Sodeju, hij was kort van stof zeg, de meester Visserquote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:58 schreef Iblis het volgende:
minima non curat praetor
Ofwel: Niet zeiken.
Kan ik hier nog even antwoord op krijgen?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:58 schreef Dirkh het volgende:
Huh? Wat mis ik nou? Wie is nou de vrouw van gedaagde?
Volgens mij allebei oidquote:Op dinsdag 2 februari 2010 22:58 schreef Dirkh het volgende:
Huh? Wat mis ik nou? Wie is nou de vrouw van gedaagde?
Ik durf te wedden dat de beste buurman niet op zondag mag komen snoeien.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:00 schreef golfer het volgende:
Mevrouw Vreuls gaat vast wel iets anders verzinnen om zich aan te ergeren. Wat moet ze anders de hele dag doen met haar energie en gehandicapte man.
Volgens mij waren de verweerders twee families, de ene vertegenwoordigd door een vrouw en die ander door die man.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:00 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Kan ik hier nog even antwoord op krijgen?
Ja verdomme, verwarring alom.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:01 schreef geppie het volgende:
[..]
Volgens mij waren de verweerders twee families, de ene vertegenwoordigd door een vrouw en die ander door die man.
Wij zaten ook al te tellen en te combineren. Een man alleen en 2 potten of een trioquote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:01 schreef geppie het volgende:
Volgens mij waren de verweerders twee families, de ene vertegenwoordigd door een vrouw en die ander door die man.
Ja dat was wel zeker. Van dit soort mensen krijg je echt de rillingen. Maar ik moet zeggen dat de verweerder zich wel heel erg begripvol opstelde. Als hij werkelijk alles wel wilde doen, dan was het hele conflict niet ontstaan en dat bewees zich aan het eind van de uitzending door te melden dat de buren altijd aan konden kloppen als iets overgroeide. Wat denken ze nou zelf, dat de buren twee keer per jaar aan de deur zouden staan? Nee echt niet, die komen iedere drie weken.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:05 schreef Coos het volgende:
En ik geloof best wat die ene man ook zegt dat ze met iedereen in de buurt al mot hebben.
Ik ga voor het laatste, en de vrouwen zijn zussen van elkaar.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:05 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Wij zaten ook al te tellen en te combineren. Een man alleen en 2 potten of een trio
Mag ie ook hier komen, dat &^^%$# hedera van 'onszelf' (een erfenis van de vorige bewoners die de tuin vol hadden gezet met coniferen, hedera en als toetje op de tuintaart een enorme himalaya-cederquote:Op dinsdag 2 februari 2010 23:08 schreef Dirkh het volgende:
Ja dat was wel zeker. Van dit soort mensen krijg je echt de rillingen. Maar ik moet zeggen dat de verweerder zich wel heel erg begripvol opstelde. Als hij werkelijk alles wel wilde doen, dan was het hele conflict niet ontstaan en dat bewees zich aan het eind van de uitzending door te melden dat de buren altijd aan konden kloppen als iets overgroeide. Wat denken ze nou zelf, dat de buren twee keer per jaar aan de deur zouden staan? Nee echt niet, die komen iedere drie weken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |