quote:
nope ik kan wel hun site pmenquote:Op dinsdag 9 februari 2010 15:00 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Ah, oke. Komen zeker geen foto's van?
Waarschijnlijk is dat dezelfde reden als bij mijn blaasontsteking...quote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:22 schreef Stuart het volgende:
Waarom ben ik nu weer verkouden. Het lijkt maar niet op te houden![]()
Het is niet eerlijk klinkt dan ook weer zo kinderachtig. Maar het is wel zoquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:37 schreef es70 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is dat dezelfde reden als bij mijn blaasontsteking...
Slecht karma.
Het is ook helemaal niet eerlijkquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:38 schreef Stuart het volgende:
[..]
Het is niet eerlijk klinkt dan ook weer zo kinderachtig. Maar het is wel zo![]()
Hoi
Had je via FB mijn bericht nog gelezen over je nagellak
Geen antwoord gezien (tot nu net)quote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:52 schreef es70 het volgende:
Dat bericht had ik dus wel gezien en beantwoord ook.
Raarquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:55 schreef Stuart het volgende:
[..]
Geen antwoord gezien (tot nu net)
Zag het ook niet op de onderkant. Never mind, ga nog wel een keer kijken en stuur het dan wel op. Komt goed alleen gaat het iets langer duren dan ik had gedacht
Ik was acuut de weg kwijtquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:56 schreef Stuart het volgende:
Het nieuwe FB ziet er trouwens verrot uit
Ja, heb nu het plaatje van de onderkant van het flesje gezienquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:58 schreef es70 het volgende:
[..]
Raar. Is het me nu wel gelukt om er een plaatje bij te doen dan
..
Maakt niet uit dat 't langer duurt, ben allang blij dat je voor me wilt kijken.
[..]
Ik was acuut de weg kwijt.
Kan per filiaal idd wel anders zijnquote:Op dinsdag 9 februari 2010 22:02 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ja, heb nu het plaatje van de onderkant van het flesje gezien
Tuurlijk ga ik kijken. Was bij een klein filiaal geweest (Bond Street station) dus wellicht was daardoor de keuze beperkt
Okey dokey, Sweet dreamsquote:Op dinsdag 9 februari 2010 22:23 schreef es70 het volgende:
[..]
Kan per filiaal idd wel anders zijn.
Ik ga hier afsluiten, fijne dromen en beterschap![]()
.
Jawel hoor. Voel me niet geweldig maar het kan altijd ergerquote:
met mijn primaquote:Op dinsdag 9 februari 2010 22:54 schreef Stuart het volgende:
[..]
Jawel hoor. Voel me niet geweldig maar het kan altijd erger
Morgen de trekking van de loterij en dan zijn we rijk
Et toic
Nou ja, positief denken is nog altijd beter dan eeuwig pessimistisch zijn
Moet zeggen dat het inderdaad extreem koud isquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:08 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
met mijn prima
druk gehad vandaag nog niet alles gedaan wat ik wilde maar daar was het ook te koud voor
extreem valt wel mee maar koud genoeg om vandaag een paar dingen over te slaanquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:16 schreef Stuart het volgende:
[..]
Moet zeggen dat het inderdaad extreem koud is
Misschien komt het doordat mijn ritme wat verstoord is, maar ik heb idd ook het idee dat het gisteren en vandaag echt wáy kouder was dan toen met de sneeuw/ijspretquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:16 schreef Stuart het volgende:
[..]
Moet zeggen dat het inderdaad extreem koud is
Komt misschien door de koude windquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:18 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Misschien komt het doordat mijn ritme wat verstoord is, maar ik heb idd ook het idee dat het gisteren en vandaag echt wáy kouder was dan toen met de sneeuw/ijspret
Hmmmz, ik dacht eerst dat het aan mij lag dat ik het zo koud had. Het is opeens zo'n omslag met een paar dagen geledenquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:18 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
extreem valt wel mee maar koud genoeg om vandaag een paar dingen over te slaan
het ligt ook aan de windquote:
Nee, het ligt zeker niet helemaal aan jouquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:36 schreef KomtTijd... het volgende:
Hmm, dan ligt het dus gelukkig niet helemaal aan mij. Al zal het geheid ook helpen als ik een keer wat eet, vóórdat ik boodschappen voor het avondeten ga doen
Dat klopt. Ik woon in Londen dus de kans dat ik langskom is nihil te noemen vrees ikquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:39 schreef KomtTijd... het volgende:
Ohja voor wat het waard is, ik vier donderdag mijn verjaardag. Maar volgens mij zijn er weinig mensen meer in dit topic die mijn huis weten te vinden
Dankje! Zal het in ieder geval in mijn agenda noterenquote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:42 schreef KomtTijd... het volgende:
Nou mocht dat eiland ineens hierheen drijven dan ben je welkom!
Neuh, het vriest nu ook meer.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 23:18 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Misschien komt het doordat mijn ritme wat verstoord is, maar ik heb idd ook het idee dat het gisteren en vandaag echt wáy kouder was dan toen met de sneeuw/ijspret
slaap zequote:Op woensdag 10 februari 2010 00:03 schreef Stuart het volgende:
* Stuart gaat slapen. Night night mensen![]()
Truste!quote:Op woensdag 10 februari 2010 00:03 schreef Stuart het volgende:
* Stuart gaat slapen. Night night mensen![]()
Omdat het ook waait, en als het sneeuwt is het vaak +1/+2quote:Op woensdag 10 februari 2010 00:04 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
De grachten zijn anders nog lang niet bevroren hier!
-edit-
trusten stuart!
dan moet je gaan etenquote:Op woensdag 10 februari 2010 10:57 schreef Stuart het volgende:
* Stuart heeft nog geen ontbijt gehad
Ja, ik weet alleen nog niet zo goed wat ik moet kiezen. Gisteren had ik witte bonen en scrambled eggs op toastquote:
Dan functioneer ik nietquote:Op woensdag 10 februari 2010 10:57 schreef Stuart het volgende:
* Stuart heeft nog geen ontbijt gehad
quote:Op woensdag 10 februari 2010 11:01 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ja, ik weet alleen nog niet zo goed wat ik moet kiezen. Gisteren had ik witte bonen en scrambled eggs op toast
Ja, ik hou wel van uitgebreid ontbijten. Een full English breakfast is aan mij wel besteedquote:Op woensdag 10 februari 2010 11:03 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
dat is geen ontbijt maar een hele maaltijd
Nee? Wat heb jij zoal voor ontbijt eigenlijkquote:
Gewoon 2 sneetjes broodquote:Op woensdag 10 februari 2010 11:07 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nee? Wat heb jij zoal voor ontbijt eigenlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |