Maar ben je wel al het voorgaand geleende geld kwijtquote:Op dinsdag 11 mei 2010 09:04 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat geld voor Griekenland wordt beetje bij beetje uitgeleend. Zodra de Grieken zich niet aan hun afspraken houden, krijgen ze de rest niet meer.
(dan verkopen we Cyprus aan Turkije...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 09:06 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Maar ben je wel al het voorgaand geleende geld kwijt
Wat een geweldig plan, geld lenen aan een kale kip, het voornaamste Griekse exportproduct is Feta kaas en dat vind ik niet te vretenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 09:04 schreef capricia het volgende:
Dat geld voor Griekenland wordt beetje bij beetje uitgeleend. Zodra de Grieken zich niet aan hun afspraken houden, krijgen ze de rest niet meer.
Maar het blijft krom natuurlijk. De percentages op de kapitaalmarkt zijn ergens op gebaseerd en daar gaat men flink onder zitten om te kunnen lenen aan een kale kip met een enorm slechte betalingsmoraliteit en zonder enige potentie om er wat van te maken. Het kost je altijd geld.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 09:14 schreef capricia het volgende:
[..]
(dan verkopen we Cyprus aan Turkije...)
Het ging erover dat er geen voorwaarden aan de lening gesteld werden. En die worden er dus wel gesteld.
Plus dat je geld uitleent tegen niet marktconforme tarieven en tarieven die niet in verhouding staan tot het risico dat verbonden is aan de lening.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 09:06 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Maar ben je wel al het voorgaand geleende geld kwijt
Misschien heeft Kees een dagje vrijquote:
Man met visiequote:
quote:
Nee joh, Bhagwan heeft gelijk en omdat hij veel volgers op Wall Street heeft, komt alles goed...quote:Op maandag 6 september 2010 14:37 schreef SemperSenseo het volgende:
Kees de Kort - maandag 6 september 2010
De tweede dip wel of niet? Wie hebben er gelijk: de roze brillemannetjes of Kees?
geloof eerder Kees dan de mensen die baat hebben bij de positieve boodschapquote:Op maandag 6 september 2010 14:37 schreef SemperSenseo het volgende:
Kees de Kort - maandag 6 september 2010
De tweede dip wel of niet? Wie hebben er gelijk: de roze brillemannetjes of Kees?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |