Dat blijkt inmiddels wel, na vier (quote:Op maandag 25 januari 2010 06:28 schreef donthate het volgende:
[..]
Dat ze marrionetten zijn en alles doen om ons het leven zuur te maken
Denk je echt dat als je de oorlogsvoerders aanvalt dat ze niet 10x zo hard terug slaan en dan dat je actie-reactie krijgquote:Op maandag 25 januari 2010 06:28 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Een wereldoorlog zou betekenen dat landen elkaar op globale schaal massaal gaan aanvallen.
Een globale opstand waarbij de oorlogszuchtige factoren in onze samenlevingen het doelwit zijn, is heel iets anders dan een wereldoorlog.
Daarom moet het leger meedoen.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:29 schreef donthate het volgende:
[..]
Denk je echt dat als je de oorlogsvoerders aanvalt dat ze niet 10x zo hard terug slaan en dan dat je actie-reactie krijg
Ja, dat weet ik wel zeker.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:31 schreef donthate het volgende:
[..]
Denk je dat we over tijde enig zins kans van werken heeft dat we het om ver kunnen gooien
Wat wil je gaan voorbereiden dan? of wat denk je dat er komtquote:Op maandag 25 januari 2010 06:33 schreef heartz het volgende:
Ik ben bang dat de meeste mensen toch afwachten tot die chip in het lichaam werkelijk gaat gebeuren. Misschien dat er dan meer verzet komt, maar een beetje voorbereiding lijkt me niet verkeerd. Het lijkt er echt aan te komen..... de chips zeggen toch al genoeg. Je hoeft niet gelovig te zijn ofzo om dit een beetje te zien aankomen als je niet blind blijft.
Dat is precies wat ik doe. En dit zouden we massaal moeten doen. En onze ogen openen........quote:Op maandag 25 januari 2010 06:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
De TS geeft in de OP aan dat ze op het moment niet werkt en in de toekomst misschien ook niet wil werken. Ik vraag me af hoe ze het financieel geregeld krijgt. Neemt ze geld aan van de corrupte overheid in de vorm van een uitkering?
Aha so nu valt alles op zn plaatsquote:Op maandag 25 januari 2010 06:40 schreef heartz het volgende:
[..]
Dat is precies wat ik doe. En dit zouden we massaal moeten doen. En onze ogen openen........
Ben het wel met jee eens hoe het nu met de wereld gaat is het niet goedquote:Op maandag 25 januari 2010 06:34 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik wel zeker.
Op een gegeven moment zijn er genoeg mensen genoeg verneukt door het systeem dat ze gemotiveerd zijn mee te helpen het nieuwe systeem vorm te geven.
Ben ik het mee eens als er zo iets is dan hadden ze het stil gehouden en hadden ze beetje bij beetje alles om ver gekegeldquote:Op maandag 25 januari 2010 06:41 schreef Citizen.Erased het volgende:
Als er een NWO is, waarom zouden ze dan zoveel informatie vrij beschikbaar houden. Dat strookt toch niet met de gedachte van een controlerende organisatie?
Dat er verschillende plannen zijn om de vrijheid van internet in te perken daar ben ik me bewust van. Maar als de NWO het een beetje goed aangepakt had dan was veel informatie nu al niet beschikbaar.
Chill ff niemand gaat een chip in ons plompen maar je reden waarom je niet werk begrijp ik nietquote:Op maandag 25 januari 2010 06:42 schreef heartz het volgende:
Ik begin langzaam een soort activist te worden en iedereen mag het weten, nee moet het weten, want ik wil geen chip in mijn lichaam en ik hoop jij ook niet.
Je houdt wel je handje op bij de overheid die je zo verafschuwd. In morele zin is dat ergens toch onjuist? Op het moment maakt dat je toch juist meer afhankelijk van de overheid?quote:Op maandag 25 januari 2010 06:40 schreef heartz het volgende:
[..]
Dat is precies wat ik doe. En dit zouden we massaal moeten doen. En onze ogen openen........
Het internet wordt niet gechoreografeerd door een Rupert Murdoch of een John de Mol.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:41 schreef Citizen.Erased het volgende:
Als er een NWO is, waarom zouden ze dan zoveel informatie vrij beschikbaar houden. Dat strookt toch niet met de gedachte van een controlerende organisatie?
Dat er verschillende plannen zijn om de vrijheid van internet in te perken daar ben ik me bewust van. Maar als de NWO het een beetje goed aangepakt had dan was veel informatie nu al niet beschikbaar.
Zo is het in de wereld hequote:Op maandag 25 januari 2010 06:48 schreef Salvad0R het volgende:
Eigenlijk een beetje sneu.
Die Rockefeller komt op me over als een zeilmaker die het niet eens is met de uitvinding van de stoommachine.
Ik ken het bewuste filmpje. Ik begrijp niet goed waarom het niet gereguleerd is. Als ik Lambiekje mag geloven zijn alle academici ongeveer corrupt en worden gefinancierd door BigPharma en andere corrupte partijen. Internet kent juist haar oorsprong in de academische wereld.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:46 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het internet wordt niet gechoreografeerd door een Rupert Murdoch of een John de Mol.
Nog nooit eerder in de geschiedenis van de mensheid was de vrijheid van informatie zo snel beschikbaar en alom aanwezig.
Is de NWO echt niet blij mee, zoals blijkt uit het volgende filmpje:
Ik ken persoonlijk mensen die in de jaren '70 met DARPA en universiteiten hebben meegewerkt aan het ontwikkelen van "internet".quote:Op maandag 25 januari 2010 06:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik ken het bewuste filmpje. Ik begrijp niet goed waarom het niet gereguleerd is. Als ik Lambiekje mag geloven zijn alle academici ongeveer corrupt en worden gefinancierd door BigPharma en andere corrupte partijen. Internet kent juist haar oorsprong in de academische wereld.
Is de groei van internet te groot geweest en daarom niet controleerbaar?
Bepaalde ontwikkelingen die nu gaande zijn op het gebied van internet zijn in mijn ogen slecht en de verkeerde argumenten worden gebruikt om dingen door te drukken. Als het niet de bestrijding van terrorisme is dan wordt het opsporen van kinderporno wel ingezet als argument.
In mijn ogen krijgen we hierdoor een averechts effect. Steeds meer informatie zal versleuteld verstuurd gaan worden en juist daardoor zal er minder informatie vrij beschikbaar zijn. Een ontwikkeling waar ik niet op zit te wachten.
Maar internet en mobiel enzo zijn nou niet echt een succes geworden sommige lijken helemaal gehersenspoeld erdoorquote:Op maandag 25 januari 2010 06:55 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ik ken persoonlijk mensen die in de jaren '70 met DARPA en universiteiten hebben meegewerkt aan het ontwikkelen van "internet".
Er waren niet veel mensen die de eindeloze mogelijkheden van internet voorzagen. Wel heerste het sentiment dat het ontwikkelen van internet een grote stap voorwaarts was in de ontwikkeling van de mensheid op het gebied van communicatie.
Grote stappen voorwaarts in de ontwikkeling van de mensheid is goede motivatie voor de meeste academici ;p
Als dit waar zou zijn en het gebeurdquote:Op maandag 25 januari 2010 06:56 schreef heartz het volgende:
Ze doen het langzaam he, eerst die chip in reisdoc, zodat je aan het idee gewend raakt van controle. Ze leggen je uit waarom het zo goed is enzo met mooie woorden die jouw oren logisch klinken, dit voor geruime tijd - psychologie.
Het gaat langzaam en zodanig dat iedereen aan het idee gewend is dat die volgende stap alweer makkelijk gaat. De volgende stap is die chip in je lichaam. Je wordt helemaal overtuigd dat het goed is, je gelooft het eigenlijk al. Op dezelfde manier hoe religie misbruikt werd voor macht.
Als je op een gegeven al zover bent dat er een chip in je lichaam zit en die chip zit er bij iedereen in. En ze beginnen je langzaam te overtuigen dat die uitgeschakeld kunnen worden (terwijl die mogelijkheid er eigenlijk allang is) worden tegen criminelen. En dat idee langzaam in je hoofd prenten door middel van allerlei media ook, op een gegeven moment gaat het gewoon gebeuren. - psychologie
Dat betekent dat je uitgeschakeld kan worden als er een chip in je lichaam zit. Daar gaat het heen, controle, controle, controle.
En al moet ik in mijn eentje vechten of vluchten als het zover is, ik doe er niet aan mee.
We have to read between the lines!!
Ik denk dat het internet er juist voor zorgt dat mensen ontwaken uit de hersenspoeling van de televisie en de kranten.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:56 schreef donthate het volgende:
[..]
Maar internet en mobiel enzo zijn nou niet echt een succes geworden sommige lijken helemaal gehersenspoeld erdoor
ik zeg je heel eerlijk door internet weet ik soms niet meer wat wel en niet waar isquote:Op maandag 25 januari 2010 06:57 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ik denk dat het internet er juist voor zorgt dat mensen ontwaken uit de hersenspoeling van de televisie en de kranten.
Uiteindelijk is de infrastructuur van het internet in handen van telecomgiganten. Zij kunnen het abonnement van iemand afsluiten of af en toe een grote switch saboteren, maar ze hebben totaal geen invloed op de informatie die wordt verspreid door iedereen.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:59 schreef donthate het volgende:
[..]
ik zeg je heel eerlijk door internet weet ik soms niet meer wat wel en niet waar is
Maar denk je dt internet niet door die mensen in bezit is dan of wl?
Volgens mij is tv juist vreselijk gecontroleerdquote:Op maandag 25 januari 2010 06:55 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ik ken persoonlijk mensen die in de jaren '70 met DARPA en universiteiten hebben meegewerkt aan het ontwikkelen van "internet".
Er waren niet veel mensen die de eindeloze mogelijkheden van internet voorzagen. Wel heerste het sentiment dat het ontwikkelen van internet een grote stap voorwaarts was in de ontwikkeling van de mensheid op het gebied van communicatie.
Grote stappen voorwaarts in de ontwikkeling van de mensheid is goede motivatie voor de meeste academici ;p
Ja, is ook allemaal leugens om ons meer te laten betalen, maar ook om het sentiment van "environmentalism" te pushen.quote:Op maandag 25 januari 2010 07:04 schreef donthate het volgende:
Trouwens die klimaat topic? Geloof je dat ze het overdrijven om ons te maken
Want die wetenschappers hadden het er enigszins over dat het *gelogen*
Daar geloof ik wel in dat dat allemaal nep is
Daar ben ik wel mee een iemand als je rookt en dan longkanker krijg dan vind ik normaal dat je geen nieuwe hoef te krijgenquote:Op maandag 25 januari 2010 07:09 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Ja, is ook allemaal leugens om ons meer te laten betalen, maar ook om het sentiment van "environmentalism" te pushen.
Ze willen een globaal slavensysteem, waarin iedereen wordt beoordeeld op zijn/haar mate van vervuiling voor het systeem. Als je rookt, krijg je geen nieuwe longen als je longkanker ontwikkelt. Als je dagelijks KFC eet, mag je de operaties voor je voedselgerelateerde hartfalen zelf bekostigen.
Dat soort gein. Compleet gedomesticeerde slaven die zonder kritische vragen te stellen alles slikken wat ze ons voorkauwen. Dat willen ze.
Evil will exist as much as you let it.quote:Op maandag 25 januari 2010 07:11 schreef donthate het volgende:
[..]
Daar ben ik wel mee een iemand als je rookt en dan longkanker krijg dan vind ik normaal dat je geen nieuwe hoef te krijgen
Vind trouwens wel die klimaathype een groot complot dus dat zijn we wel eens maar zeg heel eelijk begin nu wel te twijfelen door jullie ja niet in alles maar sommige dingen
En dat lijkt ook de bedoeling van deze society. Iedereen wil meer, meer en meer.quote:Op maandag 25 januari 2010 06:56 schreef donthate het volgende:
[..]
Maar internet en mobiel enzo zijn nou niet echt een succes geworden sommige lijken helemaal gehersenspoeld erdoor
Alle goede overlijden vroeg 2Pac Mj Bob marleyquote:Op maandag 25 januari 2010 07:14 schreef heartz het volgende:
[..]
En dat lijkt ook de bedoeling van deze society. Iedereen wil meer, meer en meer.
Maar kijk naar al die Amerikaanse artiesten hoe opgefokt ze zijn. Waarom, ze zijn toch rijk? Muziek is iets heel moois.
Ze laten ons zien hoe heerlijk het is om rijk te zijn, maar ondertussen zullen wij het nooit worden.
De zgn. 'Good Life'. Denk na hoeveel artiesten dood zijn.
Over dode artiesten gesproken. Weet iemand of er enigszins (hard) bewijs/argumentatie is dat Marilyn Monroe iets wist over deze society?
quote:Op maandag 25 januari 2010 05:26 schreef mrfool het volgende:
Wijs eens mensen van de new world order aan?
ik dacht wel maar weetniet hoe en watquote:Op maandag 25 januari 2010 08:07 schreef heartz het volgende:
Weet iemand toevallig ook of het woord 'Illuminati' een link heeft met de oude taal?
Het deel dat zich laat brainwashen en niet voor zichzelf kan denken niet nee, maar ik hoop dat de meerderheid van de mensen slim genoeg om geen chip in zichzelf te laten plaatsen, om daar in te zien dat het teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ver gaat. Die chip in ons reisdocument die verplicht is, maakt toch duidelijk waar de weg naartoe leidt. Zogenaamd is het goed voor de criminelen. Het is allemaal psychologie, mensen bang maken.quote:Op maandag 25 januari 2010 08:34 schreef donthate het volgende:
maarja volgens mij geloven heel weinig mensen dit ofniet
Haha weetje wat me opvalt geciteerd van paccquote:Op maandag 25 januari 2010 08:52 schreef heartz het volgende:
[..]
Het deel dat zich laat brainwashen en niet voor zichzelf kan denken niet nee, maar ik hoop dat de meerderheid van de mensen slim genoeg om geen chip in zichzelf te laten plaatsen, om daar in te zien dat het teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ver gaat. Die chip in ons reisdocument die verplicht is, maakt toch duidelijk waar de weg naartoe leidt. Zogenaamd is het goed voor de criminelen. Het is allemaal psychologie, mensen bang maken.
Ik geef toe dat ik ook vrij materialistisch was, en nu een stuk minder. De dingen die ik niet nodig heb, hoef ik niet meer. Watvoor klootzakken wonen in een huis met 80 kamers, terwijl er aan de overkant iemand woont die geen huis heeft. Kom op, we leven niet meer in de middeleeuwen, in een tijd van zgn gelijke rechten , dat wordt je geleerd, dat leren zij jou.![]()
Nee echt, we moeten allemaal nu onze ogen openen, nu is echt de tijd om wakker te worden. Want nu is de tiid en straks moeten we voorbereid zijn, liever meer dan minder.Een droevig vooruitzicht.
Fok doet er aan mee hequote:Op maandag 25 januari 2010 08:57 schreef SicSicSics het volgende:
Volgens mij is TS gewoon een NWO spion die hier bijval probeert te krijgen. Iedereen die positief staat tegenover haar ideeën heeft vanaf elke ondersteunende post een telefoontap, 100% internet controle, GPS in de schoenzolen en bij het volgende doktersbezoek zal er (via een inenting of onderzoek) een chip geplaatst worden om je centrale cortex te deactiveren!
Ik zou maar oppassen met wat je hier zegt dus!
Ze bekijken ons...
Ooh dat doe ik niet bewust, maar ik vat het op als een compliment. Maar ga die documentaires objectief bekijken, je doet er misschien een halve dag over of misschien een dag, maar het is echt de moeite waard.quote:Op maandag 25 januari 2010 08:53 schreef donthate het volgende:
[..]
Haha weetje wat me opvalt geciteerd van pacc![]()
Maarja je hebt wel enigszins gelijk maar blijf bij mn standpunt vind het de domheid van mensen en niet dat ze het allemaal bewust doen
Zijn dood heeft al genoeg beteknd voor donkere mensenquote:Op maandag 25 januari 2010 09:02 schreef heartz het volgende:
[..]
Ooh dat doe ik niet bewust, maar ik vat het op als een compliment. Maar ga die documentaires objectief bekijken, je doet er misschien een halve dag over of misschien een dag, maar het is echt de moeite waard.
Doe het desnoods ter nagedachte van Tupac. Als wij nu wat kunnen doen, door die boodschap die hij en de hele amerikaanse muziek- en film industrie (waaronder ook de rijken of de rijksten) eigenlijk doorgeeft (read between the lines), dan betekent zijn dood misschien nog iets.
Got you under controlquote:Op maandag 25 januari 2010 08:57 schreef SicSicSics het volgende:
Volgens mij is TS gewoon een NWO spion die hier bijval probeert te krijgen. Iedereen die positief staat tegenover haar ideeën heeft vanaf elke ondersteunende post een telefoontap, 100% internet controle, GPS in de schoenzolen en bij het volgende doktersbezoek zal er (via een inenting of onderzoek) een chip geplaatst worden om je centrale cortex te deactiveren!
Ik zou maar oppassen met wat je hier zegt dus!
Ze bekijken ons...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |