Ik kan me vergissen, maar ik meen dat ze vragen of je het wil weten als ze iets zien. Het is voor zover ik weet ieders recht om dit soort dingen niet te horen in medische context, waarom zou het dan bij een pretecho wel verplicht zijn?quote:Op zondag 24 januari 2010 13:47 schreef marky het volgende:
[..]
Als ze bij een pretecho afwijkingen zien, zijn ze ook verplicht dit te melden. Kun je net zo goed de 20-weken echo doen. Daarnaast lijkt het me prettig om bij eventuele afwijkingen je hier op te kunnen voorbereiden bij je bevalling.
Het blijft een eigen keuze natuurlijk, maar ik snap de combi geen SEO/ wel pretecho niet zo.
ze vragen of je het geslacht wilt weten.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:02 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik kan me vergissen, maar ik meen dat ze vragen of je het wil weten als ze iets zien. Het is voor zover ik weet ieders recht om dit soort dingen niet te horen in medische context, waarom zou het dan bij een pretecho wel verplicht zijn?
Keshet, ik lees je berichtje nu pas. Sterkte met afwachten en ik duim voor het gunstigste scenario
Geven ze je dan ongevraagd medische informatie mocht die boven komen drijven? Of geven ze dat door aan de verloskundige en vertellen ze zelf sowieso niets?quote:Op zondag 24 januari 2010 14:08 schreef Ticootje het volgende:
[..]
ze vragen of je het geslacht wilt weten.
Tijdens de echo's die ik heb gehad, hebben ze toch altijd alles verteld zonder dat ze mij gevraagd hebben of ik het wou weten of niet (althans, ik kan me de vraag zeker niet meer herinneren).quote:Op zondag 24 januari 2010 14:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Geven ze je dan ongevraagd medische informatie mocht die boven komen drijven? Of geven ze dat door aan de verloskundige en vertellen ze zelf sowieso niets?
tja, 1 van die 2 denk ik. Als ze iets zien wordt er toch melding van gemaakt. Ik denk dat ze dat eerst bij jou polsen en anders om je verloskundige vragen.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Geven ze je dan ongevraagd medische informatie mocht die boven komen drijven? Of geven ze dat door aan de verloskundige en vertellen ze zelf sowieso niets?
Ik hoor in mijn omgeving altijd dat dat gevraagd wordt. Maar ik woon ook op de bible belt, dus zo gek is dat misschien niet, bedenk ik me nu. Hier komt toch meer dan gemiddeld voor dat mensen het niet willen weten.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:16 schreef leonieke het volgende:
[..]
Tijdens de echo's die ik heb gehad, hebben ze toch altijd alles verteld zonder dat ze mij gevraagd hebben of ik het wou weten of niet (althans, ik kan me de vraag zeker niet meer herinneren).
Maar dat zou toch vooraf moeten eigenlijk, om geen 'argwaan' te wekken. Als je er al ligt, ze zijn al een poosje bezig en ze vragen het, dan heb je toch al enig idee dat er iets niet klopt, lijkt mij? Nou ja, als je er echt zo zeker van bent dat je niets wil weten, kan je het natuurlijk vooraf aangeven, dan is dat geen probleem meer.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:17 schreef Ticootje het volgende:
[..]
tja, 1 van die 2 denk ik. Als ze iets zien wordt er toch melding van gemaakt. Ik denk dat ze dat eerst bij jou polsen en anders om je verloskundige vragen.
Het werd bij ons wel verteld van te voren dat ze het zouden melden. Het was dan wel aan ons of we het verder wilde laten onderzoeken in het ziekenhuis. Sowieso zijn sterke lichamelijke afwijkingen toch op de pretecho wel te zien lijkt me.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:20 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik hoor in mijn omgeving altijd dat dat gevraagd wordt. Maar ik woon ook op de bible belt, dus zo gek is dat misschien niet, bedenk ik me nu. Hier komt toch meer dan gemiddeld voor dat mensen het niet willen weten.
[..]
Maar dat zou toch vooraf moeten eigenlijk, om geen 'argwaan' te wekken. Als je er al ligt, ze zijn al een poosje bezig en ze vragen het, dan heb je toch al enig idee dat er iets niet klopt, lijkt mij? Nou ja, als je er echt zo zeker van bent dat je niets wil weten, kan je het natuurlijk vooraf aangeven, dan is dat geen probleem meer.
Ja, of gewoon even naar je kindje kijken en echofoto's/film hebben.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:27 schreef leonieke het volgende:
Maar misschien is de pretecho er dan gewoon om het geslacht te weten?
Komt dat doordat de ouders voorbereid zijn op de afwijkingen die hun kind heeft, of doordat ouders er nog voor kunnen kiezen de zwangerschap niet uit te dragen? Ben ik wel benieuwd naar.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:25 schreef Ticootje het volgende:
Feit is dat sinds de 20 weken echo bij iedere zwangere wordt aangeboden dat het zuigelingen sterfte gedaald is.
quote:Op zondag 24 januari 2010 14:53 schreef Grunsfan het volgende:
Haha, ja, raar is dat he?! Had ik ook toen de eerste van onze pufclub was bevallen....toen kwam het wel heel dichtbij allemaal!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |