met fingerfeeden kon hij toch af en toe wat bv binnenkrijgen maar aan de borst drinken lukte maar niet.

Op woensdag mochten we naar huis (we moesten 48 uur blijven ivm langdurig gebroken vliezen) en kwam mijn engel, mijn held: onze kraamverzorgster.
Op donderdag bleek Harry veel te veel te zijn afgevallen: meer dan 10% (hij woog nog 2820gram).
Gelukkig waren we toen al thuis en gelukkig had de vk al snel gezien wat voor top kraamhulp wij hadden dus we mochten thuis proberen het gewicht op te krikken. Dit betekende op verzoek voeden en anders minstens elke 3 uur en na élke voeding moest er nog 10 tot 20 ml bijvoeding (ook bv) bijgepropt worden dmv fingerfeeding. Manneke zat dus tjokkievol na elke voeding.
Vandaag is meneer opnieuw gewogen en hij is ruim voldoende aangekomen: 3060 gram
We mogen dus stoppen met bijvoeden, tepelhoedje is gestopt en nu even wachten op eennieuw ritme omdat hij natuurlijk gewend is om extra te krijgen...
En ik heb 2 dagen verlenging van kraamzorg gekregen dus morgen en overmorgen komt ze nog

Verder is het een heel lief en makkelijk kind alleen een erg luie drinker
Heel friemelig met zijn handen, huilt nauwelijks, gewoon heel tevreden...

Wij genieten in elk geval met volle teugen. Ik hoop het vanaf nu een beetje te kunnen bijhouden hier.
pi_78311291
Welkom Asy!!
En wat een mooi mannetje zeg! Fijn om te horen dat het toch goed gaat met de BV nu. Fijn dat je zo'n goede kraamhulp hebt!!
pi_78311765
oooh hallo Harry welkom!

Isa

En over omrollen... ik zei laatst dat mn meisje omrolde, ze heeft nu ineens besloten dat ze ook wel zelf terug kan rollen ineens lag ze op haar buik op het kleed toen ik me even omdraaide. Toen ik me weer omdraaide lag ze weer op haar rug maar dan op de grond mupke
t is nu meerdere keren gebeurd al de afgelopen drie dagen dus ik ben benieuwd of ze het nu echt echt doorheeft.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_78312252
welkom Asyniur met je mooie zoon
  maandag 22 februari 2010 @ 18:17:56 #219
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_78312324
Fijn dat het nu zo'n stuk beter gaat met de bv Asyniur!
***
  maandag 22 februari 2010 @ 18:39:12 #220
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_78312968
Ach, wat een mooierd!
Fijn dat de bv idd loopt nu!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_78313160
Welkom Asy en nog gefeliciteerd!

@ Twinkly, rond deze tijd komt er ook weer een "sprongetje" vind het een beetje een dom woord maar op de een of andere manier als ik het nalees kloopt het wel.

Tijn had een tijdje een ritme en sinds een paar weken weer niet, ook hele dagen wakker (vanaf 9:00 tot 18:30 ) en sinds een paar dagen slaapt hij weer overdag maar nu las ik dus dat ze andere ritmes enzo kunnen krijgen dus wie weet?
Succes ermee!

[ Bericht 0% gewijzigd door het-is-mij op 22-02-2010 18:49:02 (vekeerde smiley) ]
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 22 februari 2010 @ 19:37:44 #222
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_78315269
Asyniur wat een snoepje
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_78315513
quote:
Op maandag 22 februari 2010 18:01 schreef huuphuup het volgende:
oooh hallo Harry welkom!

Isa

En over omrollen... ik zei laatst dat mn meisje omrolde, ze heeft nu ineens besloten dat ze ook wel zelf terug kan rollen ineens lag ze op haar buik op het kleed toen ik me even omdraaide. Toen ik me weer omdraaide lag ze weer op haar rug maar dan op de grond mupke
t is nu meerdere keren gebeurd al de afgelopen drie dagen dus ik ben benieuwd of ze het nu echt echt doorheeft.
Stoer
Ze kan het heus!
pi_78315545
Asyniur en Harry (mooi manneke) welkom!

Nieuwe User: wat een lief filmpje!

Karin: lars dus helemaal goedgekeurd, fijn om complimenten over hm te krijgen he

Twinkly: zouden wel tandjes kunnen zijn als ik je zo hoor, is hij er wel snel mee! Gaat hij al een poosje naar het KDV?
Ja Dyon was helemaal goedgekeurd door mn collega's hoor Heeft een hele tijd bij een collega op schoot gezeten die zei dat alle baby's bij dr huilen (die heeft nu weer vertrouwen, want Dyon is geen huiler hihi).
pi_78315595
Huuphuup: Woeiii ze kan echt al rollen!! Die zal het nu echt wel snel helemaal door hebben.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')