Kan hij niet, moet Hamer doen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 18:09 schreef Confetti het volgende:
Bos![]()
Alsjeblieft, trek de stekker er NU uit.
Ja, alle antwoorden die premier en vice-premier geven passen volgens mij in dat verhaal...quote:Op donderdag 18 februari 2010 18:07 schreef Igen het volgende:
Wacht eens, eventjes samenvatten hoor.
Het kabinet bespreekt een heleboel opties. Alle opties zijn bespreekbaar. Men commiteert zich niet aan één bepaalde optie. Verhagen zegt tegen de SG van de Navo dat alles wel okee is. De Navo stuurt een brief met het verzoek of Nederland wil blijven met minder manschappen. Dat was nou ook weer niet de bedoeling, denkt Bos, want die verwachtte dat men zich nog niet zou committeren.
Dus Bos is onzorgvuldig geweest door niet Uruzgan vooraf categorisch uit te sluiten, en Verhagen heeft Bos daarmee genaaid.
Correct?
Doelde eigen meer op mezelfquote:Op donderdag 18 februari 2010 18:09 schreef superworm het volgende:
[..]
Ja, maar het kan net zo goed opnieuw draaien en dan zit je met zo'n column op maandag terwijl 't kabinet al is gevallenIk wacht even af.
echt he.. Wat zet de PVDA zichzelf weer grandioos voor lul zeg!quote:Op donderdag 18 februari 2010 18:09 schreef Confetti het volgende:
Bos![]()
Alsjeblieft, trek de stekker er NU uit.
quote:
quote:Op donderdag 18 februari 2010 18:09 schreef superworm het volgende:
Zeg, loopt Politiek 24 achter of zo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |