En straks misschien ook mijn gebiedquote:
Ik kan toch nooit op zaterdag ernaar toequote:Op maandag 15 februari 2010 21:36 schreef daNpy het volgende:
Jup alleen lastiger als je op zaterdag gaat kopen en de verzekering dan geen "kantoor-uren" heeft.
Dan kun je hem vrijdags al onder voorbehoud verzekeren en maandag annuleren/verzekeren.
Vriend zo, "Als je hem koopt, moet je er zwarte blokjes op plakken. Heb je een taxiquote:
Werkplaatshandboek was ik al van plan. Vast nog wel eentje van Haynes te vindenquote:Op maandag 15 februari 2010 21:37 schreef daNpy het volgende:
Oja, mocht je hem kopen, koop gelijk op marktplaats een werkplaatshandboek. Kost ca 40 euro, maar eigenlijk wel een 'must have'.
En natuurlijk lid worden van DCN voor 35e/jaar
Misschien krijgt ie wel een beetje een rally uitstralingquote:Op maandag 15 februari 2010 21:38 schreef daNpy het volgende:
Ik denk dat die "vriend" nog even de oren gewassen moeten worden.
Knappe velgenquote:Op maandag 15 februari 2010 21:41 schreef daNpy het volgende:
Dit is rally uitstraling:
[ afbeelding ]
Blokkentapepff!
Hoe duur is even sparen?quote:Op maandag 15 februari 2010 21:44 schreef daNpy het volgende:
Mooi he
[ afbeelding ]
Ga maar vast sparen
Zie btw mn projecttopic voor de remmen-upgrade die ik afgelopen weekend heb gedaan, met oa Goodridge RVS remslangen
Ik geloof zelfs 2 weken. Echter geld dit ook als de eigenaar de verzekering gewoon heeft opgezegd, dus dat zou betekenen dat de verzekering de aansprakelijke isquote:Op maandag 15 februari 2010 21:46 schreef PeuRac het volgende:
Een auto blijft tot 7 dagen na het overschrijven nog verzekerd bij de oude verzekering. Alleen lopen ze daar niet echt mee te koop.
Ik was ontevreden met de remmerij en meen me te herinneren dat hij net na aanschaf beter remde. Nu heb ik nog niet goed kunnen testen ivn sneeuwquote:Op maandag 15 februari 2010 21:46 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Hoe duur is even sparen?![]()
Zo'n remmenupgrade, zeker wel aan te raden met een B14.4?
Jij rijd er ook rally ritten mee? Of is het meer omdat het kan?quote:Op maandag 15 februari 2010 21:50 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik was ontevreden met de remmerij en meen me te herinneren dat hij net na aanschaf beter remde. Nu heb ik nog niet goed kunnen testen ivn sneeuwMaar ik herinnerde me gisteren dat er ook nog iets af te stellen valt.
Een van de remklauwen was iig niet helemaal lekker, dus nu zitten er nieuwe klauwen op, de RVS slangen en geheel nieuwe remvloeistof
Ik kan hier in het buitengebied mijn eigen rally rijden geloof ikquote:Op maandag 15 februari 2010 22:12 schreef daNpy het volgende:
Jup rijd er ook rally (rittensport) mee
Ga je nog meer kopen?quote:Op maandag 15 februari 2010 22:25 schreef Alexxxxx het volgende:
zaterdag bij een Samara kijken, en proefritje
De standaard 1100 heb ik het overquote:Op maandag 15 februari 2010 22:35 schreef Barcaconia het volgende:
Die B14.1's moeten toch officieel met loodvervanger rijden? Hoewel ze prima lopen zonder...
B14.4 is sowieso gewoon met ongelode 95.
Vertelquote:
Marijke heeft sinds vrijdag haar rijbewijs, dit weekend heeft ze flink wat gereden in zowel de 111 als de Niva, en ze is besmet geraakt met het Lada virusquote:Op maandag 15 februari 2010 22:49 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Vertel.. Samara's zie je amper meer in ieder geval. Enige Lada die ik in de afgelopen 2 maanden heb gespot is een 2107
Tofquote:Op maandag 15 februari 2010 23:01 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Marijke heeft sinds vrijdag haar rijbewijs, dit weekend heeft ze flink wat gereden in zowel de 111 als de Niva, en ze is besmet geraakt met het Lada virusStond een leuke Samara in Zwolle te koop, maar die is al verkocht ondertussen.. Maar wel info ingewonnen bij DE Samara specialist van Nederland, een bestuurslid van de Lada club. En die heeft toevallig in de juiste prijsklassen nog een goede Samara te staan
Dus zaterdag ff kijken
Lezen schat, is niet voor hemzelluf.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 01:13 schreef Barcaconia het volgende:
Zeg Alexxxx, had jij niet nog een onverkoopbare Lada staan waar je vanaf wilde? Is dat niet slimmer dan er eentje bij te kopen?
quote:Op dinsdag 16 februari 2010 07:56 schreef Anne het volgende:
[..]
Lezen schat, is niet voor hemzelluf.
Daar doelde ik opquote:Op dinsdag 16 februari 2010 09:44 schreef Alexxxxx het volgende:
Plan was eerst ook om de 111 naar Marijke door te schuiven, maar die is toch wat groot
Toen ik t schreef was ik niet sjaggo. Voor zover ik weet heb ik niemand bezwangerd.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 09:44 schreef Alexxxxx het volgende:
Plan was eerst ook om de 111 naar Marijke door te schuiven, maar die is toch wat groot![]()
En Peu, wat ben jij sjaggo joh? Heb je weer een christensletje bezwangerd, maar zijn de breinaalden op?
Nee, heb soort van telefoonfobiequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |