Ah well, mijn meneer kreeg er een hele dag voor vrij, dus we hebben die ondertrouw om half 9 gedaan en hebben er verder een leuke dag van gemaaktquote:Op maandag 22 februari 2010 17:12 schreef error_404 het volgende:
Ik ga woensdag in ondertrouw. Mijn vriendin verloofde dacht dat het helemaal officieel was enzo.
Ja, officieel de rekening aan de balie betalen en een handtekening zetten
Oi dat is shitquote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:01 schreef error_404 het volgende:
* schop *
Wordt ik net door mijn (sinds woensdag officieel) bruid gebeld; blijken ze de rillijn van de kaart verkeerd om gezet te hebben!
Die dingen moeten vandaag op de post
En nu zijn ze verkloot....
oh nee.. heb je er zo een?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:07 schreef error_404 het volgende:
Mijn vriendin heeft de drukker gebeld met de mededeling dat het hun probleem is en dat ze het maar op moeten lossen.
Don't mess with the bride....
Nu dus ff afwachten nog...
Ik geef haar wel gelijk hoor. Die uitnodigingen zijn duur en dat hebben ze dan maar gewoon goed te regelen.quote:
Nee, valt heel erg mee hoor, ik ben er zelf ook erg pissig over.quote:
Multicopy is ook mijn ideequote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:54 schreef motorbloempje het volgende:
heb net maar even de Multicopy gemailed wat het kost om onze trouwkaartjes te laten printen
was overigens een grapje hoor!quote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:52 schreef error_404 het volgende:
[..]
Nee, valt heel erg mee hoor, ik ben er zelf ook erg pissig over.
We hadden juist die drukker uitgezocht omdat vrienden van goede ervaringen hadden en we juist dit soort gezeur wilden voorkomen....
oh ja, corsagesquote:Op vrijdag 26 februari 2010 17:13 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Multicopy is ook mijn ideeZe staan aanstaande zondag op de weddingfair in Zwolle... met kortingen als het goed is. Afgelopen week een kaart gemaakt, waar vriendlief ook tevreden over is gelukkig. Nu alleen nog kleuren, lettertype etc...
Verder hebben we corsages voor de gasten geschrapt, en willen we iets met speldjes doen. Verwelkt ook niet enzo.
wel over nagedacht, naar gekeken en best prijzig.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 17:24 schreef Raissa het volgende:
Nemen jullie (dus iedereen uit dit topic) bedankjes? Watvoor? Geef je iedereen hetzelfde? En wat was je er voor kwijt?
En geef je dan iedereen hetzelfde? En krijgen AL je gasten dat of alleen de daggasten?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 18:48 schreef gothic-blackie het volgende:
wij gaan zelf wel voor bedankjes, via bedankjes.nl en dan nemen een tasje met merci
voor iedereen hetzelfde, alleen voor de ceremoniemeesters en getuigen moeten we nog iets anders doen. maar ook daar hebben ze leuke dingen voor via die website.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 19:44 schreef Raissa het volgende:
[..]
En geef je dan iedereen hetzelfde? En krijgen AL je gasten dat of alleen de daggasten?
-edit- Leuke dingen staan er tussen zeg!
wat een geweldig boeket!quote:Op vrijdag 26 februari 2010 17:49 schreef IJzercookie het volgende:
Wij hebben voor de gasten geen corsages gedaan. We wilden geen onderscheid maken in de gasten. Iedereen was even belangrijk.
Ik had wel een boeket en man had wel een corsage die er bij paste.
Als bedankje hadden we towelcakes.
deze
en deze
Foto van de corsage (aan het einde van de dag)
[ afbeelding ]
Mijn boeket:
[ afbeelding ]
Korte update:quote:Op vrijdag 26 februari 2010 17:17 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
was overigens een grapje hoor!begrijp dat je er niet blij mee bent.. daarom doen we het ook gewoon lekker simpel, hoe simpeler, hoe minder er mis kan gaan, hopen we
Gefeli met de lokatie.quote:Op maandag 1 maart 2010 15:58 schreef teamlead het volgende:
Nou schijnt het zo te zijn dat je gemiddeld moet rekenen op 3 consumpties per persoon per uur gedurende de feestavond. Ik kan alleen niet vinden wat ik moet verwachten aan consumpties van de daggasten voor de middaguren..Iemand enig idee? 3 per uur per gast lijkt me dan wat veel eigenlijk..
quote:Op maandag 1 maart 2010 15:59 schreef motorbloempje het volgende:
kan je het niet gewoon voor de avond afkopen? Wij hebben 24 euro p.p. onbeperkt drinken met rondlopen van de bediening voor 4,5 uur
quote:Joh, als het goed weer is, parkeren we die daggasten toch lekker op het terras terwijl jullie foto's aan het maken zijn? En als het niet warm is, jaag ik ze gewoon weer naar binnen
dan is afkopen wel slimmer jaquote:Op maandag 1 maart 2010 16:06 schreef motorbloempje het volgende:
bij ons komen veel studentendus dat gaat hard
Afkopen kan, maar veel mensen raken teleurgesteld omdat je dan inderdaad veel moet drinken om het eruit te krijgen. 8 drankjes pp op een avond is echt zat. Op de rest kan je een nacalculatie vragen. Zou voor de middag max 6 drankjes pp doen, misschien nog wel minder.quote:Op maandag 1 maart 2010 15:58 schreef teamlead het volgende:Locatie definitief geregeld nu
![]()
Ze dachten geweldig mee en het wordt nu gewoon een superrelaxte dag met een ubertof feest
Ik ben nu alleen even aan het rekenen om een soort van idee te krijgen wat dit geintje gaat kosten. Nou schijnt het zo te zijn dat je gemiddeld moet rekenen op 3 consumpties per persoon per uur gedurende de feestavond. Ik kan alleen niet vinden wat ik moet verwachten aan consumpties van de daggasten voor de middaguren..
Iemand enig idee? 3 per uur per gast lijkt me dan wat veel eigenlijk..
serieusquote:Op maandag 1 maart 2010 20:16 schreef An24 het volgende:
[..]
Afkopen kan, maar veel mensen raken teleurgesteld omdat je dan inderdaad veel moet drinken om het eruit te krijgen. 8 drankjes pp op een avond is echt zat. Op de rest kan je een nacalculatie vragen. Zou voor de middag max 6 drankjes pp doen, misschien nog wel minder.
Heb je ook ouderen op je bruiloft? opa's en oma's enzo drinken misschien maar vier drankjes, of nog minder. En als ze drinken ist 1 wijntje, jus en water (gemiddeld genomen he!)quote:
Leukquote:
Ja, komt na de bruiloft wel (men leest hier mee, denk ikquote:Op vrijdag 26 februari 2010 17:24 schreef Raissa het volgende:
Nemen jullie (dus iedereen uit dit topic) bedankjes? Watvoor? Geef je iedereen hetzelfde? En wat was je er voor kwijt?
nah, wat zij zegt dusquote:Op woensdag 3 maart 2010 11:01 schreef droomvrouwtje het volgende:
motorbloempje veel plezier vandaag en gefeliciteerd met je ondertrouw![]()
op zich stelt het niet veel voor inderdaad, handvol vragen beantwoorden, trouwboekje uitzoeken en (niet onbelangrijk) afrekenen. Binnen 10 minuten sta je een paar honderd euro lichter weer buiten.quote:Op woensdag 3 maart 2010 11:09 schreef Raissa het volgende:
[..]
Hoewel het echt niets voor schijnt te stellen, toch veel plezier!
Ditquote:Op woensdag 3 maart 2010 11:01 schreef droomvrouwtje het volgende:
motorbloempje veel plezier vandaag en gefeliciteerd met je ondertrouw![]()
Sterker nog, als je in een andere gemeente trouwt, duurt het nog korter & ben je veel minder geld kwijtquote:Op woensdag 3 maart 2010 11:13 schreef teamlead het volgende:
[..]
op zich stelt het niet veel voor inderdaad, handvol vragen beantwoorden, trouwboekje uitzoeken en (niet onbelangrijk) afrekenen. Binnen 10 minuten sta je een paar honderd euro lichter weer buiten.
Maar toch.. formeel stelt het dan niet voor, ik vond het toch wel een heel bijzonder moment...
ik bedoelde dat je nu nog van boven moet trouwen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:11 schreef motorbloempje het volgende:
trouwjurk heb ik alsinds november hangt hij aan de kastdeur!
Bij ons zijn de vrijdagen al meer dan een half jaar volgeboekt, dus ik zou eerst heel snel een datum prikken.quote:Op maandag 8 maart 2010 14:26 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Eigenlijk wil ik op vrijdagmiddag trouwen in het gemeentehuis met familie en naaste vrienden, met hun een hapje eten en daarna een feest. Heeft er iemand tips of ideeën voor een mooie locatie omgeving Den Bosch?
Grappig.. dat zijn ook onze bedankjes... en ook onze "originele" boodschapquote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:33 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Wij hadden deze bedankjes: met een bedankkaartje
Owja, het meisje had ook nog een kettinkje om..
[ afbeelding ]
Bedankt voor je komst, deze dag was er "eendje" om nooit te vergeten!
Onze namen en de datum
Veel plezier MoBlo
160 hierquote:Op donderdag 11 maart 2010 19:50 schreef MinderMutsig het volgende:
Volgens mij hebben we alles.Wij houden het klein en dat vind ik al veel werk. Ik heb zwaar respect gekregen voor mensen die 100+ gasten uitnodigen. Ik moet er niet aan denken.
hmm volgens mij vergeet je nog wat dingetjes hoor.. bloemen, ringen, lingerie voor mij, bedankjes (wel al een idee hoef alleen +/- 4 weken van te voren aan te geven)quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:54 schreef teamlead het volgende:
fotograaf gisteren geregeld![]()
Morgen ff zitten voor de uitnodigingen en volgens mij zijn we er dan wel
nahja.. op een pak enzo na
da's "enzo"quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:23 schreef droomvrouwtje het volgende:
[..]
hmm volgens mij vergeet je nog wat dingetjes hoor.. bloemen, ringen, lingerie voor mij, bedankjes (wel al een idee hoef alleen +/- 4 weken van te voren aan te geven)
en over 9 weken is het zover whoehoe heb er zin in
Ik heb op onze bruiloft maar 1 minibekertje thee gedronkenquote:
Dat soort locaties zijn erg gaaf voor het maken van foto's! Ik hoop dat jullie toestemming krijgenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 18:18 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Mooie ringen! Ik heb bijna dezelfde als verlovingsring
Ongeveer 3 weken vantevoren MM
Ik heb gister een jurkje voor mijn bruidsmeisje (mijn dochtertje) besteld
Heb de bloem gevonden die ik in mijn bruidsboeket en op de corsages wil, heb als t goed is de "kadootjes" voor de getuigen geregeld.
Nu nog langs de locatie waar we heel graag foto's willen maken...een oude fabriekhal met hele mooie grote ramen..lastig uit te leggen maar heel tof in elk geval. hopen dat we toestemming krijgen!
wij moeten minimaal een week van te voren aangeven hoeveel er precies komen, voor inkoop. verder is drank en zo wel op basis van nacalculatie dus is dat niet zo erg. maar als jij voor 150 man taartjes hebt, en er komen er maar 75 word het lastigerquote:Op zondag 14 maart 2010 11:23 schreef Kekaa het volgende:
Over gasten laten bevestigen: Dat wilde ik ook gaan doen.
Vooral omdat we na het trouwen zeeer waarschijnlijk een receptie/kleine lunch bij ons thuis doen voor de mensen die niet naar het feest komen.
Maar ook voor het feest zelf is het handig natuurlijk.
Hoe hebben jullie dat afgesproken bij de locatie voor het feest?
En verder: Straks met de kaarten bezig!
Gefeliciteerd!quote:Op zondag 14 maart 2010 22:57 schreef Bamba het volgende:
Eindelijk mag ik hier dan ook posten!!! Over 2 jaar () gaan ik en mijn vriend dan eindelijk trouwen! Het moet gebeuren in de lente/zomer van 2012, dan zijn we 10 jaar bij elkaar
. Het gaat geen grootste bruiloft worden hoor, maar we trouwen wel op vrijdag en ook voor de kerk. Maar ik ga proberen om er een redelijke low-budget bruiloft van te maken. Ik heb in ieder geval genoeg tijd om voorbereidingspret te hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |