ja, ik heb goed voorkomen dat ik het moest doen!quote:Op donderdag 28 januari 2010 11:03 schreef Cassandra87 het volgende:
hey dc onze vaste lurker topic opener, bel de krant
tevens tvp
quote:Op donderdag 28 januari 2010 10:59 schreef EchtGaaf het volgende:
tvp
Ja...quote:Op donderdag 28 januari 2010 11:57 schreef Cassandra87 het volgende:
DC je moet trouwens even de tekst van de bovenste 2 plaatjes aanpassen, [img ] ipv [url]
Tombola moest je je inhouden?
Ik hoop het ook...quote:Oooh ik moet me echt ff aan mn werk zetten.. Maar vanmiddag heb ik weekend
Trouwens redelijk zorgwekkende berichten op de enalaatste pagina van het vorige topic.. Hoop dat alles goed gaat/komt
Ok, ik zat er ook over te denken om te pmmen, maar dan wacht ik nog even af...quote:Op donderdag 28 januari 2010 12:02 schreef Cassandra87 het volgende:
Vind t wel leuk dat de tvp van dc een laatste post van t topic is geweest![]()
Heb autidude iig een pb-tje gestuurd, en hopelijk komt ie vanmiddag online met positief nieuws
Fijn dat je je weer iets beter voelt. Hopelijk gaat het door die afspraak bij MEE snel beter en hoor je snel iets van je psych...quote:Op donderdag 28 januari 2010 13:24 schreef Autidude het volgende:
Het gaat alweer een stukje beter hoor. Ik ben denk ik een beetje overspannen aan het raken van alles. Mijn hoofd zit vol en mijn drukventieltje zit verstopt. En ik had eigenlijk de 25e een afspraak met mijn psych waar ik lang op zat te wachten, maar hij had afgebeld en ik weet nog niet wanneer de nieuwe afspraak is, en maandag heb ik mijn 2e afspraak bij MEE en dan hoop ik ook een stukje verder te komen.
Ik slaap ook echt heel erg slecht en daar begin ik ook heel erg gestort van te worden, want de dagen zijn heel lang en ik ben erg moe en al warrig genoeg in mijn hoofd.
En er was net een zwaar ongeluk vlakbij, was een auto geramd door een vuilniswagen en die man in die auto ging bewusteloos nog doorrijden door een plantsoen en kwam pas tegen een hoop zand tot stilstand, en hij zat bekneld en er was ook een traumahelicopter, daar ging ik naar kijken en dat ben ik nu allemaal een beetje aan het verwerken.
quote:Op donderdag 28 januari 2010 14:04 schreef Cassandra87 het volgende:
100 miljoen voor haiti. Is ruim 10 miljoen per inwoner..
Als daar dat land niet van her-opgebouwd kan worden..
En dan worden er vanuit de diverse landen in de Europese Unie nog gelden ingezameld, en EU breed. Daar kan best veel van gebouwd worden ja.quote:Op donderdag 28 januari 2010 14:04 schreef Cassandra87 het volgende:
100 miljoen voor haiti. Is ruim 10 miljoen per inwoner..
Als daar dat land niet van her-opgebouwd kan worden..
quote:Op donderdag 28 januari 2010 14:05 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
Hoeveel mensen wonen er dan?
Nou ja, de berekening klopt dus niet he...quote:Op donderdag 28 januari 2010 14:06 schreef DeepChord het volgende:
[..]
En dan worden er vanuit de diverse landen in de Europese Unie nog gelden ingezameld, en EU breed. Daar kan best veel van gebouwd worden ja.
Ik hoop dat er dit keer goed nagedacht gaat worden over hoe men gaat bouwen, zodat het kwalitatief wat beter is dan de vorige keer..
12,5 miljoen is toch ruim 10 miljoen? Ik heb niet precies uitgerekend, wist dat t meer dan 10 milj wasquote:Op donderdag 28 januari 2010 14:07 schreef tombolafan het volgende:
[..]
8 miljoen
maarrrrrrrrr
100 miljoen gedeeld door 8 miljoen is 12,50
Dus de berekening klopt niet
nee, 12,50 als in 12 euro (of dollar) en 50 centquote:Op donderdag 28 januari 2010 14:12 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
12,5 miljoen is toch ruim 10 miljoen? Ik heb niet precies uitgerekend, wist dat t meer dan 10 milj was
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |