Ik vind het nog steeds superieure machines maar tegenwoordig moet je je daarvoor verantwoorden naar het stijlloze lowbudget plebs.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:06 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ik vond ze al leuk voor ze bekend waren, nu vind ik ze niets meer.
quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds superieure machines maar tegenwoordig moet je je daarvoor verantwoorden naar het stijlloze lowbudget plebs.
Voor het gemak alle goedkope alternatieven onder de 800 euro weggelaten.quote:Op donderdag 28 januari 2010 21:46 schreef Renesite het volgende:
linkje naar tweakers pricewatch
I rest my case...
Duurder, akkoord, heb ik voor wat meer kwaliteit over.
Maar wat betreft de range: zit er nou zoveel verschil in?
Dat slaat nergens op, wil jij een mac, prima...Wil iemand anders een PC...Ook prima.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds superieure machines maar tegenwoordig moet je je daarvoor verantwoorden naar het stijlloze lowbudget plebs.
geen zin om naar de rest te kjiken, maar de asus komt met een 1.3GHz cpu en een X4500MHDquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:19 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Voor het gemak alle goedkope alternatieven onder de 800 euro weggelaten.Voor die mensen die moeite hebben met lezen en interpreteren hier een eenvoudiger plaatje:
[ afbeelding ]
Maarja, verspilde tijd. Een Apple fan op andere gedachten brengen is onmogelijk.
Bij Windows kun je dat "goed" wel weghalen, maar dat ligt voor een deel ook aan de gebruikers.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:20 schreef Lakai het volgende:
Misschien een groundbreaking opmerking dat beide systemen goed werken!!!
Dit jaquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:23 schreef DeBassist het volgende:
Ipod is wel erg goed![]()
maar voor de rest!..
Gelijk is ook even dun en even zwaar en gelijk accuduur.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:19 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Voor het gemak alle goedkope alternatieven onder de 800 euro weggelaten.Voor die mensen die moeite hebben met lezen en interpreteren hier een eenvoudiger plaatje:
[ afbeelding ]
Maarja, verspilde tijd. Een Apple fan op andere gedachten brengen is onmogelijk.
moet zeggen dat die asus er wel super chill uitziet met z'n 1.3GHZ ulv en een batterijduur van 9+ uurquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:24 schreef Iblis het volgende:
[..]
Gelijk is ook even dun en even zwaar en gelijk accuduur.
De plaatjes zijn willekeurig, en behalve ", ram, HD en prijs geen factoren meegenomen. Op je vraag: nee, maar dat rechtvaardigt mijns inziens niet ¤ 1.000 of ¤ 1.500 meer. Heb je dit er wel voor over, prima, maar mij overtuig je gewoon niet dat je zoveel meer betaald voor een systeem met mindere specs en waar je minder mee kan.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:23 schreef zquing het volgende:
[..]
geen zin om naar de rest te kjiken, maar de asus komt met een 1.3GHz cpu en een X4500MHD
betwijfel trouwens ook of ze gelijke bouwkwaliteit hebben
Lolno.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:26 schreef Ringo het volgende:
Een Mac is geen computer, mensen.
Een Mac is een wezen.
Met een hart en een ziel en een eigen identiteit.
Als je daar waarde aan hecht kun je idd prima voor jezelf bepalen of je daar (zoveel) meer voor wilt betalen. Zie ook mijn post hiervoor.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:24 schreef Iblis het volgende:
[..]
Gelijk is ook even dun en even zwaar en gelijk accuduur.
quote:Op donderdag 28 januari 2010 20:37 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Is een onboard videokaart. Zit geen extra kaart in. En al zou er een extra kaart in zitten, dan zou je nog steeds een betere systeem dan een Mac hebben voor veel minder geld.
Je vereglijkt professionele hardware met een zelfbouw bakquote:Op donderdag 28 januari 2010 20:42 schreef IkBenOzan het volgende:
[..]
Ik heb het niet. Hij is goed, vergeleken met een Mac Pro![]()
Twee 2.26GHz Quad-Core Intel Xeon "Nehalem" processoren
6 GB (zes x 1 GB) geheugen
640 GB harde schijf1
8x double-layer SuperDrive
NVIDIA GeForce GT 120 met 512 MB
¤ 2.999,00![]()
![]()
![]()
Als je met design ook gewicht en afmetingen en toetsenbord en touchpad bedoelt, ja, dan kom je al een heel eind.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:25 schreef TNA het volgende:
Dus Apples zijn veel steviger. Ja, vanaf nu zal ik echt het dubbele daarvoor uitgeven
Geef gewoon toe dat je een Apple of een MacBook koopt voor het design, klaar. Ik doe daar niet moeilijk over, ik stoor me alleen aan mensen die trachten de prijs te rechtvaardigen op basis van algemene uitspraken als "Acer gaat sneller kapot"
En wat is er mis met een premium betalen voor design? Design meubels kosten toch ook veel meer? Qua stevigheid komt een macbook niet in de buurt van een thinkpadquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:25 schreef TNA het volgende:
Dus Apples zijn veel steviger. Ja, vanaf nu zal ik echt het dubbele daarvoor uitgeven
Geef gewoon toe dat je een Apple of een MacBook koopt voor het design, klaar. Ik doe daar niet moeilijk over, ik stoor me alleen aan mensen die trachten de prijs te rechtvaardigen op basis van algemene uitspraken als "Acer gaat sneller kapot"
Ja, als je daar geen waarde aan hecht kun je net zo goed een desktop kopen natuurlijk.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:26 schreef Aestivate het volgende:
[..]
Als je daar waarde aan hecht kun je idd prima voor jezelf bepalen of je daar (zoveel) meer voor wilt betalen. Zie ook mijn post hiervoor.
dat er goedkopere laptops zijn weet iedereen, alleen men stelt dat apple te duur is, vergelijkbaar kost gewoon evenveel geldquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:25 schreef Aestivate het volgende:
[..]
De plaatjes zijn willekeurig, en behalve ", ram, HD en prijs geen factoren meegenomen. Op je vraag: nee, maar dat rechtvaardigt mijns inziens niet ¤ 1.000 of ¤ 1.500 meer. Heb je dit er wel voor over, prima, maar mij overtuig je gewoon niet dat je zoveel meer betaald voor een systeem met mindere specs en waar je minder mee kan.
Als je mijn post even herleest, ik schrijf juist dat ik daar niet moeilijk over doe. Mensen moeten alleen niet aankomen met allerlei andere nietszeggende argumenten om de hogere prijs te rechtvaardigen.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:29 schreef zquing het volgende:
[..]
En wat is er mis met een premium betalen voor design?
Op het toetsenbord gaan staan heb ik nooit gedaan maar een mac van het bureau afgestoten welquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:29 schreef zquing het volgende:
[..]
En wat is er mis met een premium betalen voor design? Design meubels kosten toch ook veel meer? Qua stevigheid komt een macbook niet in de buurt van een thinkpad
dit zou ik nooit doen met een macbook(ook niet met mn thinkpad)
Volgens mij doe jij dat, want van binnen zijn die anderen veel beter. Qua hardware dus hequote:Op donderdag 28 januari 2010 20:56 schreef Iblis het volgende:
[..]
Maar jij vergelijkt ongeveer op het niveau: 5 deuren, 4 wielen, oké, gelijke auto’s.
was ook niet tegen jou persoonlijk(mischien had ik niet moeten quoten) maar eigenlijk in het algemeenquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:31 schreef TNA het volgende:
[..]
Als je mijn post even herleest, ik schrijf juist dat ik daar niet moeilijk over doe. Mensen moeten alleen niet aankomen met allerlei andere nietszeggende argumenten om de hogere prijs te rechtvaardigen.
Ja, maar dat is dus maar een gedeelte waar een laptop uit bestaat.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:34 schreef Drinky het volgende:
[..]
Volgens mij doe jij dat, want van binnen zijn die anderen veel beter. Qua hardware dus he
ik heb een iBook G4 gehad, maar echt ideaal werken vond ik 't niet(mischien ook omdat ik 10.5 draaide op een 800mhz G4quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:36 schreef Lakai het volgende:
Ik vraag me trouwens wel af hoeveel van de mensen die hier roepen dat mac kut is, mac uberhaubt geprobeerd hebben (en niet even bij een bekende een mac gebruikt en het irritant vinden dat de afsluitknopjes van de vensters links bovenaan zitten)..
van een aluminium behuizing gaat ie echt niet sneller werken hoorquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:36 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ja, maar dat is dus maar een gedeelte waar een laptop uit bestaat.
wat er bestaat niet zoals functioneler duurderquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:39 schreef Drinky het volgende:
[..]
van een aluminium behuizing gaat ie echt niet sneller werken hoor![]()
Keuze tussen functioneel en goedkoop en minder functioneel en disproportioneel duur is snel gemaakt
ik snap niet wat jij in deze zin probeert te zeggenquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:40 schreef zquing het volgende:
[..]
wat er bestaat niet zoals functioneel duurder
Oh ja. En een jutezak met vier gaten voldoet ook als T-shirt.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:39 schreef Drinky het volgende:
van een aluminium behuizing gaat ie echt niet sneller werken hoor![]()
Keuze tussen functioneel en goedkoop en minder functioneel en disproportioneel duur is snel gemaakt
Apple is gewoon kutquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:46 schreef retorbrapi het volgende:
Wat willen al die bashers nu eigenlijk bereiken met zulke topics? Dat de Apple users gaan zeggen, "Ik was heel tevreden over mijn Apple, maar jullie zeggen dat het eigenlijk enorm kut is, en jullie zullen wel gelijk hebben dus ik koop maar een Dell"?
Goede vergelijking ook, jutezak vs t-shirtquote:Op donderdag 28 januari 2010 22:41 schreef Iblis het volgende:
[..]
Oh ja. En een jutezak met vier gaten voldoet ook als T-shirt.
Ja dat had ik in het begin ook, wennen aan instellingen en dat soort dingen...Maar het wende snel, en het zijn de kleine dingen bij Apple waaraan ik de voorkeur geef.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:38 schreef zquing het volgende:
[..]
ik heb een iBook G4 gehad, maar echt ideaal werken vond ik 't niet(mischien ook omdat ik 10.5 draaide op een 800mhz G4) Sowieso wat kleine irritaties omdat 't anders is dan windows wat ik gewend ben, moeite met het vinden van instellingen enzo.
quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:30 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ja, als je daar geen waarde aan hecht kun je net zo goed een desktop kopen natuurlijk.
Weer zwaar overtrokken en aan het trollen natuurlijk. Ik geef inderdaad eerlijk toe dat het gros van de laptops niet in de buurt komen van MacBooks qua design, bouwkwaliteit, accuduur en dat soort zaken. Maar om alle andere laptops als bagger of inferieur aan te merken zoals ik aan je toon merk is ronduit belachelijk.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:41 schreef Iblis het volgende:
[..]
Oh ja. En een jutezak met vier gaten voldoet ook als T-shirt.
Nee, dat is niet zo. De laptopmarkt is vrij agressief en vaak tamelijk scherp geprijst, en je krijgt meestal wel aardig waar voor je geld. Maar het is een illusie dat als een andere fabrikant een MacBook zou maken (zelfde materiaal, formfactor, specs), dat er dan opeens 30% van de prijs af zou gaan.quote:Op donderdag 28 januari 2010 22:48 schreef Aestivate het volgende:
Weer zwaar overtrokken en aan het trollen natuurlijk. Ik geef inderdaad eerlijk toe dat het gros van de laptops niet in de buurt komen van MacBooks qua design, bouwkwaliteit, accuduur en dat soort zaken. Maar om alle andere laptops als bagger of inferieur aan te merken zoals ik aan je toon merk is ronduit belachelijk.
Dat is voor de iPhone m.i. waar, maar voor de MacBooks niet. De Kernel is b.v. OpenSource, en als je wilt kun je er via PureDarwin fijn aan coden. Het bestaan van b.v. Fink of DarwinPorts geeft ook aan wat er wel niet mogelijk is aan software en dat Mac wat OS X betreft niet bang is voor ‘vreemde software’. Het systeem is standaard met GCC uitgerust b.v.quote:Op donderdag 28 januari 2010 23:53 schreef Fortitude het volgende:
1. Hun spul is te gesloten voor geavanceerde gebruikers.
wat moet je anders wanneer je reclame maakt?quote:Op donderdag 28 januari 2010 23:53 schreef Fortitude het volgende:
2. Ze zijn extreem overdreven positief in al hun vele reclames. Om te kosten omdat je weet dat de domme fanboys het helemaal opvreten. Presenteer het product gewoon en wij beslissen wel of het goed of slecht is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |