Hallo,
Mag ik me voorstellen? Devilishbaby en zwanger van mijn 3e.
Niet helemaal gepland, of beter gezegd helemaal niet! Mijn vriend had al een afspraak staan om zich te laten steriliseren en nu dus toch zwanger.
Ik voel me erg eenzaam in mijn zwangerschap, ook al is het pril, we moeten er het beste van maken lijkt mij. Mijn vriend is er helemaal niet blij mee, hopenlijk komt dat nog. Het enige wat hij steeds zegt is dat het nog wel 1000% keer mis kan gaan.
Zoals ik al zei ik voel me eenzaam in mijn zwangerschap, alle veranderingen die ik nu al voel zoals het groeien van mijn borsten, het trekkende gevoel in mijn buik, de misselijkheid... Ik kan ze (nu nog) niet delen met mijn vriend. Hij is zelf nog nooit papa geworden, ik heb 2 kindjes uit een vorige relatie. We vonden het prima zo. De 2 kindjes die ik al had zijn met behulp van het ziekenhuis gekomen omdat normaal zwanger worden niet lukte en het probleem bij mij lag. We zijn dus ook niet voorzichtig met sex om gegaan omdat de kans toch klein was dat het zou gebeuren en hebben toen steeds gezegd het komt zoals het komt.
En toen werd ik eerder zwanger en vond hij het eigenlijk helemaal niks, het koste toch weer allemaal extra geld en we zouden wel weer de komende jaren erg gebonden zijn. We hebben toen besloten dat we voor een sterilisatie zouden gaan maar verder eigenlijk niks gedaan om te voorkomen dat ik weer zwanger zou worden.
En dat is dus nu gebeurd. Afgelopen maandag een positieve test en gisteren de sterilisatie. Sindsdien is mijn vriend niet te genieten en erg negatief over de zwangerschap. Aan de andere kant zegt hij wel dat hij het niet erg vind maar zijn doen en laten showen iets anders.
We hebben ons net een huis gekocht waar we binnenkort heen zullen verhuizen, gelukkig een huis met 4 slaapkamers. Maar dat betekend wel een extra uitgave ivm. verbouwing er moet een stuk schuur aan het huis gebouwd worden waar de wasmachine en droger heen kunnen gaan en dan moet de zolderkamer weer in oude staat hersteld worden. Dat is nu een bar met DJ ruimte en ze hebben daarom een extra stuk afgetimmerd. Natuurlijk heeft hij ergens gelijk, maar hij had ook kunnen zeggen we gebruiken condooms als hij het echt zo erg vind. En natuurlijk moeten we onze plannen weer een beetje aanpassen aan deze nieuwe situatie, maar ook dat lijkt me niet het grootste probleem.
Ik denk dat het allemaal wel goed gaat komen, voor nu heeft hij tijd nodig. Maar ik zou mijn zwangerschap zo graag willen delen met iemand. En wanneer vertel je het nu aan de ouders en de omgeving? Ook iets wat ik erg moeilijk vind en als ik dat aan hem vraag krijg ik als antwoord dat ik dat zelf maar moet weten. En hoe vertel ik het dan? Ik weet dat zijn ouders het geweldig zullen vinden, mijn ouders zijn wat moeilijker te peilen daarin maar zullen het vast ook wel leuk vinden. Komende zondag komen beide ouders op visite, ergens zou ik het dan best willen vertellen maar misschien is het ook nog wat aan de vroege kant, ben dan net 5w en 1 dag zwanger volgens de berekening.
Dilemma's...
Voor nu hoop ik eigenlijk hier een beetje mijn ei kwijt te kunnen.
Ik ben verder niet zo bekend met dit forum, las alleen al wel heel lang mijn nieuws hier en soms een forum berichtje, nooit actief deelgenomen hieraan.