Ik weet zo de straat niet direct uit mijn hoofd, maar een taxi is echt niet nodig. Er ligt een bushalte op 2 minuten lopen, waar frequent bussen rijden. Vanaf Nijmegen CS is het prima te doen met het OV. Dit moet je hebben kunnen vinden met 9292ov.nlquote:Op maandag 15 februari 2010 18:56 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
De auto wordt buiten gezetMaar is het te belopen vanaf het treinstation (Nijmegen Dukenburg volgens mij) wat daar dichtbij ligt of kan ik beter de taxi nemen vanaf Nijmegen CS? (kom uit den-haag)
Hij is geen hiker.quote:Op maandag 15 februari 2010 19:13 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ik weet zo de straat niet direct uit mijn hoofd, maar een taxi is echt niet nodig. Er ligt een bushalte op 2 minuten lopen, waar frequent bussen rijden. Vanaf Nijmegen CS is het prima te doen met het OV. Dit moet je hebben kunnen vinden met 9292ov.nl
Daarnaast, volgens mij staat het ook bij je ritinfo, moet je aan de achterkant van het pand zijn (andere straat). Je moet dan door het hek lopen (het pand ligt aan je linkerhand) tot je bij een roldeur komt (blauw). Daarnaast vind je een deur waar je naar binnen kan. Bij binnenkomst meteen links en melden bij het luikje. Je bent dan in een werkplaats.
Ik heb een blauwe maandag vestigingswerkzaamheden gedaan daar. Uitparkeren is niet zo`n ramp, maar overcapaciteit heeft dat pand iig niet.
quote:Op maandag 15 februari 2010 19:13 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ik weet zo de straat niet direct uit mijn hoofd, maar een taxi is echt niet nodig. Er ligt een bushalte op 2 minuten lopen, waar frequent bussen rijden. Vanaf Nijmegen CS is het prima te doen met het OV. Dit moet je hebben kunnen vinden met 9292ov.nl
Daarnaast, moet je aan de achterkant van het pand zijn (andere straat). Je moet dan door het hek lopen (het pand ligt aan je linkerhand) tot je bij een roldeur komt (blauw). Daarnaast vind je een deur waar je naar binnen kan. Bij binnenkomst meteen links en melden bij het luikje. Je bent dan in een werkplaats.
Ik heb een blauwe maandag vestigingswerkzaamheden gedaan daar. Uitparkeren is niet zo`n ramp, maar overcapaciteit heeft dat pand iig niet.
Dat besefte ik me ook al toen ik het bericht opnieuw bekeek.quote:Op maandag 15 februari 2010 19:16 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Hij is geen hiker.
Uitparkeren/inparkeren/uitrijden daar is niet per sé een ramp, maar het alles behalve ideaal omdat het daar gewoon veel te krap is voor het aantal auto's dat er staat. Stelletje zuunigerds.
Het is meer het ruimtegebrek in de gangen waar je moet in/uitrijden zegmaar. Niet onoverkomelijk hoor, maar wel leuk om te zien dat inderdaad alle verf van de hoeken daar is afgeschuurdquote:Op maandag 15 februari 2010 19:19 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Inparkeren/ uitparkeren doet me niet zoveel. Ik zal morgen een foto maken van hoe het bij mij op de zaak isAuto's staan bumper tegen bumper (letterlijk) en meestal via het raam eruit
O, verhuisd?quote:Op maandag 15 februari 2010 21:45 schreef Keuzer het volgende:
Jongens toch, ben laatst bij Nijmegen geweest, ze hebben daar volgens mij een nieuwe vestiging hoor... andere chauffeur merkte ook al op dat ze verhuisd zijn. Anyway nog steeds geen salaris ook
Ik heb het adres: Kerkenbos 11-13quote:Op maandag 15 februari 2010 21:45 schreef Keuzer het volgende:
Jongens toch, ben laatst bij Nijmegen geweest, ze hebben daar volgens mij een nieuwe vestiging hoor... andere chauffeur merkte ook al op dat ze verhuisd zijn. Anyway nog steeds geen salaris ook
Volgens mij wel, hoewel ik me zou kunnen voorstellen dat bij het baantje dat rene90 bij Arval doet het niet verplicht is, aangezien dat op locatie is.quote:Op maandag 15 februari 2010 22:36 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
Is OV bij elk bedrijf verplicht?
Mm oke ik moet dus gewoon kijken of er 1tje in de buurt zit hierquote:Op maandag 15 februari 2010 22:43 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Volgens mij wel, hoewel ik me zou kunnen voorstellen dat bij het baantje dat rene90 bij Arval doet het niet verplicht is, aangezien dat op locatie is.
Bij EW nemen ze je iig alleen aan als je studeert (je moet ook een studentenpas overleggen), maar volgens m'n contract is het niet hebben van een OV geen ontbindende voorwaarde. Echter vergoeden ze je reiskosten ook niet in dat geval.
Weet jij toevallig ook wat Arval precies aan jouw baas betaaldquote:Op maandag 15 februari 2010 19:10 schreef LastClick het volgende:
[..]
auto ergens ophalen, en dan in Meerkerk brengen, en dan 10 minuten lopen naar 't centrum en daar de bus pakken.
Zit wel een cafetaria achter de halte
@stukkie hierboven:
citroen C1 dingen halen wel 100 in zn 2... alleen de toerenteller is een optie, en had ik niet
Ongeveer 2,5 tot 3 keer je uurloon.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 17:46 schreef P.F het volgende:
[..]
Weet jij toevallig ook wat Arval precies aan jouw baas betaald?
Dat zou best kunnen.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 18:20 schreef Maharbal het volgende:
Ik heb ooit eens rondgevraagd, en EW rekent als het goed is een vast bedrag per rit.
geen idee, gaat via Easywayquote:Op dinsdag 16 februari 2010 17:46 schreef P.F het volgende:
[..]
Weet jij toevallig ook wat Arval precies aan jouw baas betaald?
Wat een gedoe ook weer. Echt weer iets waar je totaal geen invloed op hebt.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 23:19 schreef Keuzer het volgende:
Watjo vandaag weer avontuurlijk hoor, eerste rit ging niet door dus met ov v Tilburg naar Leiden.. zit lekker in de IC wordt er vlak voor Dordrecht omgeroepen dat er in de blaaktunnel bij Rdam een locomotief in de fik staat xD, dus eerst vervangende stoptrein, en uiteindelijk met de tram rDam overgestoken om vanaf centraal weer verder te gaan
linkje van nu.nl over die trein voor me:
http://www.nu.nl/algemeen(...)einverkeer-stil.html
Overigens nog steeds geen centen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |