Ja, we weten nu wat de een wil en de ander niet, en we laten ook niks sudderen, we praten dingen eerst uit voordat we met iets anders verder gaan.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:26 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Is dat ook omdat je elkaar gewoon beter leert kennen? Ik heb nu het idee dat ik wel zie wanneer hij iets kut vindt maar dat hij totaal niet ziet wanneer ik geėrgerd ben.
Ben je gek!!!!? Dit moet bewaard blijven voor het nageslacht.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:26 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
tuurlijk wel
en nu gewoon niet meer over doorgaan, dan bloedt het wel dood
Ik zou deze relatie bestempelen als iets leuks voor zolang het duurt, maar niet de illusie hebben dat je je soulmate hebt gevondenquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:26 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja meestal nergens over, over domme kleine dingendie dan geheel uit de hand lopen.
[..]
Is dat ook omdat je elkaar gewoon beter leert kennen? Ik heb nu het idee dat ik wel zie wanneer hij iets kut vindt maar dat hij totaal niet ziet wanneer ik geėrgerd ben.
[..]
Ja wij praten er dus niet meteen over en dan krijg je situatieswant als we erover praten dan komen we er gewoon niet uit..
jaquote:
Leukquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:25 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Nee, ik ben al 5,5 jaar met m'n 1e vriend, true story
Is er toch nog een lichtpuntje voor mij als jij er ook niet in wilt staan.quote:
Met mijn username hoor ik bovenaan te staanquote:Op dinsdag 26 januari 2010 21:32 schreef Leghorn. het volgende:
[..]
Dat zou ook eens niet moeten met zo'n username.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |