Goedemorgen. Koffie heb ik ook heel hard nodig. Ik ben weer lekker op tijdquote:Op vrijdag 22 januari 2010 05:44 schreef druppelkut het volgende:
Goede morgen heren
Ik ga dadelijk weer een uurtje mijn oogjes dicht doen in de baas z'n tijd. Maar nu eerst
Die kunnen in principe niet vastslaan, dus voor de volgende keer weet je dan dat je knoppen moet proberenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 13:27 schreef glasbak het volgende:
* glasbak komt er zojuist achter dat die rode knop naast de zwarte remontlastingknop er voor dient om alléén de 3e as te blokkeren.
Goedemorgen glassie
Ik heb deze aanhanger regelmatig mee en heb die rode knop nog nooit aan hoeven raken. Weet ik veel dat dat ding daar voor is
Schijfremmen trouwens.
Om de triangel vrij te kunnen zetten voor het aankoppelen van je aanhanger op bijvoorbeeld een helling.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 13:27 schreef glasbak het volgende:
* glasbak komt er zojuist achter dat die rode knop naast de zwarte remontlastingknop er voor dient om alléén de 3e as te blokkeren.
Goedemorgen glassie
Ik heb deze aanhanger regelmatig mee en heb die rode knop nog nooit aan hoeven raken. Weet ik veel dat dat ding daar voor is
Schijfremmen trouwens.
Ja dat snap ik ook wel maar had je me dat vanmorgen niet even kunnen vertellen? Oh nee, je was te druk bezig met koffie drinken om die tijdquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:07 schreef druppelkut het volgende:
[..]
Om de triangel vrij te kunnen zetten voor het aankoppelen van je aanhanger op bijvoorbeeld een helling.
Ghehehehe. n00b
Ik ook, die noemen we werkgevers en Belgische politieagenten.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:37 schreef Barcaconia het volgende:
Ik kan een boek volschrijven over irritante mensen die geen idee hebben waar ze mee bezig zijn en graag chauffeurs pesten. Eikels. Volgende keer die aanhanger voor zijn oprit als de auto op de oprit staat.
Ik rij zelden met een aanhanger en dan altijd met de spullen van een ander. En het is toch veel makkelijker om een ander de schuld te geven dan m'n eigen stommiteit toe te geven?quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:13 schreef druppelkut het volgende:
Ik ben niks anders gewend dan die twee knoppen
Oh ja, daar weet ik ook nog wel wat van.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:06 schreef druppelkut het volgende:
Je hebt we inderdaad figuren bij ja....
Net voor of achter de aanhanger gaan staan. Ook sommige vrachtwagenchauffeurs hebben die eigenschap. De hebben meestal witte kentekenplaten
Dan moeten ze wel héél krap staan wil je er niet uit komenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:35 schreef Redbaron het volgende:
ik had vd week een klant waar t ff druk was dus ik de auto aan de kant vd weg, alarmlichten aan en eens met de benenwagen gaan kijken of ik op de plas kan. dat kon dus met 2 minuten, kom ik terug bij de auto hebben die gare lui van t bedrijf tegenover mij klem gezet.
Auto ervoor en auto erachter, bleek dat ik de auto half voor de uitrit had gezet.
Heb zo bijna anderhalf uur gestaan ipv nog geen 5minuten.
Ik kon ze wel schieten!
Was in duitsland btw
Had 40cm voor en achter vrij, dus daar trek ik geen trailer tussen weg. ze stonden volledig voor de neus en achterkant.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:49 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dan moeten ze wel héél krap staan wil je er niet uit komen![]()
Eruitpielen, de trailer achteruit die oprit op en met een stalen gezicht afkoppelen
Pics or it didn't happenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:59 schreef druppelkut het volgende:
Lol!!!
Vol driftend over een dubbelbaans rotonde!
Rij nu solo, zonder container
quote:Op vrijdag 22 januari 2010 18:18 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Pics filmpje or it didn't happen
Eerst je camera op statief neerzetten, daarna pas de rotonde overquote:Op vrijdag 22 januari 2010 19:05 schreef druppelkut het volgende:
Hoe moet ik nou een filmpje maken als ik er zelf in zit?
Of een foto maken?
Het overviel me eigenlijk een beetje
vca is gaat over veiligheid niet waar?quote:Op zaterdag 23 januari 2010 14:57 schreef glasbak het volgende:
Ik moet examen doen voor m'n vca.
Ik heb met de proefexamens nog niet meer dan 5 fout op 40 vragen. 1 reeks had ik foutloos
Het echte examen zal wel fout gaan dan
Ik vond het wel interessant eigenlijk.quote:Op zaterdag 23 januari 2010 22:30 schreef Barcaconia het volgende:
Ik vind techniek ook zo'n onzin. Totaal irrelevante stof soms. Kijk, dat je weet wat de functie van een rode en gele luchtslang is snap ik, maar dat je moet weten hoe het 4-slagproces werkt terwijl een chauffeur tegenwoordig vaak nog niet eens meer zijn eigen olie mag bijvullen vind ik totaal onzin.
Het is best handig als je aan de servicedienst onderweg telefonisch kan uitleggen wat er mis isquote:Op zaterdag 23 januari 2010 22:30 schreef Barcaconia het volgende:
Ik vind techniek ook zo'n onzin. Totaal irrelevante stof soms. Kijk, dat je weet wat de functie van een rode en gele luchtslang is snap ik, maar dat je moet weten hoe het 4-slagproces werkt terwijl een chauffeur tegenwoordig vaak nog niet eens meer zijn eigen olie mag bijvullen vind ik totaal onzin.
Ik ook, maar ik heb nu eenmaal een diepgaande interesse in voertuigtechniek. Iets wat de meeste chauffeurs absoluut niet hebben en waar ik ook geen reden voor zie om ze dat aan te leren. Zoals ik al zei: weten wat een rode en gele luchtslang doet en wat er eigenlijk gebeurt als je hem op de handrem zet vind ik belangrijk. Maar ga geen totaal irrelevante dingen aanleren.quote:Op zaterdag 23 januari 2010 22:42 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik vond het wel interessant eigenlijk.
Vandaar dat je zo stil was de laatste tijdquote:Op zaterdag 23 januari 2010 23:59 schreef druppelkut het volgende:
btw, ik heb m'n foon weer terug. Dacht dat ik m kwijt was
Jij doet zelf niets aan onderhoud ??quote:Op zaterdag 23 januari 2010 23:58 schreef druppelkut het volgende:
.... Bull
om je bericht even af te maken
Alleen smeernippels inspuiten geloof ikquote:Op zondag 24 januari 2010 01:33 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Jij doet zelf niets aan onderhoud ??
en lampjes vervangen toch?quote:Op zondag 24 januari 2010 09:55 schreef glasbak het volgende:
[..]
Alleen smeernippels inspuiten geloof ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |