Ik hoop dat ze door slaapgebrek onder de tram lopen, stuk voor stuk, met tussenpauzes van vijf minuten.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 08:59 schreef Marrije het volgende:
Wat mij betreft blijven het CDA en CU gewoon zitten waar ze zitten.
Ik ook, dat onder een tram lopen schadelijke gevolgen heeftquote:Op zaterdag 20 februari 2010 14:42 schreef BobdeStreamer het volgende:
dat vind ik cru, ik hoop dat ze een beetje lessen leren voor de toekomst.
Geblaat van die militairen! Het was vanaf 2007 al bekend dat ze eind 2010 naar huis zouden gaan.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 14:57 schreef BobdeStreamer het volgende:
Als de PvdA winst had willen behalen hadden ze eerder moeten kappen. Die miltairen voelen zich genaaid door een regering met twee gezichten en daarom hoop ik dat ze kerst thuis kunnen vieren.
Ja, zo zie ik het ook.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 14:57 schreef BobdeStreamer het volgende:
Als de PvdA winst had willen behalen hadden ze eerder moeten kappen. Die miltairen voelen zich genaaid door een regering met twee gezichten en daarom hoop ik dat ze kerst thuis kunnen vieren.
Nog niet eens zo'n gek idee, even orde op zaken stellen in Nederland.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 15:11 schreef sunny16947 het volgende:
Die goed opgeleide en getrainde BEROEPSmilitairen voor dit soort missies, zien zich in de toekomst alleen nog ingezet worden voor strandrellen in Hoek van Holland.
Geen slecht idee, terwijl de rest van de wereld verder gaat en niet aan navelstaren doet.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 15:27 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nog niet eens zo'n gek idee, even orde op zaken stellen in Nederland.
Lijkt me logisch. Hem valt niks te verwijten.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 19:41 schreef PietjePuk007 het volgende:
Balkenende opnieuw CDA-lijsttrekker
Eén keer een klus niet klaren, dat kanquote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:11 schreef Marrije het volgende:
[..]
Lijkt me logisch. Hem valt niks te verwijten.
![]()
Nah, misschien wel wat, maar om daarom nou geen lijsttrekker meer te zijn. . . Hij wordt gewoon weer MP.
Thanks, TB, ik ga kijkenquote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:34 schreef ThunderBitch het volgende:
Misschien wel interessant straks, Rondom 10 om 21.10 uur op NL2
Ach, de komende jaren wordt het allemaal pet. Wie er ook MP zal zijn.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:27 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Eén keer een klus niet klaren, dat kan
Twee keer een klus niet afmaken, mwah, kan, maar ik begin te twijfelen
Drie keer een klus niet afmaken, ik twijfel niet meer, geen leiderschap
Vier keer een klus niet afmaken, je hebt geen zelfkennis, je hebt oogkleppen op, je bent volledig ongeschikt maar ziet het zelf niet
De vijfde keer een klus willen beginnen, je hebt enorm veel last van hoogmoedswaanzin en je moet direct opgenomen worden voor behandeling.
Het gaat er ook nog om waar je wil komen lijkt mij?quote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:38 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ach, de komende jaren wordt het allemaal pet. Wie er ook MP zal zijn.
Het gaat er dan ook niet om wie de klus af maakt maar wie er het verst mee komt.
Ja, ik vind het ook een perfecte timing, je zou bijna denken dat het vooropgezet wasquote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:41 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Het gaat er ook nog om waar je wil komen lijkt mij?
Ik vind de timing perfect. Er moet veel gebeuren wat totaal niet voorzien was bij het aantreden, hét moment dus om aan de kiezer te vragen welke richting men wenst.
quote:
Ach, ook dat hou je altijd, zeker in de roerige tijden waar we nu in zitten.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 20:41 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Het gaat er ook nog om waar je wil komen lijkt mij?
Ik vind de timing perfect. Er moet veel gebeuren wat totaal niet voorzien was bij het aantreden, hét moment dus om aan de kiezer te vragen welke richting men wenst.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |