Ik leer je het graag, mijn vriend.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:45 schreef Rookert het volgende:
[..]
Wow lekker bezig ts wat ben je gaaf hoe doe je dat wat een aandacht krijg je waarom eigenlijk ik heb nu wel interesse in je je zal wel een eckte bass zijn hoe doet ie dat toch het is altijd een rustige jongen gaaf cool vet keineig spang kicke ntb hvj wjnmk wobb
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gezien je foto en het smiley gebruik van diegene die dat smsje stuurde is mijn conclusie:quote:
Mensen die denken dat de man op de foto in mijn FOBO ik in het echt ben.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:02 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Gezien je foto en het smiley gebruik van diegene die dat smsje stuurde is mijn conclusie:
Kinderporno met een wanhopig 13 jarig meisje!
Mensen die zelf de hint moeten geven dat het smsje interessant isquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:04 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
Mensen die denken dat de man op de foto in mijn FOBO ik in het echt ben.
hij was nog wel zo discreetquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:07 schreef Rookert het volgende:
[..]
Mensen die zelf de hint moeten geven dat het smsje interessant is
Ik zou zeggen: open er een topic over.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:07 schreef Rookert het volgende:
[..]
Mensen die zelf de hint moeten geven dat het smsje interessant is
Als jij er in het vervolg mee ophoudtquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:18 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: open er een topic over.
Is die chimi rich ofso? Ik zie elke keer die doekoe tekenquote:
Ze heeft du flappu in du zakquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:28 schreef KingChronic het volgende:
[..]
Is die chimi rich ofso? Ik zie elke keer die doekoe teken
Oh vandaar. Ik lig wel eens op mijn telefoon en ben dan heel vroeg wakker met een zenuwachtig gevoel. Dat is de straling natuurlijk.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:35 schreef Aestivate het volgende:
Ik heb mijn telefoon altijd uit s'nachts. De straling die ervan af komt als die in je buurt ligt zorgt voor een slechte nachtrust.
Het klinkt onzinnig maar sommige mensen kunnen er gevoelig voor zijn. Ik had perioden waar ik 's ochtends echt wakker werd met een gevoel dat je te weinig geslapen hebt, terwijl ik echt wel de 8 uur of meer haalde. Telefoon elke nacht uit (die naast mij op nachtkastje lag) en sindsdien veel minder last.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:33 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Oh vandaar. Ik lig wel eens op mijn telefoon en ben dan heel vroeg wakker met een zenuwachtig gevoel. Dat is de straling natuurlijk.![]()
En dit is een serieuze post.
acht uur slapen is ook teveelquote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:23 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Het klinkt onzinnig maar sommige mensen kunnen er gevoelig voor zijn. Ik had perioden waar ik 's ochtends echt wakker werd met een gevoel dat je te weinig geslapen hebt, terwijl ik echt wel de 8 uur of meer haalde. Telefoon elke nacht uit (die naast mij op nachtkastje lag) en sindsdien veel minder last.
5-6 uurquote:
Heb ik ook een tijdje gehad (vorige maand). Ik sliep elke nacht maar 3 tot 4 uurtjes en ik was echt gebroken.quote:
ik slaap altijd pas laatquote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:32 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Heb ik ook een tijdje gehad (vorige maand). Ik sliep elke nacht maar 3 tot 4 uurtjes en ik was echt gebroken.Ik heb zeker 8 uurtjes slaap nodig hoor. Soms wel meer.
dat dusquote:Op zaterdag 13 februari 2010 12:35 schreef Aestivate het volgende:
Ik heb mijn telefoon altijd uit s'nachts. De straling die ervan af komt als die in je buurt ligt zorgt voor een slechte nachtrust.
quote:
quote:Weet je wat ook kut is...dat je niet kan slapen omdat je op antwoord wacht.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |