Komt teringtyfuscholerachaos in de buurt?quote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:41 schreef Maanvis het volgende:
De overtreffende trap van teringbende.
Dat was de grap nou.. er stond alleen maar <removed> .. nix anders...quote:Op dinsdag 26 januari 2010 18:54 schreef Toverheks het volgende:
6:51 SeSeSeS:zegt op de Vlemchat.
Maar die hele Jaapiooo ken me de <removed> op en de <removed> krijgen met zijn <removed> <removed> en <removed> ;-)
Mod-Hans vergiste zich in de naam en gaf San40 waarschuwing, daarna excuus aan San40.
waarschuwing was dus voor SeSe bedoelt.
Gedraag je dan toch een keertje hahaha maar wil je het even vertalen wat je schrijft![]()
Verbaast me niks. Vanmiddag hadden ze het over de gestampte pot en toen ik het onderwerp naar 'maandverband, tampons en inlegkruisjes' veranderde gingen ze daar nog massaal op over ook.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 17:57 schreef Scrutinizer het volgende:
Het gaat nu over de overgang op de chat.
Bedankt voor het melden.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 18:57 schreef Peter6000 het volgende:
Het stroomt aardig vol, je kan goed merken dat het vragen-halfuurtje met Alsido
op het punt van beginnen staat.
Juist niet. Ik denk dat dat meer kijkers trekt dan Tabula Rasa.quote:Op dinsdag 26 januari 2010 18:14 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oh, is Alsido ook een vrije jongen en heeft hij geen relatie?
Zo niet, als hij besluit Liesbeth te bespringen moet hij wel eerst ff kijken of de camara uitgeschakeld staat
Ja!quote:
Boer, kiespijn..quote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:17 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hij vindt kruknegert een leuk bedachte naam!
Hij heeft er zelf geen moeite mee zegt ie en mijn inschatting van 'm is dat ie dat ook gewoon meent, dus geen probleem lijkt me in dit gevalquote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:27 schreef Toverheks het volgende:
vind Alsido echt lief overkomen, maar vind te persoonlijke vragen niet kunnen. maar ja wie ben ik.
Begenadigd acteur, die Alsido. Geen RLS zonder verhoudingquote:Op dinsdag 26 januari 2010 19:31 schreef Pearlbitch het volgende:
Hij had de vraag of ie vlieft op Liesbeth is ook met een lach af kunnen doen, maar het stelselmatig negeren suggereert dus dat er wel degelijk gevoelens zijn. Dit was de enige vraag die hij negeerde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |