Cokins aanschaffenquote:Op woensdag 10 februari 2010 08:46 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Zeer licht uitgedrukt
Maar nu de hamvraag, wat kan ik doen om er voor te zorgen dat er weer een filter opgeschroeft kan worden.
Post eens.quote:Op woensdag 10 februari 2010 11:27 schreef Puala het volgende:
[..]
Uiteraard.
Hij geeft de ene na de andere onverklaarbare foutmelding
This thread is ofcourse worthless without the picsquote:Op woensdag 10 februari 2010 11:27 schreef Puala het volgende:
[..]
Uiteraard.
Hij geeft de ene na de andere onverklaarbare foutmelding
Lekker dagje dus vandaag.. Mijn laptop dacht vanochtend ook al, zoek het zelf maar uit, en gaf een heel mooi blauw scherm met witte letters...quote:Op woensdag 10 februari 2010 11:56 schreef HMaster-II het volgende:Mijn pc had ook fijne kuren vandaag.
- Outlook weigerde mijn account
- NTUser.dat over de zeik
- Systeemprofiel over de zeikblij om van te worden
Het vervelende is, dat mijn PC vanmorgen braaf stond te wachten op een nieuwe log-in na een reboot door een MS-update. Vermoed dat het daarin ligtquote:Op woensdag 10 februari 2010 11:59 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Lekker dagje dus vandaag.. Mijn laptop dacht vanochtend ook al, zoek het zelf maar uit, en gaf een heel mooi blauw scherm met witte letters...
Die heb ik nietquote:Op woensdag 10 februari 2010 12:21 schreef Marco001 het volgende:
uhmmmm.. pas....
Staat het niet ergens in een MCSE boek? (Of heb je die niet?)
Technet kent hem niet eensquote:Op woensdag 10 februari 2010 12:21 schreef Marco001 het volgende:
uhmmmm.. pas....
Staat het niet ergens in een MCSE boek? (Of heb je die niet?)
quote:Op woensdag 10 februari 2010 07:42 schreef Netsplitter het volgende:
Morguh....
Net een verschrikkelijk ongeluk gehad.Hoe doe je dat danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.?
Huilen dan.
VMWare is zelfs fail, vergeleken met Sun virtual box...quote:Op woensdag 10 februari 2010 12:26 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Technet kent hem niet eens![]()
Maar ze werken ook met VirtualPC van Microsoft zelf ipv VMWareDat is natuurlijk al een dikke FAIL
Hmm, vreemd... Ik zou het zo ook niet weten.. Ben hem eigenlijk ook nog nooit tegengekomen..quote:Op woensdag 10 februari 2010 12:32 schreef Puala het volgende:
Ik heb gewoon geklikt op links onder, add/remove windows components. Niets meer, niets minder. En ik heb de AD geinstalleerd. Dus in zoverre is het gewoon nog een redelijk kale installatie. Ben nu al bezig met een nieuwe installatie, maar ik vind het apart dat niemand de melding kent
quote:Op woensdag 10 februari 2010 07:10 schreef Chanty het volgende:
Weer een baggernacht. En ik voer allemaal vage dingen uit zoals mijjn kussen op robs kussen leggen en vervolgens wakker worden omdat ik mijn kussen kwijt ben
Was bezig om lens vervangen, 70-200 zat op m'n camera en wilde m'n 24-70 erop hebben.quote:
Vind ik ook, maar ik mis een klein stukkie gebruikersgemak. Puala, als ik je website binnenga, bijvoorbeeld naar het schrijven gedeelte, is er geen knop meer die me terugverwijst naar je beginpagina, of naar de rest van je site, ik moet dus de back button op mijn browser gebruiken, en dat vind ik persoon dus minder gebruikersvriendelijk. Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel. Het is geen kritiek, maar een opmerking.quote:
Ah, die had ik vaker gehoord. Alleen heb ik verrekt weinig tijd om echt nog een keer er wat aan te veranderen. 45 uur school per week beperkt redelijkquote:Op woensdag 10 februari 2010 14:10 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Vind ik ook, maar ik mis een klein stukkie gebruikersgemak. Puala, als ik je website binnenga, bijvoorbeeld naar het schrijven gedeelte, is er geen knop meer die me terugverwijst naar je beginpagina, of naar de rest van je site, ik moet dus de back button op mijn browser gebruiken, en dat vind ik persoon dus minder gebruikersvriendelijk. Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel. Het is geen kritiek, maar een opmerking.
Je site ziet er gaaf uit!! Heel leuk ontwerp zo.
quote:Op woensdag 10 februari 2010 14:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Ah, die had ik vaker gehoord. Alleen heb ik verrekt weinig tijd om echt nog een keer er wat aan te veranderen. 45 uur school per week beperkt redelijk![]()
Bedankt, post het volgende keer voordat ik van huis gaquote:Op woensdag 10 februari 2010 07:39 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Matig uw snelheid!
En vooral geen abrupte bewegingen.
meer dan genoeg om even een extra navigatiebalkje toe te voegenquote:Op woensdag 10 februari 2010 14:37 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Dan heb je met 8 uur slaap per dag nog 67 uur per week over om te websitesbouwen/repareren
Sorry.quote:Op woensdag 10 februari 2010 14:57 schreef Chanty het volgende:
[..]
Bedankt, post het volgende keer voordat ik van huis ga
Ik ben dus even flink in de slip geraakt vanochtend in een bocht en kwam uiteindelijk dwars over twee rijstroken tot stilstand. Gelukkig alle paaltjes kunnen vermijdenRemde kennelijk net iets te hard toen ik de bocht doorging.
Maar we leven nog
Ik vertrok 4 minuten voordat jij dat bericht posttequote:
Ik zie trouwens ook nog steeds randjesquote:Op woensdag 10 februari 2010 14:30 schreef Puala het volgende:
[..]
Ah, die had ik vaker gehoord. Alleen heb ik verrekt weinig tijd om echt nog een keer er wat aan te veranderen. 45 uur school per week beperkt redelijk![]()
Misschien moet ik het even inzichtelijk maken met een plaatjequote:Op woensdag 10 februari 2010 15:01 schreef mvdlubbe het volgende:
Hoeveel mensen hebben (en wie dan) eigenlijk plaatjes geschoten in Grevenbroich / Garzweiler? Ik zie toch regelmatig plaatjes die me daaraan doen denken.
Ja, want ze woont in de school, boodschappen komen vanzelf binnen, en koken kan ze toch niet...quote:Op woensdag 10 februari 2010 14:37 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Dan heb je met 8 uur slaap per dag nog 67 uur per week over om te websitesbouwen/repareren
Dat laatste geloof ik directquote:Op woensdag 10 februari 2010 16:09 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Ja, want ze woont in de school, boodschappen komen vanzelf binnen, en koken kan ze toch niet...
Ze zal je nog verbazen.quote:
Nou....ze kan best lekker koken hoorquote:
Randjes??quote:Op woensdag 10 februari 2010 15:10 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Ik zie trouwens ook nog steeds randjes
Nee, randjes op de homepage om de plaatjes heen. In firefox wel te verstaan.quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:47 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Randjes??
Bedoel je het kleurverschil tussen de achtergrond en het frame ofzo?? Ik dacht namelijk dat dat zo hoorde.
In InternetExplorer 8 het zelfde.quote:Op woensdag 10 februari 2010 17:54 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Nee, randjes op de homepage om de plaatjes heen. In firefox wel te verstaan.
Dat is hier gelukkig niet zo (Den Haag). Vanmorgen was het een ramp op de weg. Terug ging prima vanmiddag.quote:Op woensdag 10 februari 2010 17:55 schreef Omniej het volgende:
Pfff, hier begint het ook weer wit te worden.(of eigenlijk is het dat sinds een uurtje ofzo al)
Ben er nou wel klaar mee.
En zo simpel op te lossen, even het volgende toevoegen aan style.css:quote:Op woensdag 10 februari 2010 18:50 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
In InternetExplorer 8 het zelfde.
| 1 2 3 4 | { border: none; } |
Stuur haar dat even in PM. De kans dat ze het vandaag nog leest is heel klein, voor morgen maar ietsje groter.quote:Op woensdag 10 februari 2010 19:11 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
En zo simpel op te lossen, even het volgende toevoegen aan style.css:
[ code verwijderd ]
Het heeft geen haast, toch?quote:Op woensdag 10 februari 2010 20:56 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Stuur haar dat even in PM. De kans dat ze het vandaag nog leest is heel klein, voor morgen maar ietsje groter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |