quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:27 schreef anna82 het volgende:
En Sigme, jij bent zo'n beetje de ongekroonde hardloop-koningin van Slank he?
Hoe ben jij begonnen? Ik heb net Evy les 6 gedaan en ik had het zwaar, wordt het ooit beter?
Nee, want ik haat mensen.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:39 schreef anna82 het volgende:
Goed voorbeeld doet goed volgen! Er is dus ook hoop voor mijMaar 20 km! Wow! Doe je ook wedstrijdlooptjes?
Netjesquote:In zijn algemeenheid is het:
Havermout in de ochtend, tussendoor een boterham of krentenbol, Lunch bestaat uit 2 a 3 boterhammen met ei en vleeswaren, dan tussendoor fruit en 's avonds een gewone avondmaaltijd.
Best netjes toch?
Oh wacht es! Daar stond eens een interview mee in de krant! Tjek!quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:51 schreef sigme het volgende:
Zelfs ik ken Keith bakker, en dat terwijl ik geen tv kijk.
Waar ken ik die vent dan van? Geen idee. Rare amerikaanse junk.
Maak een plan.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:50 schreef ColdFeet het volgende:
Ik denk er serieus over om te stoppen
Met die shitload aan werk die jij verzet kan ik me daar best wat bij voorstellen. Is er niets te regelen met je leidinggevende dat je een normalere belasting krijgt?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:50 schreef ColdFeet het volgende:
Kwak, dat schrééuwt om foto's
Amaiiii, ik ben nu pas klaar met dat k**-rapport, meneer chagrijnig, vriendin niet blij en nu maar hopen dat we nog kunnen schaatsen
Ik denk er serieus over om te stoppen
Stoppen met je promotie?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:50 schreef ColdFeet het volgende:
Kwak, dat schrééuwt om foto's
Amaiiii, ik ben nu pas klaar met dat k**-rapport, meneer chagrijnig, vriendin niet blij en nu maar hopen dat we nog kunnen schaatsen
Ik denk er serieus over om te stoppen
Ach jeequote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:56 schreef Merel het volgende:
Ik zit hier heel alleen aan een hele grote tafel te wachten op de rest!
Als er niemand komt, mag je me bellen!quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:56 schreef Merel het volgende:
Ik zit hier heel alleen aan een hele grote tafel te wachten op de rest!
Hier is het al bedtijdquote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:56 schreef anna82 het volgende:
Ik hoop dat je avond een fijner vervolg krijgt. Hij is nog jong!
niet eens! ben faux-victory rolls, en echte, aan t doen... heb nu iets wat ik wel mooi vind.,..zal even foto makenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |