Precies. Maar dan zou het ook vaker gebeuren. Of minstens "ergens" door komen.quote:Op zondag 7 februari 2010 09:51 schreef Duvel het volgende:
Het wordt veel enger als dit een computerfout zou zijn geweest...
Ja, maar als dat het geval is het of toch een menselijke fout, omdat de trein verkeerd ingevoerd is, of uiteindelijk een structurele menselijke fout omdat blijkbaar een systeem is gebouwd dat het verschil niet kan zien tussen elektrisch en diesel.quote:Op zondag 7 februari 2010 09:56 schreef Duvel het volgende:
Dat weet je niet, het kan een samenloop van omstandigheden zijn geweest: net een ander spoor bezet, wissel niet beschikbaar, waardoor de computer verzint dat je dan maar via dat dieselspoortje moet gaan.
Ik ken de situatie niet, maar meestal wordt bij een station niet bepaald hard gereden. Had de machinist dan niet op tijd kunnen zien dat hij de verkeerde kant op gestuurd werd? Bij de meeste stations duurt het wel even voor je onder de draad uit bent.quote:Op zondag 7 februari 2010 10:00 schreef Dr_Flash het volgende:
Het gebeurt volgens mij wel met enige regelmaat dat een trein een verkeerd spoor of zelfs een verkeerde lijn op gestuurd wordt. Alleen omdat we niet zo veel dieselbaanvakken hebben is het doorgaans redelijk snel en eenvoudig op te lossen. Maar in dit soort gevallen ben je dan gewoon zwaar de klos ja
Ik zou zeggen: Lees alles op HGBTFquote:Op zondag 7 februari 2010 10:11 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik ken de situatie niet, maar meestal wordt bij een station niet bepaald hard gereden. Had de machinist dan niet op tijd kunnen zien dat hij de verkeerde kant op gestuurd werd? Bij de meeste stations duurt het wel even voor je onder de draad uit bent.
Zo kun je alles uiteindelijk wel tot een menselijke fout herleiden.quote:Op zondag 7 februari 2010 10:09 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ja, maar als dat het geval is het of toch een menselijke fout, omdat de trein verkeerd ingevoerd is, of uiteindelijk een structurele menselijke fout omdat blijkbaar een systeem is gebouwd dat het verschil niet kan zien tussen elektrisch en diesel.
Zo is alles uiteindelijk ook gewoon een natuurproductquote:Op zondag 7 februari 2010 10:21 schreef Duvel het volgende:
[..]
Zo kun je alles uiteindelijk wel tot een menselijke fout herleiden.
Lekker veilig dan. Ik kan me niet voorstellen dat dat in de normale dienst gebeurd is en dat er dan geen IVW-rapportage is.quote:Op zondag 7 februari 2010 15:09 schreef James1988 het volgende:
Er is wel eens een Connexxiontrein op een spoor zonder waslijn gekomen, omdat de machinist een handbediend wissel over het hoofd had gezien, en ook de verkeersleiding kon dat wissel niet zien op hun schermen. Een koplopercombinatie heeft die trein toen weer terug op 't spoor getrokken.
Aldus iemand op OHIH.
Stel dat ding was met 100 krom door een handwissel gegaan, hoe denk je dat dat er uit had gezien? Dat bedoel ik eigenlijk...quote:Op zondag 7 februari 2010 17:16 schreef Socios het volgende:
Rapportage´s, rapportage´s. Gewoon goed rijden!
Voorwaarden:quote:2 NS-Dagkaarten voor slechts ¤ 30
Lekker met de trein erop uit. Een dagje shoppen, een dagje naar de dierentuin. Dat kan nu supervoordelig. U, als koper van een NS-Dagkaart via Blokker, kunt 1 NS-Dagkaart voor ¤ 17,50 of 2 NS-Dagkaarten voor ¤ 30 bestellen. De oplage is beperkt, dus reageer snel!
Met een NS-Dagkaart reist u doordeweek na 9.00 uur en in het weekend de hele dag door heel Nederland in de 2e klas. Nu betaalt u voor 2 NS-Dagkaarten geen ¤ 88 maar ¤ 30. Profiteer van dit speciale aanbod en bestel nu direct .
Klik hier voor meer informatie of om te bestellenquote:Voor deze actie gelden de volgende spelregels:
Het is alleen mogelijk om 1 NS-Dagkaart of een setje van 2 NS-Dagkaarten te bestellen.
De NS-Dagkaarten zijn geldig in de periode van 1 maart tot en met 29 april 2010. Van maandag t/m vrijdag na 9 uur en in het weekend de hele dag.
NS-Dagkaart is geldig in de 2e klas voor één persoon.
Per persoon kunt u 1 of 2 NS-Dagkaarten bestellen onder vermelding van een actiecode. Deze actiecode heeft u ontvangen bij aankoop van een treinkaartje bij Blokker in de periode van 2 november t/m 24 december 2009.
Geldig in alle NS-treinen en ook in treinen van Arriva, Connexxion, Syntus en Veolia.
Terugbetaling is niet mogelijk.
Op=op.
Geldt diezelfde code serieus voor iedereen? Lekker goed over nagedacht danquote:Op zondag 7 februari 2010 19:56 schreef greavy het volgende:
Indien je wilt bestellen, heb je een code nodig.Deze code is 2930
Normaal zou je die code bij Blokker krijgen, maar hierbij dus de code.
Ze hebben het vast niet in de gaten en gaan die code echt niet blokkeren ookquote:Op zondag 7 februari 2010 20:10 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Geldt diezelfde code serieus voor iedereen? Lekker goed over nagedacht dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |