Inderdaadquote:Op dinsdag 9 februari 2010 14:48 schreef shinydiscoball het volgende:
Ik vind mezelf als Amsterdammer trouwens best meevallen qua brutaliteit, al merk ik dat ik soms wat hard en heel veel praat en ook over dingen die de meeste mensen niet eens willen weten
Die mensen snappen het niet: een weer(ga)loos lekker wijf met een kapotte auto MOET je helpen, da's regel nummer één!quote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:37 schreef Merel het volgende:
[..]
Die deden alleen maar toeteren en boos kijken en middelvingers opsteken. Sta nu op de pechhulp te wachten, duurt lang
Oeh, dat is kut iddquote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:19 schreef Merel het volgende:
En toen stond ik met de auto langs de kant op de pechdienst te wachten. Nadat de auto er midden op het kruispunt mee stopte natuurlijk. En dan voel je je zo stom en hulpeloos en huilerig
Een auto-accu houdt het wel een tijdje vol. Zorg dan wel dat je gewone lichten uit staan, die verbruiken het meest.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:55 schreef Merel het volgende:
Hoe lang kan je knipperlicht aan blijven tot je accu leeg is?
Nou zegquote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:37 schreef Merel het volgende:
[..]
Die deden alleen maar toeteren en boos kijken en middelvingers opsteken. Sta nu op de pechhulp te wachten, duurt lang
Die gaan tenminste niet kapotquote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:42 schreef Syrena het volgende:
Neen, ik heb mijn oude telefoon ook weer in gebruikSamen met de nieuwe (daar zit 't internetkaartje in, in de W810i zit de simonly).
Oh nee, dat kan echt niet. Maar ik weet hoe vervelend het is en hoe hulpeloos je je voelt als iets wat het gewoon altijd doet er ineens mee ophoudt. En je zelf echt geeeeeen idee hebt hoe dat kan. En al helemaal geen idee hebt hoe je het moet oplossen.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:45 schreef Merel het volgende:
Ik ben nou ook zo bang dat het m'n eigen schuld is hè, dat ik 'm kapot heb gemaakt ofzo
5-17 kilo in 11 dagen is ongezond. Dus nee, dat is het niet waard.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 16:30 schreef Krael het volgende:
hier kan je eens een kijkje nemen, zeker waard !
''Hoe zou je je voelen als je binnen 11 dagen 5-17 kg bent afgevallen?''quote:Op dinsdag 9 februari 2010 16:30 schreef Krael het volgende:
hier kan je eens een kijkje nemen, zeker waard !
Dat ga ik zekers doen!quote:Op dinsdag 9 februari 2010 16:30 schreef Krael het volgende:
hier kan je eens een kijkje nemen, zeker waard !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |