neequote:Op maandag 1 februari 2010 16:30 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Wat is de bedoeling van de gijsjes reeks eigenlijk?
neequote:Op maandag 1 februari 2010 16:30 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Wat is de bedoeling van de gijsjes reeks eigenlijk?
Heb de mijne van Amazon. Engelstalig.quote:Op maandag 1 februari 2010 16:16 schreef Bastard het volgende:
http://www.bol.com/nl/p/n(...)002725971/index.html
Alleen tweedehands
Kotsen op Haiti is zoooo week 3.quote:Op maandag 1 februari 2010 19:34 schreef Ker_Plunk het volgende:
Behemoth haalt $31.000 op voor Haïti
Tief OP met je Haiti
Verleden tijdvorm erbij halen om iets oud te laten lijken is zooo 2009quote:Op maandag 1 februari 2010 19:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Kotsen op Haiti is zoooo week 3.
Vorig jaar bijna 20 kilo afgevallen… laatste maanden weer 10 kilo erbijquote:Op maandag 1 februari 2010 19:45 schreef Strolie75 het volgende:
Zo...weer eens wezen sportjes. Moe, spierpijn maar wel voldaan.
Neequote:Op maandag 1 februari 2010 19:34 schreef Ker_Plunk het volgende:
Behemoth haalt $31.000 op voor Haïti
Tief OP met je Haiti
20 kg...jij?quote:Op maandag 1 februari 2010 19:50 schreef Ker_Plunk het volgende:
Vorig jaar bijna 20 kilo afgevallen… laatste maanden weer 10 kilo erbijSporten, zo geen zin in!
Was tegen de 90… Nog geen 6 maanden later 71quote:Op maandag 1 februari 2010 20:07 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
20 kg...jij?
[ afbeelding ]
Ik doe het meer voor mijn gezondheid. Geen zin in een hartaanval. En ik merk dat ik snel last van mijn schouderbladen krijg als ik niet sport. Ik takel af.
Na 3 kwartier uitgezet. Dacht waar zit ik naar te kijken.quote:Op maandag 1 februari 2010 15:49 schreef Bastard het volgende:
En district 9 .. is het wa? Ken mensen die m uitzetten..
Wellesquote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:21 schreef gijsje79 het volgende:
Transformers favoriet bij Razzie-nominaties
Zo slecht was de film nou ook weer niet.
straks op gesprek en daarna ff bellen met die andere toko die me gister zou bellen. Anders laat ik me echt gek maken en zet ik me cv op monsterboard.quote:
Je moet je niet gek laten maken Gijs, maar dat doe je volgens mij ook niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:31 schreef Magneet het volgende:
straks op gesprek en daarna ff bellen met die andere toko die me gister zou bellen. Anders laat ik me echt gek maken en zet ik me cv op monsterboard.
Oh gek laten maken gebeurd echt niet. Ik bedoel gekker kan ike cht niet worden. Die job waar ik straks op gesprek gaat lijkt sprekend op die waar ik eigenlijk naartoe zou gaan. Sterker nog alles is daar opgezet door m'n oude baas en die hebben waarschijnlijk al een goed woordje gedaan.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:35 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Je moet je niet gek laten maken Gijs, maar dat doe je volgens mij ook niet.Naar goede, kundige IT-ers is altijd vraag.
Gewoon op gesprek gaan, wat sollicitatiebrieven schrijven en de rest van de tijd een beetje ontspannen.
Volgens mij mag je ook best kieskeurig zijn. Niet bij van die bedrijven die voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten.
Ik hoef je geld niet Gijs...ik zou al blij zijn als ik meer als 50% van mijn eigen geld overhield.quote:
Geintje Gijs, past niet echt bij de andere posts die we net neerzetten moet ik toegeven.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:43 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik hoef je geld niet Gijs...ik zou al blij zijn als ik meer als 50% van mijn eigen geld overhield.
Die oude baas heeft toch juist je aanstelling geblokkeerd? Waarom doet hij nu opeens een goed woordje voor je?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:38 schreef Magneet het volgende:
Oh gek laten maken gebeurd echt niet. Ik bedoel gekker kan ike cht niet worden. Die job waar ik straks op gesprek gaat lijkt sprekend op die waar ik eigenlijk naartoe zou gaan. Sterker nog alles is daar opgezet door m'n oude baas en die hebben waarschijnlijk al een goed woordje gedaan.
Gaat om deel 2,... was niet veel soeps!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 08:21 schreef gijsje79 het volgende:
Transformers favoriet bij Razzie-nominaties
Zo slecht was de film nou ook weer niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |