Precies! Hij moet geband worden. Voor straf ook geen show op woensdag.quote:Op maandag 25 januari 2010 19:21 schreef Chanel5 het volgende:
Excuses aanbieden? lekker makkelijk. Stomme idioot had even na moeten denken voordat hij dat deed.
O, en waarom dan wel niet, Ik hoef hier op Fok via de PM toch echt mensen niet op een misselijkmakende manier te gaan bejegenen neem ik aan, zonder dat er een maatregel volgt ?quote:Op maandag 25 januari 2010 19:24 schreef Dottey het volgende:
[..]
voor hem gelden dezelfde regels als voor iedere chatter.
PM's kan je niets tegen doen.
Zelfde spelling van de nick die hij gebruikt.quote:Op maandag 25 januari 2010 19:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hoe weten we nu zeker dat 't Jaap echt is?
Bij 10 posts teruglezen ben je niet meteen een homo hoor Pietjequote:Op maandag 25 januari 2010 19:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hoe weten we nu zeker dat 't Jaap echt is?
quote:Op maandag 25 januari 2010 19:29 schreef Jian het volgende:
Bij 10 posts teruglezen ben je niet meteen een homo hoor Pietje
van Dot
Jaap geeft mij net de medeling dat hij met de moderatie heeft gesproken van de chat.
Hij had het niet zo bedoeld. En vind het jammerlijk dat ze gebanned is op de chat.
dat was wel ironisch bedoeld dus..quote:Op maandag 25 januari 2010 19:31 schreef Chanel5 het volgende:
Tja dan niet, wie zal ik nu eens gaan bannen, zegt Jaap
Pfff
Ik vind na wat hij geflikt heeft dit niet kunnen, joh hij weet niet waar hij mee bezig is en serieus is hij al helemaal niet.quote:
Weet ik Fluiter had niet de tijd genomen het er ff bij te zetten.quote:Op maandag 25 januari 2010 19:37 schreef tuinfluiter het volgende:
Dit zijn de ouders van Liesbeth.
Ze had het al eerder erover dat het super ouders zijn.
Bedankt chanel5 voor de mooie cap, hoef je er niet bij te zetten, stond er al eerderquote:Op maandag 25 januari 2010 19:38 schreef Chanel5 het volgende:
Weet ik Fluiter had niet de tijd genomen het er ff bij te zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |