naja, eigenlijk alle stadiaquote:Op donderdag 18 februari 2010 18:24 schreef Webkim het volgende:
[..]
Mei Tai filmpje komt over een paar weekjes wel. Of ik moet voor die tijd nog even ergens goede zin opduikelen natuurlijk.Wat wilde je precies zien dan? Het op je rug zetten van je kind?
ja, die! thx!quote:
Hahah ja klopt ik heb ineens allemaal andere doeken.quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:41 schreef oeke het volgende:
Pvoess, dank! Ik vond trouwens jouw stapeltje laatst zo mooi. Helemaal anders weer van kleurstelling dan een paar maanden geleden volgens mij.
Hoi WebKim,quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:30 schreef Webkim het volgende:
Hoi p_m!
Rekbare draagdoeken zijn erg prettig met een pasgeboren / jonge baby.Je hoeft niet supernetjes te knopen om het toch erg lekker te laten zitten. Tricot is heerlijk zacht. En je kan de doek van tevoren knopen en dán je baby erin doen.
Voor een zomerkindje is een tricot doek wel erg warm vind ik. En er komt een punt waarop een kind er aan de zware kant voor wordt. waardoor de doek gaat doorhangen onder het gewicht en dan draagt het minder fijn. De meeste mensen ervaren dat bij 8> kilo ofzo. Dus als je je kind lánger wil dragen dan een maand of 5 / 6 zal je op den duur misschien overstappen naar een niet rekbare draagdoek of een andere drager. Maar voor in het begin (mits niet in de zomer) is het een prima aanschaf hoor.
Mja, tis te volgen. Wat erg zeg! Geen wonder dat je een baaldag hebt. Ken je diegene persoonlijk? heb je een adres? Langsgaan een optie? Welke doek was het eignelijk?quote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:10 schreef texelonia het volgende:
Ik zou de doek al anderhalve maand geleden terugkrijgen. Maar er kwamen steeds dingen tussen, en dus nog steeds geen doek gezien. Toevallig liet ze vallen dat iemand anders ook nog een pakje van haar kreeg. Die heeft dit inmiddels ontvangen, en mijn pakje werd tegelijk verstuurd werd haar verteld. Een dag nadat haar pakje verstuurd is, heeft degene die mijn doek heeft geleend mij nog gemaild dat mijn pakje die dag op de post zou gaan, en ze zou me de T&T code nog laten weten. Daarna niets meer van d'r gehoord. Is het nog een beetje te volgen? Er klopt in elk geval iets totaal niet...
Ik kan wel janken echt
quote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:27 schreef Linda2205 het volgende:
Picknickmand mee en posten voor de deur zeg ik je! En neem TF mee voor de zekerheidvoor jou
Daaromquote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:11 schreef De_Taartjesfee het volgende:
tex wat rotIs het een bekende van je of iemand via internet? Woont ze bij iemand in de buurt? Dan zoeken we haar ff op
![]()
Oh dat zou super zijn! Wie weet komt er dan meer duidelijkheid!quote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:55 schreef Macka66 het volgende:
Tex, ik wil de persoon in kwestie wel bellen als je woensdag nog geen doek hebt ontvangen
Totdat het je te zwaar wordt. Je merkt vanzelf als de doek een beetje door gaat zakken, en dan gaat 'ie ook meer aan je schouders trekken. Na een maand of vier is dat vaak.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:51 schreef Cantare het volgende:
Even een vraagje: tot wanneer kan je een baby in een rekbare draagdoek dragen?
Of haaltjes. Het is een Indio he? Als je niet weet dat die gevoelig zijn voor haaltjes schrik je denk ik als er een in komt. Terwijl het niet te vermijden is.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 23:59 schreef texelonia het volgende:
[..]
Oh dat zou super zijn! Wie weet komt er dan meer duidelijkheid!
Ik kan me namelijk haast niet voorstellen dat dit met opzet zo gegaan is. Ik zat al te denken dat er een vlek of een gat in is gekomen ofzow en ze hem daarom niet durft terug te sturen. Maar goed, als je geen antwoorden krijgt ga je zelf de raarste verhalen verzinnen...
Okay, tnx! Ik heb natuurlijk nog een heeele tijd, maar zit steeds te dubben of ik een rekbare doek op mijn verlanglijstje zal zetten/zal kopen.quote:Op zondag 21 februari 2010 11:55 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Totdat het je te zwaar wordt. Je merkt vanzelf als de doek een beetje door gaat zakken, en dan gaat 'ie ook meer aan je schouders trekken. Na een maand of vier is dat vaak.
Ik heb d'r wel gewaarschuwd dat ie gevoelig is voor haaltjes...quote:Op zondag 21 februari 2010 11:57 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Of haaltjes. Het is een Indio he? Als je niet weet dat die gevoelig zijn voor haaltjes schrik je denk ik als er een in komt. Terwijl het niet te vermijden is.
Maar was het voor die 3,5 maand wel de moeite waard, of had je zoiets van 'als ik dit had geweten dan had ik een andere doek gekocht'?quote:Op zondag 21 februari 2010 19:48 schreef mefke79 het volgende:
Cantare, ik heb de vier maanden nooit gehaald met mijn By Kai, ik vond het met een kilo of 6 niet meer zo te doen. Nou heb ik geen sterke rug, dat speelt mee. Maar al met al kon ie dus met 3,5 maand er niet mee in.
quote:Op zondag 21 februari 2010 20:28 schreef wickie het volgende:
En Ssserpente, misschien stuur ik 'm ooit nog eens op reis
Wie zegt dat ik der niet begrijp. Maar ik ben iedere keer duidelijk en eerlijk geweest.quote:Op maandag 22 februari 2010 09:34 schreef Pvoesss het volgende:
Maar je moet tex ook begrijpen.. iig ik zou hetzelfde hebben. zeker als het om een doek gaat
Oh da's lief van je!quote:Op zondag 21 februari 2010 22:57 schreef _Bar_ het volgende:
Cantara ik heb ook nog een tricot slen liggen een blauwe.
mocht je hem willen gebruiken pm me dan maar even.
Eerst de doek knopen. Dan S in de rugdrager doen en goed hangen. En dan R in de doek laten glijden.quote:Op maandag 22 februari 2010 13:13 schreef DaviniaHR het volgende:
ah, groof! tandemdragen! hoe kreeg je dat voor elkaar?
Mits je een zekere knoper bent, anders zou ik het zeker niet aanraden.quote:Op maandag 22 februari 2010 14:07 schreef freecell het volgende:
Rucksack vanaf de geboorte?(ik lees net even terug)
Hm...
Het is wel heel leuk en heel makkelijk... Misschien over een paar weekjes?
Mijn tricotslen heb ik ook vaak woest-strak aangespannen, maar een keer wassen en hij lubberde weer terug hoorquote:Op maandag 22 februari 2010 14:07 schreef Lijnloos het volgende:
Ja, der zit wel behoorlijk rek in inderdaad... maar ik wil hem ook niet helemaal laten uitlubberen aangezien ie niet van mij is en bij die vriendin de 2e ook op komst is, en ik neem aan dat ze hem dan ook graag wil gebruiken.
Straks es proberen als Minke klaar is met slapen (of huilen nu)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |