Ziet u het kaartje ''Consumptiemunten'' in het midden van de cap????quote:
quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:08 schreef Wijnneus het volgende:
[..]
Ziet u het kaartje ''Consumpiemunten'' in het midden van de cap????
Dat is wel wat Sly graag zou willen, maar of het ook gaat gebeuren??? Zou wel heel erg dom zijn van de Vlem!quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:29 schreef Toverheks het volgende:
Ruring op de chat, er vertelt iemand dat NL de chat overneemt zaterdag, Mod-Hans zegt dat SV een eigen chat op de eigen server krijgt.
Maar verder met deze leuke jongen, hij zingt lekker, goed optreden, tot nu toe het beste in de Toko.
Ik verstond 23 Disana.quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:35 schreef Disana het volgende:
Zei hij nou echt dat hij 29 is? Ik heb het idee dat ik dat verkeerd heb verstaan en op zijn site is geen geboortejaar te vinden.
Ja dat weet ik ook niet, moest ff naar mijn eigen livestream hier kijken, politiehelicopter hing vlak boven hier en waren iets aan het zoeken.quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:33 schreef spuitje het volgende:
[..]
Dat is wel wat Sly graag zou willen, maar of het ook gaat gebeuren??? Zou wel heel erg dom zijn van de Vlem!
Vast wel. Marian doet echt haar best he?quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:44 schreef Toverheks het volgende:
Er zitten ook 2 dames aan de bar, dame 2 in zwart vestje gaat steeds meer en meer chaggie kijken. Zullen de hapjes van Marian niet lekker zijn???
Toch wel? Dankje.quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:47 schreef Chanel5 het volgende:
29 is het. Had ik ook niet verwacht.
Ja ze lijkt me een lieve leuke vrouw, ook hoe ze het vraag maar Raak deed met de chatters.quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:45 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Vast wel. Marian doet echt haar best he?
Aardige vrouw.
Ze ziet er vandaag heerlijk gothic uit!quote:
Yeps, lijken allemaal op elkaar, zelfde tokkel, zelfde allesquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:16 schreef Toverheks het volgende:
De zanger heet Mirco, hij vraagt of hij zijn nieuwe single mag spelen, hij is druk geweest van de week met de maatschappij.
Hij zegt de bedoeling is dat als je straks op vakantie gaat naar b.v. turkije of what ever (verstond het niet) dat je bij je eige denkt, oh dit is dat rotnummer.
Met andere woorden, het liedje moet gewoon een hit worden en dat je dan weet wie het uitvoerd (eigen interpetatie van mij)
Hij staat wel lekker vrolijk te zingen, hij heeft er plezier in, Hij is klaar en vraagt *gewoon doorspelen* en dat mag.
Komt weer een liedje, een popliedje.
Vind alle liedjes van hem een beetje op elkaar lijken, maar ja hij blij wij ook maar blij.
Zelfs de zanger is hetzelfde.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Yeps, lijken allemaal op elkaar, zelfde tokkel, zelfde alles
Zijn hart staat even stil............................moet niet te lang duren natuurlijkquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Yeps, lijken allemaal op elkaar, zelfde tokkel, zelfde alles
Is er nog wat gebeurt op de chat daar?quote:Op donderdag 28 januari 2010 23:02 schreef Toverheks het volgende:
Marian loopt ff het Podium af tussen het nummer van Anouk (wat ze zingt) geeft de *visite* ff dikke afscheidszoen en gaat weer lekker verder op het podium met haar nummer.
Zie PeterN en Johan op stream, Marian neemt lekker slokje en dan hup weer de hele teringbende in de Toko aan kant maken, want morgen komt er weer een nieuwe streamdag.
Oh zie Johan naast Marian op Podium staan en ja Marian gooit er nog een liedje tegenan.
Johan bedankt Marian en zegt we moeten om 12 uur bij radio538 zijn PeterN en hij gaan hun nieuwe single promoten en praatje houden, Marian krijgt mooie bos bloemen en Joahn zegt het is s`nachts en jullie hebben toch geen ruk te doen dus we moeten luisteren.
En weer gaat ze er een liedje tegenaan gooien.
Ondertussen komt er iemand binnen, op de chat *roepen* ze Socaboy maar weet dat niet zeker.
Helemaal mee eens, maar toch vind ik haar echt niet slecht! Jammer dat alles daar vanuit de losse pols wordt gedaan.............quote:Op donderdag 28 januari 2010 23:01 schreef Gert het volgende:
Als je zulke "programma's" uren laat duren, hoef je ook niks te regisseren, althans niet strak. Lekker losjes, we zien wel joh.
Maar regisseren is niet voor niets ooit uitgevonden.
Net als bij Jaap, bloedt dit dan op een gegeven moment dood hè. Als je het nu ziet, zo'n vrijwel leeg café en een podiumpje waarop dan een wat oudere vrouw Anouk staat te zingen.. is dát dan het gevoel dat achter moet blijven bij de kijkers?
Er is weer eens niet goed en lang genoeg over nagedacht, zo lijkt het.
Zijn dingen in de kantlijn en dit was de 1e keer. Op zich was 't aardig druk, er waren daadwerkelijk optredens en direct erna interviews. Het niveau qua streams lag echt hoger dan we gewent zijn in de weken SV.quote:Op donderdag 28 januari 2010 23:01 schreef Gert het volgende:
Als je zulke "programma's" uren laat duren, hoef je ook niks te regisseren, althans niet strak. Lekker losjes, we zien wel joh.
Maar regisseren is niet voor niets ooit uitgevonden.
Net als bij Jaap, bloedt dit dan op een gegeven moment dood hè. Als je het nu ziet, zo'n vrijwel leeg café en een podiumpje waarop dan een wat oudere vrouw Anouk staat te zingen.. is dát dan het gevoel dat achter moet blijven bij de kijkers?
Er is weer eens niet goed en lang genoeg over nagedacht, zo lijkt het.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |