Wij hebben geen droger hoor, wel 5 lange waslijnen en 3 droogrekken en 2 kleine droogrekjes en als iets perse droog moet dan gaat het op de verwarming. Gisteren vroeg m'n schoonmoeder nog of we geen droger willen, ja op zich wel, maar ik vind het zo zonde van de energie (plus geen goede staplek), maar het lijkt me hemels voor de handdoeken want die zijn altijd zo hard. Ik zou overigens liever een balkonnetje willen hebben om 's zomers buiten spul op te hangen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:32 schreef Claudia_x het volgende:
Zie, jullie hebben allemaal gewoon een droger! En ik maar stuntelen met één wasrek in een appartementje. Ik heb de Puckababy zelfs al een keer drooggefohnd.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:32 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Zie, jullie hebben allemaal gewoon een droger! En ik maar stuntelen met één wasrek in een appartementje. Ik heb de Puckababy zelfs al een keer drooggefohnd.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:22 schreef martine1984 het volgende:
BE klinkt zeer logisch. Ik ga straks nog maar even naar de etos voor die zalf (ben naam al weer kwijt). Hebben we die ook maar in huis.
Ik doe de slaapzakken nooit in de droger, dan heb je kans dat de stof krimpt maar de rits niet.
Ja heel logisch en ook heel duidelijk! Thnx! Grappige is dat ik werktechnisch echt van de "evidence based medicine" ben en niet veel met homeopathie doe, als het Lena aangaat gebruik ik het liefst zo weinig mogelijk, en als het even kan zo min mogelijk "agressieve" medicatie en trek ik dus juist weer veel meer naar de VSM producten...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:15 schreef Brighteyes het volgende:
Dentinox werkt meteen, je smeert het op de plek zelf en het werkt verdovend. Als je zelf een druppeltje op je tong doet voel je het meteen, er ziet iets van Lidocaine-dinges in.
Ik gebruik in principe het liefst alleen Chamodent ivm dat dat homeopathisch is en me dat een beetje een baat het niet, schaadt het niet gevoel geeft en dan idd nu het zo duidelijk is dat die tandjes aan het doorbreken zijn gewoon 3 keer per dag als onderhoud zodat het over het geheel heen minder of (hopelijk) geen pijn doet.
Maar als hij, zoals net echt ligt te huilen omdat hij pijn heeft dan verlicht die Dentinox gewoon direct. En dan kan hij lekker in slaap vallen.
Chamodent dus 'gewoon' omdat hij nu tandjes aan het krijgen is, maar ook niet wekenlang hoor, en Dentinox als het echt even zeer doet.
Klinkt die enigszins logisch?
I hear ya. Ik huil ook nog steeds overal om.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 09:10 schreef Sorbootje het volgende:
Voor iedereen die zich suf voelt omdat ze wel ergens om huilen. Ik huil om álles. Ik geloof dat ik daar nog 5,5 mnd de hormonen de schuld van mag geven.
ik ga de 25e pasquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:58 schreef mefke79 het volgende:
Vlindur, ik blijf nog effe hoor. Driekus is pas 18 weken. Innepin gaat wel zo en huup ook geloof ik...
Oh, stomquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:58 schreef mefke79 het volgende:
Vlindur, ik blijf nog effe hoor. Driekus is pas 18 weken. Innepin gaat wel zo en huup ook geloof ik...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |