Ook autochtonen moeten naar school om goed te leren spellen. Kun je als allochtoon ook doen. =)quote:Op zondag 24 januari 2010 17:11 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ah ok. Maar ik ben ook allochtoon. Daarom is mijn Nederlands niet perfect.
Ik heb het met eigen ogen vaker meegemaakt.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:36 schreef antiliaan het volgende:
zijn er hier jongens die het vaker meegemaakt met eigen ogen of behoort er zelf bij.
Ja ik neem ook Nederlandse bijles op de Uniquote:Op zondag 24 januari 2010 17:37 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Ook autochtonen moeten naar school om goed te leren spellen. Kun je als allochtoon ook doen. =)
Goedzo!quote:Op zondag 24 januari 2010 18:09 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja ik neem ook Nederlandse bijles op de Uni.
Ik heb een paar keer geprobeerd om met marokkaanse meisjes in contact te komen die ik op straat zag door op ze af te stappen maar een paar begonnen raar te reageren en een ander kleine paar moest glimlachen.quote:Op zondag 24 januari 2010 17:42 schreef gnilrednoz het volgende:
ik heb ooit eens een heel lief en mooi marokkaans meisje op internet leren kennen, echt een cutie. ze wilde ook afspreken, maar ik heb dat toen toch maar niet gedaan. aan de ene kant wel spijt van, aan de andere kant ook weer niet. het is toch een soort van risico dat je neemt, het gezeik dat je er mee zou kunnen krijgen..
maar bij nederlanders reageren sommige openerquote:Op zondag 24 januari 2010 21:20 schreef Vousétesmavie het volgende:
Ik weet niet TS op straat moet je sowieso geen Marokkaanse meisjes aanspreken,de kans is dan wel heel groot dat ze inderdaad doorlopen.
quote:Op zondag 24 januari 2010 14:48 schreef Say-Ahh het volgende:
Dat verklaart een hoop
Marokkaanse meisjes zijn lelijk.Neem dan een Turk.
Nederlanders durven helemaal niet op een Marokkaanse meisje af te stappen,daar zijn ze te onzeker voor.quote:Op zondag 24 januari 2010 21:28 schreef antiliaan het volgende:
[..]
maar bij nederlanders reageren sommige opener
Soms als ik op straat die mooie marokkaanse meisjes ziet lopen dan kijk ik wel veel naar ze uit maar wanneer ik dan naar ze toegaat om een praatje te maken reageren ze anders.
De kloon van Nadiaschoonheid is gevonden!quote:Op maandag 25 januari 2010 15:00 schreef Vousétesmavie het volgende:
[..]
Nederlanders durven helemaal niet op een Marokkaanse meisje af te stappen,daar zijn ze te onzeker voor.
Ze gapen wel stiekem naar je maar op een meisje af stappen moet je een MAN voor zijn.
Btw ik heb liever dat een allochtoon op me afstapt dan een Nl dus dat klopt niet echt wat je zegt.
Ik ben geen Nadia!quote:Op maandag 25 januari 2010 15:08 schreef fratsman het volgende:
[..]
De kloon van Nadiaschoonheid is gevonden!
hoi nadiaschoonheidquote:Op maandag 25 januari 2010 15:00 schreef Vousétesmavie het volgende:
[..]
Nederlanders durven helemaal niet op een Marokkaanse meisje af te stappen,daar zijn ze te onzeker voor.
Ze gapen wel stiekem naar je maar op een meisje af stappen moet je een MAN voor zijn.
Btw ik heb liever dat een allochtoon op me afstapt dan een Nl dus dat klopt niet echt wat je zegt.
Geloof me, wij Nederlanders hebben dat liever ook.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:00 schreef Vousétesmavie het volgende:
[..]
Btw ik heb liever dat een allochtoon op me afstapt dan een Nl dus dat klopt niet echt wat je zegt.
Ja als je aan vuistneuken wil doen moet je het vooral bij je eigen soort houden ja.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:18 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Geloof me, wij Nederlanders hebben dat liever ook.
Je mond is anders groot genoeg.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:20 schreef Vousétesmavie het volgende:
[..]
Ja als je aan vuistneuken wil doen moet je het vooral bij je eigen soort houden ja.
1-0 voor Kper_Norciquote:Op maandag 25 januari 2010 15:21 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Je mond is anders groot genoeg.
quote:Op maandag 25 januari 2010 15:08 schreef fratsman het volgende:
[..]
De kloon van Nadiaschoonheid is gevonden!
LOLquote:
quote:Op maandag 25 januari 2010 15:30 schreef Vousétesmavie het volgende:
Ga maar gauw weer terugspelen jongens.
Ik deel je vermoedens.quote:Op maandag 25 januari 2010 15:33 schreef fratsman het volgende:
Waar blijft Yvonne met de kloonscan?!?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |