Ik snap sowieso niet dat de gemeente het verbouwt/opknapt.quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kan me er niet echt over opwinden. Vroeger is bij in de buurt ook een jeugdhonk gesloopt, weer herbouwd om vervolgens weer vernield te worden. Valt niet goed te praten, maar om hier nou schande van te spreken...
Haarlem moet gewoon doen wat mijn gemeente deed. Die zei tegen die knapen: Pech gehad. Jullie krijgen gewoon geen nieuw honk.
Hoe wou je deze helden anders kwalificeren? Neanderthalers?quote:Op donderdag 28 januari 2010 13:54 schreef Mylene het volgende:
[..]
Nou ja, om ze af te schilderen als apen is ook weer niet nodig.
Verder ronduit asociaal.
Dit dus.quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:44 schreef Picchia het volgende:
Ze moeten al die gesubsidieerde jeugdhonken dichtgooien. Wat een geldverspilling.
Ga gewoon op een sport man.
Dat sowieso.quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:56 schreef bascross het volgende:
[..]
Dit dus.
Geen wonder dat overheid schulden heeft. Er wordt teveel geld uitgegeven aan onzin.
Denk jij nou werkelijk dat de belasting wordt verhoogd vanwege zo'n lullig honkje. Als jij eens wist hoeveel geld gemeenten verkwanselen aan stukgelopen projecten. Die misser leiden nooit tot belastingverhoging. Dit lullige honkje dus al helemaal niet.quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:59 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat sowieso.
Hoop dat ze de schade gaan verhalen op de ouders, maar dat zal wel weer niet gebeuren. Gewoon in Haarlem de Gem. Belasting omhoog, en volgend jaar weer een fijn nieuw jeugdhonk bouwen voor deze lieve jongens. Samen komen we er wel uit
Je kan daarentegen ook te ver gaan en overal schande over spreken. Af en toe lijkt FOK! wel een verzuurd bejaardenhuis.quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:43 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Nee en dat is dus het probleem, als je nergens meer schande over spreekt dan verleg je telkens de grens.
Er zijn plekken zat waar jeugdhonken prima voldoen; plekken waar men vooral heel druk is met het ketenbeleid.quote:Op donderdag 28 januari 2010 15:56 schreef bascross het volgende:
[..]
Dit dus.
Geen wonder dat overheid schulden heeft. Er wordt teveel geld uitgegeven aan onzin.
Prima voldoen, volgens welke definitie en eisen pakket?quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Er zijn plekken zat waar jeugdhonken prima voldoen; plekken waar men vooral heel druk is met het ketenbeleid.
Dat die keten ontstaan omdat jongeren geen plek hebben om ergens heen te gaan en dus maar gezellig bij elkaar in een boerenschuur gaan zitten, en dat mag weer niet.
Op dat soort plekken voldoen jeugdhonken prima, maar daar zijn ze ook niet te beroerd zelf de handen uit de mouwen te steken om van een kale ruimte in een dorpshuis wat moois te maken, dat hadden ze anders in die boerenschuur ook gedaan.
Dat verschilt per gemeente. Keten zijn eigenlijk illegaal omdat het wordt beschouwd als oneerlijke concurrentie voor de plaatselijke horeca. In meerdere gemeenten worden de hokken momenteel gedoogd. Ze mogen dan open blijven mits zij zich houden aan een lading regels.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:06 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Prima voldoen, volgens welke definitie en eisen pakket?
De overheid is er niet om de mens te vermaken. Dat doe je zelf maar. Hadden we 50 jaar terug al jeugdhonken? Ga lekker voetballen. Wat een onzin.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Er zijn plekken zat waar jeugdhonken prima voldoen; plekken waar men vooral heel druk is met het ketenbeleid.
Dat die keten ontstaan omdat jongeren geen plek hebben om ergens heen te gaan en dus maar gezellig bij elkaar in een boerenschuur gaan zitten, en dat mag weer niet.
Op dat soort plekken voldoen jeugdhonken prima, maar daar zijn ze ook niet te beroerd zelf de handen uit de mouwen te steken om van een kale ruimte in een dorpshuis wat moois te maken, dat hadden ze anders in die boerenschuur ook gedaan.
Als je hier geen schande van spreekt dan twijfel ik toch aan je beoordelingsvermogen. Je kunt dit toch niet goedpraten? Of wel?quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kan daarentegen ook te ver gaan en overal schande over spreken. Af en toe lijkt FOK! wel een verzuurd bejaardenhuis.
Waarom denk je dat er ''linksmensch'' onder zijn naam staat? Pappen en nathouden is de boodschap.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Als je hier geen schande van spreekt dan twijfel ik toch aan je beoordelingsvermogen. Je kunt dit toch niet goedpraten? Of wel?
Dat de jeugd van de straat is en niet meer in de keet zit.... want dat willen ze niet op het platteland, die jeugdketen zijn immers een bron van verderf enzo.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:06 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Prima voldoen, volgens welke definitie en eisen pakket?
Doe ik ook niet, maar vindt alle heisa nogal overdreven. Nogmaals, ik weet niet waar jullie zijn opgegroeid maar hier zijn regelmatig jeugdhokken vernield. Waar was de Telegraaf toen?quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Als je hier geen schande van spreekt dan twijfel ik toch aan je beoordelingsvermogen. Je kunt dit toch niet goedpraten? Of wel?
Of je leest wat ik schrijf???quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:08 schreef bascross het volgende:
[..]
De overheid is er niet om de mens te vermaken. Dat doe je zelf maar. Hadden we 50 jaar terug al jeugdhonken? Ga lekker voetballen. Wat een onzin.
Rechtsmensen moeten gewoon eens leren dat we niet in utopia leven en dat je je niet overal druk om kunt maken. Of moet ik voortaan alle politiepersberichten uit mijn gebied in NWS posten? Kunnen we ons lekker opwinden over van alles en nogwat. Je wilt niet weten wat er allemaal gebeurt onder de radar van de Telegraaf.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:10 schreef bascross het volgende:
[..]
Waarom denk je dat er ''linksmensch'' onder zijn naam staat? Pappen en nathouden is de boodschap.
Ik weet van verhalen dat de (zuip) keet al bestond toen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:08 schreef bascross het volgende:
Hadden we 50 jaar terug al jeugdhonken?
Je kan ook Opsporing Verzocht als referentiekader nemen, 9 van 10 keer is het een getinte dader die de politie zoekt.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rechtsmensen moeten gewoon eens leren dat we niet in utopia leven en dat je je niet overal druk om kunt maken. Of moet ik voortaan alle politiepersberichten uit mijn gebied in NWS posten? Kunnen we ons lekker opwinden over van alles en nogwat. Je wilt niet weten wat er allemaal gebeurt onder de radar van de Telegraaf.
Dat soort lui heeft ook geen beschaving opgebouwd....quote:Op donderdag 28 januari 2010 13:52 schreef Seneca het volgende:
Wat een stelletje apen zijn het toch ookHoe dit soort lui ooit een beschaving hebben weten op te bouwen zal voor mij altijd een raadsel blijven.
Maar die vormen maar ene klein deel van de jeugdhonken en de problemen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat de jeugd van de straat is en niet meer in de keet zit.... want dat willen ze niet op het platteland, die jeugdketen zijn immers een bron van verderf enzo.
Ik ontken toch ook niet dat allochtonen niet voor problemen zorgen? Maar als we ons druk gaan maken om jeugdhonken dan is het einde zoek. Hier in de buurt is een basisschool maandelijks honderden euro's kwijt omdat hangjongeren hun raampjes intikken en de wanden bekladden. Niet leuk, maar ik heb de Telegraaf er nog niet over gehoord.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:17 schreef Mylene het volgende:
[..]
Je kan ook Opsporing Verzocht als referentiekader nemen, 9 van 10 keer is het een getinte dader die de politie zoekt.
Overal druk om maken.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rechtsmensen moeten gewoon eens leren dat we niet in utopia leven en dat je je niet overal druk om kunt maken. Of moet ik voortaan alle politiepersberichten uit mijn gebied in NWS posten? Kunnen we ons lekker opwinden over van alles en nogwat. Je wilt niet weten wat er allemaal gebeurt onder de radar van de Telegraaf.
Keten zijn ook meer iets van het platteland. Bovendien is er daar minder overlast, hoogstens kinderen van 15 die zichzelf ieder weekend kapot zuipen, maar daar erger ik me niet aan.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Of je leest wat ik schrijf???
50 jaar geleden waren er op het platteland ook keten, het was de normaalste zaak van de wereld dat jongeren bij elkaar in een boerenschuur gingen zitten, maar kennelijk wil de overheid dat niet meer.
De plattelandsjeugd vermaakte zichzelf uitstekend, het is echter de overheid die de wijze van vermaak veroordeelt, en als men die al decennia voorkomende wijze van zelf vermaken verbiedt en wil reguleren, dan is een jeugdhonk een uitstekende optie.
Je hebt gelijk, de Telegraaf is schuldig. Ook aan de kredietcrisis. Oh nee, wacht, dat is de schuld van Wilders.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik ontken toch ook niet dat allochtonen niet voor problemen zorgen? Maar als we ons druk gaan maken om jeugdhonken dan is het einde zoek. Hier in de buurt is een basisschool maandelijks honderden euro's kwijt omdat hangjongeren hun raampjes intikken en de wanden bekladden. Niet leuk, maar ik heb de Telegraaf er nog niet over gehoord.
sarcasme misschien ?quote:Op donderdag 28 januari 2010 14:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Huh, heb jij een ander bericht gelezen?
Dus maar accepteren als iets wat nu eenmaal zo is? Get real Koos.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik ontken toch ook niet dat allochtonen niet voor problemen zorgen? Maar als we ons druk gaan maken om jeugdhonken dan is het einde zoek. Hier in de buurt is een basisschool maandelijks honderden euro's kwijt omdat hangjongeren hun raampjes intikken en de wanden bekladden. Niet leuk, maar ik heb de Telegraaf er nog niet over gehoord.
Er is een probleem, dat klopt. Maar een stel jongeren die een jeugdhonk vernielen, is dat werkelijk relevant nieuws voor de complete natie? Als dat ding nou in de fik was gestoken waarbij de halve buurt meeging, dan zeg ik oke. Maar verhalen van dit kaliber kom ik een paar keer per maand tegen. En het zijn niet alleen Marokkanen die rottigheid uithalen. Probleem met de Telegraaf is dat het voor hen geen nieuws is als een clubje boerenpummels rottigheid uithaalt.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:21 schreef bascross het volgende:
[..]
Overal druk om maken.Er is een gewoon een duidelijk probleem en dat wordt niet opgelost, dus dat kan niet vaak genoeg benadrukt worden.
Dat zeg ik niet, maar waarom moet dit onderwerp buiten proporties worden geblazen. Sinds wanneer is een incidentje in Haarlem plots nieuwswaardig voor het hele land. Ik vind het stemmingmakerij va de Telegraaf.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dus maar accepteren als iets wat nu eenmaal zo is? Get real Koos.
Marokkanen zijn vaker betrokken bij ''rottigheid'' dan autochtonen. Dat de Telegraaf vaak bericht over de criminele Marokkaan vind ik niet zo relevant, het geeft blijkbaar aan hoe vaak ze actief zijn.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er is een probleem, dat klopt. Maar een stel jongeren die een jeugdhonk vernielen, is dat werkelijk relevant nieuws voor de complete natie? Als dat ding nou in de fik was gestoken waarbij de halve buurt meeging, dan zeg ik oke. Maar verhalen van dit kaliber kom ik een paar keer per maand tegen. En het zijn niet alleen Marokkanen die rottigheid uithalen. Probleem met de Telegraaf is dat het voor hen geen nieuws is als een clubje boerenpummels rottigheid uithaalt.
Marokkanen halen vaker rottigheid uit, dat geloof ik best. Maar het zegt niets over hoe vaak allochtonen actief zijn. De Telegraaf kiest heel selectief het nieuws dat zij publiceren. De redactie weet dondersgoed dat berichten over Marokkanen meer lezers naar hun website trekken. Zo is het nou eenmaal.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:27 schreef bascross het volgende:
[..]
Marokkanen zijn vaker betrokken bij ''rottigheid'' dan autochtonen. Dat de Telegraaf vaak bericht over de criminele Marokkaan vind ik niet zo relevant, het geeft blijkbaar aan hoe vaak ze actief zijn.
Dat gebeurt dus niet, die moeten die keet uit, maar als alternatief is er dan een jeugdhonk.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:23 schreef bascross het volgende:
[..]
Keten zijn ook meer iets van het platteland. Bovendien is er daar minder overlast, hoogstens kinderen van 15 die zichzelf ieder weekend kapot zuipen, maar daar erger ik me niet aan.
Ik ben het met je eens dat de overheid zich daar niet mee bemoeien, laat die kinderen lekker in de keet zitten.
Houd jezelf maar voor de gek. Leg je oor eens te luister bij inwoners plattelandgemeenten. Die zijn niet bepaald gelukkig met zuipketen. Die jongeren gaan op een gegeven moment ook weer naar huis, en dat leidt tot de nodige problemen. Dat is ook een van de redenen dat sommige gemeenten de hokken wilden verbieden.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:23 schreef bascross het volgende:
[..]
Keten zijn ook meer iets van het platteland. Bovendien is er daar minder overlast, hoogstens kinderen van 15 die zichzelf ieder weekend kapot zuipen, maar daar erger ik me niet aan.
Ik ben het met je eens dat de overheid zich daar niet mee bemoeien, laat die kinderen lekker in de keet zitten.
Het is tenslotte een commerciële instelling, slim bekeken dus. Verder zou je eens een aflevering Opsporing Verzocht moeten zien. Hoe vaak je daar wel niet ''getint'' hoort.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Marokkanen halen vaker rottigheid uit, dat geloof ik best. Maar het zegt niets over hoe vaak allochtonen actief zijn. De Telegraaf kiest heel selectief het nieuws dat zij publiceren. De redactie weet dondersgoed dat berichten over Marokkanen meer lezers naar hun website trekken. Zo is het nou eenmaal.
Het zijn vooral de gemeenteraden die er problemen mee hebben, niet zozeer de bewoners van de dorpen zelf.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Houd jezelf maar voor de gek. Leg je oor eens te luister bij inwoners plattelandgemeenten. Die zijn niet bepaald gelukkig met zuipketen. Die jongeren gaan op een gegeven moment ook weer naar huis, en dat leidt tot de nodige problemen. Dat is ook een van de redenen dat sommige gemeenten de hokken wilden verbieden.
Inderdaad, die ervaring heb ik ook.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het zijn vooral de gemeenteraden die er problemen mee hebben, niet zozeer de bewoners van de dorpen zelf.
Edit: afgezien van waarschijnlijk een paar randstedelingen die zo graag op het platteland willen wonen maar het wel vervelend vinden dat gier stinkt, en allerlei andere zaken die typisch bij het platteland horen reden tot zeiken en procederen vinden.
Het probleem is wel dat de Telegraaf zeer selectief is in zijn berichtgeving. Bezopen autochtone tieners geven ook overal overlast en schade maar daar hoor je de Telegraaf niet over.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:27 schreef bascross het volgende:
Marokkanen zijn vaker betrokken bij ''rottigheid'' dan autochtonen. Dat de Telegraaf vaak bericht over de criminele Marokkaan vind ik niet zo relevant, het geeft blijkbaar aan hoe vaak ze actief zijn.
Rechts heeft nu wel een grote mond maar onder de vorige rechtse regering (met Mw Verdonk in het kabinet en Dhr Wilders in de VVD-fraktie) is dit soort overlast gevende jongeren ook nooit aangepakt. Dat kabinet schopte Kosovaarse studentes het land uit, geen Marrokaanse criminele jongeren. Kortom rechts heeft net zo goed boter op zijn hoofd.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:36 schreef Zienswijze het volgende:
Je hebt niet eens meer zin om op dit soort dingen te reageren.
Links blijft de bevolking maar beroven en met geld van de burgers dit soort jongens knuffelen, vertroetelen en nog meer jongerencentra en straatcoaches geven. Rechts pleit voor hardere maatregelen.
Links vindt dat ze gelijk heeft. Evenzo vindt rechts dat ze gelijk heeft. Links en rechts kunnen elkaar toch niet meer overtuigen.
We zullen wel zien welke partij de grootste winst boekt wordt bij de verkiezingen. Dan praten we verder.
tuurlijk is de telegraaf selectief desalniettemin geven ook de statistieken aan dat allochtonen over vertegenwoordigd zijn in de criminaliteit.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:40 schreef petertje2 het volgende:
[..]
Het probleem is wel dat de Telegraaf zeer selectief is in zijn berichtgeving. Bezopen autochtone tieners geven ook overal overlast en schade maar daar hoor je de Telegraaf niet over.
Als het om criminaliteit en Marokkaanse jongeren gaat, is de VVD natuurlijk net zo naief als de PvdA of het CDA.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:44 schreef petertje2 het volgende:
[..]
Rechts heeft nu wel een grote mond maar onder het vorige rechtse kabinet is dit soort overlast gevende jongeren ook nooit aangepakt. Dat kabinet schopte Kosovaarse studentes het land uit, geen Marrokaanse criminele jongeren. Kortom rechts heeft net zo goed boter op zijn hoofd.
Geef ze een kale ruimte en laat ze zelf het "honk" gedeelte invullen....quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:51 schreef Mylene het volgende:
Je hoort anders vaak geef hangjongeren een jeugdhonk zodat ze niet op straat hangen en voor overlast zorgen. Nu krijgen Marokkaanse jongeren een jeugdhonk is het nog niet goed.
Wat is dan de oplossing?
Nogmaals Opsporing Verzocht heeft het anders over 9 van 10 getinte daders die gezocht worden door de politie. Hoe kan dat dan?quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:51 schreef ASroma het volgende:
[..]
tuurlijk is de telegraaf selectief desalniettemin geven ook de statistieken aan dat allochtonen over vertegenwoordigd zijn in de criminaliteit.
Oh man, je slaat de plank zo goed mis dat je de catcher in zijn smoel slaat. Geweldig om te zien hoe iemand zo kan zijn, en zichzelf op zo'n subtiele manier tegen kan spreken.quote:
NIet meer zo naief doen, maar ga de straten schoon vegen. Degenen die zich niet fatsoenlijk kunnen gedragen, rotten maar op.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:51 schreef Mylene het volgende:
Je hoort anders vaak geef hangjongeren een jeugdhonk zodat ze niet op straat hangen en voor overlast zorgen. Nu krijgen Marokkaanse jongeren een jeugdhonk is het nog niet goed.
Wat is dan de oplossing?
dat zeg ik dus oververtegenwoordigdquote:Op donderdag 28 januari 2010 16:52 schreef Mylene het volgende:
[..]
Nogmaals Opsporing Verzocht heeft het anders over 9 van 10 getinte daders die gezocht worden door de politie. Hoe kan dat dan?
Normaal sociaal gedrag zou ik zeggen. En verder een wat realistischer vreemdelingenbeleid dat niet de goedwillenden het land uitflikkert en de criminelen welkom heet.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:51 schreef Mylene het volgende:
Je hoort anders vaak geef hangjongeren een jeugdhonk zodat ze niet op straat hangen en voor overlast zorgen. Nu krijgen Marokkaanse jongeren een jeugdhonk is het nog niet goed.
Wat is dan de oplossing?
Verdonk en Wilders hoorden ten tijde van het vorige kabinet ook nog bij de VVD.quote:Op donderdag 28 januari 2010 16:52 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Als het om criminaliteit en Marokkaanse jongeren gaat, is de VVD natuurlijk net zo naief als de PvdA of het CDA.
VVD, CDA of PvdA aan de macht: het maakt geen zak uit. Marokkaanse overlastgevende jongens kunnen doen waar ze zin in hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |