hoeft niet hoor, als de blinde darm niet mega dik door de ontsteling is kunnen ze hem niet of nauwelijks zien, terwijl hij wél ontstoken kan zijn.quote:Op woensdag 3 februari 2010 11:44 schreef anjelieren het volgende:
wat een narigheid met Christan. Wellicht zal het bloed het uitwijzen of er een ontsteking zit en verder is het goed te zien met een echo. Misschien is dat een optie.
Dat is idd ook voor doorslapen en gebruikt Peace ook. Ik zal eens kijken of ik dat aan Twan mag geven. Het is vooral voor Twan zelf erg vervelend.... al hoor ik hem 's morgens ook wel, hij slaapt boven ons, op zolder.quote:Op donderdag 4 februari 2010 12:10 schreef Rewimo het volgende:
Diaan, wat vervelend, ook voor hemzelf. Misschien melatonine? Maar ik weet niet helemaal zeker of dat ook zorgt voor doorslapen, wel voor inslapen geloof ik. Dat zou je dus even na moeten kijken.
Ingrid, sterkte met Kim bij de tandarts!
Hier weten we nog niks, toen ik belde zeiden ze dat de dokter me terug zou bellen in de loop van de middag/avond
quote:Op donderdag 4 februari 2010 15:31 schreef Rewimo het volgende:
De dokter heeft gebeld, het is geen blindedarmontsteking gelukkig, maar een andere infectie. Hij had al antibiotica, die kuur moeten we nu afmaken en hopelijk is het daarmee snel over. Pfoe, dat scheelt weer!
Ach opa is het inmiddels gewend haha. Altijd als er een kind komt slapen, slaapt hij op de logeerkamer en het kind bij oma in bed. Tenminste de kinderen vanaf een jaar of 2, jongere kinderen gaan in kinderbedje.quote:Op donderdag 4 februari 2010 16:35 schreef chacama het volgende:
Is wel gezellig bij oma slapen. Wel sneu voor opa.... Maar jij kan dan wel weer iets langer slapen morgen...toch?
als amber bij mijn ouders blijft logeren slaapt ze op oma's plek, oma slaapt op opa's plek en opa slaapt in de hoogslaper an Amber waar ze niet in durft te slapenquote:Op donderdag 4 februari 2010 16:40 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ach opa is het inmiddels gewend haha. Altijd als er een kind komt slapen, slaapt hij op de logeerkamer en het kind bij oma in bed. Tenminste de kinderen vanaf een jaar of 2, jongere kinderen gaan in kinderbedje.
Ietsjes ja, ik moet Lennon morgenvroeg nog wel brengen, maar Lennon moet ik of wakker maken of hij wordt wakker als wij aan het douchen of wassen zijn. Het is wel een stuk minder gedoe.
wel lief van de oma's en opa's hè?quote:Op donderdag 4 februari 2010 16:45 schreef Vicky het volgende:
[..]
als amber bij mijn ouders blijft logeren slaapt ze op oma's plek, oma slaapt op opa's plek en opa slaapt in de hoogslaper an Amber waar ze niet in durft te slapen
Inderdaadquote:Op donderdag 4 februari 2010 17:01 schreef Rewimo het volgende:
Grappig al die plaatsmakende opa's ('t is wel altijd opa die op moet zouten, merk ik)
quote:Op donderdag 4 februari 2010 19:22 schreef chacama het volgende:
, maar dat geldt hier ook voor de papa. Als er iets is, dan schuift papa op.
En evenFleur is door naar het volgende bad, weer een stapje dichterbij A
nou! Goeie stok achter de deur om hier het napoetsen ook weer wat strenger toe te passen zeg maar!quote:Op donderdag 4 februari 2010 14:28 schreef easy-going het volgende:
Ja![]()
![]()
Het napoetsen is was nogal een strijd zeg maar. Hij kon het allemaal wel "zelluf" Ik had niet gedacht dat het zo snel zou gaanNu is het napoetsen geen probleem meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |