quote:
quote:Op woensdag 27 januari 2010 14:52 schreef rhubarbje het volgende:
damn
Het is maar goed dat ik gisteren al wat collega's aangemailt hebt met een sorry maitlje want mijn acount is vandaag al geblokkerd
Normaal duurt dat weken
Echt bizar
quote:Op woensdag 27 januari 2010 15:12 schreef The_Dean het volgende:
Stroom is weer terug, maar de trafokasten in mijn testruimte vonden dat niet erg leuk, dus het ziet er naar uit dat ik zometeen wel naar huis kan
Of niet... over 10 minuten gaat de bus... maar die haal ik waarschijnlijk niet meer... en de volgende om half vijfquote:
In dat geval is het minder jaquote:Op woensdag 27 januari 2010 15:18 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Of niet... over 10 minuten gaat de bus... maar die haal ik waarschijnlijk niet meer... en de volgende om half vijf
Lekker geregeldquote:Op woensdag 27 januari 2010 15:18 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Of niet... over 10 minuten gaat de bus... maar die haal ik waarschijnlijk niet meer... en de volgende om half vijf
Dan ben je een ijsklontje als je daar aankomtquote:
zie je wel dat ie liegtquote:Op woensdag 27 januari 2010 15:22 schreef The_Dean het volgende:
Ach, dat is voor de goede aansluiting... in principe heb ik legio mogelijkheden... maar zowel 9292ov.nl als de site van de vervoerder noemen de halte niet waar ik heus wel op en uit kan stappen... ben er vanochtend ook uitgestapt.
Daar hangt wel een bordje met tijden
Ja, de andere kant op, van mijn huis naar Leeuwarden waar ik vroegah studeerde en eerst werkte gaat hij om de 20 minuten. En hoef ik niet voor over te stappen.quote:Op woensdag 27 januari 2010 15:20 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Lekker geregeld. Mijn bus gaat om het kwartier.. en dat vind ik nog te lang wachten
Ik bedoel: 9292ov noemt de halte wel, maar heeft de buslijnen verkeerd... ik wachtte vanochtend op de 14 [en zocht die halte] terwijl ik de 13 moest hebbenquote:
Valt mee hoor, ben heel wat gewendquote:Op woensdag 27 januari 2010 15:20 schreef DjRex89 het volgende:
[..]
Dan ben je een ijsklontje als je daar aankomt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |