quote:
Op donderdag 18 februari 2010 00:13 schreef MOD het volgende:Maak nie uit, gewoon kappen met analyseren. Heb ik ook gehad.. Elk mailtje, elk smsje... Alles. Tis gewoon attent van je dat je hebt wat laten horen en dat hij het waardeert door dat te sturen. That's it.
Stukje achtergrond dan maar:
Half November - hij maakt t uit
Begin December - oorlog; hij wil me nooit meer zien en meer van dat soort kreten
Eind December (dag voor kerst) - Hij wil me terug. Hij heeft een grote fout gemaakt, hij mist me zo, vindt dat we nog een kans verdienen. Ik wijs dit, met heel veel moeite, af. Er is teveel gebeurd, ik kan het niet.
Half januari - weer contact, op vriendschappelijke basis. Het voelt goed dat we toch normaal met elkaar om kunnen gaan, zonder dat er iets achter zit. Well, guess again. Binnen een week stuurt hij weer aan op een relatie. Andere meisjes halen het niet bij mij. Hij mist me zo. En schopt zo wéér mijn gevoel in de war. Hij maakt me zelfs verwijten, omdat
ik het niet wil proberen. Ik leg hem uit dat ik ook wel zo mijn twijfels heb, dat ik hem ook mis... Maar dat er enerzijds teveel gebeurd is in de periode na de break up en dat ik anderzijds teveel met mezelf in de knoop zit om een relatie aan te gaan. Dat zou vantevoren al garantie zijn voor mislukking.
Ben helemaal eerlijk tegen 'm geweest. Nu zit het er niet in. Hoe dat over een paar maanden is, weet ik niet. Maar nu kan ik niets beloven. Alleen vriendschap, verder niets. HIj geeft aan dat hij niet alleen vrienden wil/kan zijn. En dat hij zich niet wil binden aan de onzekerheid die ik hem bied (prima, dat vraag ik ook niet van m). Hij kan hier echter niet mee leven. Een vriendschap zou te moeilijk voor hem zijn. Hij zou het niet aan kunnen zien dat ik op den duur een andere relatie krijg. Daarnaast voelt hij teveel voor me. En toen kwam zijn vreemde conclusie: als ik op tijd bedenk dat ik toch nog iets met hem wil, dan is hij er. Maar als hij intussen een leuker meisje ontmoet... Dan kan ik het schudden.
In de tussentijd wil hij het contact niet kwijt. Het moet alleen misschien iets minder zijn, om misverstanden te voorkomen.
Prima. Duidelijk. Oppervlakkig, vriendschappelijk contact. Will do.
4 weken later is hij jarig. En in al die tijd heb ik niets van hem gehoord.
Ook prima. Hij gaf eerder al aan dat hij moeite had om mij als gewone vriendin te zien. Blijkbaar is contact als gewone vrienden dus ook te lastig.
Intussen ben ik er helemaal uit. Van mij hoeft het niet meer. Ten eerste om de redenen die ik eerder al had om geen relatie meer met hem aan te gaan. We hebben een moeilijk verleden en ik wil eerst aan mezelf werken, voor er weer plek is voor een relatie. Ik kan hem nu sowieso niet genoeg bieden. Daarnaast stak zijn opmerking me ook wel. Eerst geeft hij allemaal verkapte liefdesverklaringen, over hoe bijzonder ik wel niet voor hem ben. Dat andere meisjes het niet bij mij halen. Maar zodra ik duidelijk maak dat het er voor mij niet inzit, geeft hij ineens aan dat hij ook best iets met een ander meisje kan beginnen. Als ik te laat kom, heb ik pech.
Nou prima. Het is over. Klaar.
Terug naar zijn verjaardag. Ik moest er best veel aan denken, al een paar dagen vantevoren. Omdat ik niet kon ontkennen dat ik eraan dacht, heb ik hem die e-card gestuurd. Als gewoon, vriendschappelijk gebaar. Ik ben gewoon iemand die heel erg aan dat soort dingen denkt, bij iedereen overigens. Ik ben nogal van kaartjes sturen voor verjaardagen, bijzondere gebeurtenissen, om succes te wensen, enzovoorts.
Na twee dagen komt hij met een reactie die ABSOLUUT niet bij zijn normale gedrag past.
Bij gewone vrienden is hij altijd nogal uitgebreid in zijn reacties. Niet alleen "bedankt he" maar ook meteen vragen hoe het gaat. Mailtjes van 1 zin heb ik nooit van hem gehad, tenzij we via mail aan het slowchatten waren. Daarnaast is hij altijd razendsnel. Hij checkt bijna doorlopend zijn mail en reageert normaal gesproken direct. Hooguit een paar uur later, als hij niet meteen tijd heeft om er iets mee te doen.
Dus ja. Ik denk na over wat dit kan betekenen. Ik ken zijn gedrag als hij niet weet wat hij met een mailtje aanmoet. Dan duurt het wel lang. Gaat hij er eindeloos over na zitten denken, omdat hij niet weet wat hij moet schrijven. En als ie dan ook maar komt tot 1 zin... Het past in t patroon.
Misschien overanalyseer ik de boel. Kan ook. Maar ik ken hem, en dit is voor hem niet normaal... Tenzij hij er mee zit. Dat wil ik alleen maar zeggen.
Overigens helpt het ook wel om dit allemaal een keer op te schrijven. Maakt dat ik weer wat sterker sta in mijn besluit om geen relatie aan te gaan