Ik zeg niet dat het niet voorkomt. Natuurlijk zijn er wijken waar bewoners het zwaar te lijden hebben. Echter, om nou te zeggen dat het echt een probleem is in Nederland. Mwoah. Neemt natuurlijk niet weg dat de overtreders moeten worden aangepakt.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja Koos, het is aan de orde van de dag in Nederland.
Dat zou jij als journalist toch moeten weten.
Het zijn geen incidenten, maar structurele problemen. In heel Nederland.
En ik vind het niet netjes dat je de mensen die te lijden hebben onder deze straatterreur wegzet als aandachtstrekkers. Weet jij hoeveel die mensen al geprobeerd hebben om hulp te krijgen?
Die weten niet wat hun grut uitspookt omdat de politie nooit bij hen aan de deur staat. Het één helpt het ander dus in de hand.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:45 schreef bloodymary het volgende:
Iedereen heeft het hier over politie en ME zelfs, maar ik vraag me dan als het om jongeren gaat altijd af, waar zijn de ouders? Wat doen die dan?
Nogmaals, dat het geen probleem op grote schaal is wil niet zeggen dat er geen problemen zijn. In de favela's in Brazilië lachen ze weer om de problemen die mensen in bijvoorbeeld Harlem hebben, zijn er dan ook geen grote problemen in Harlem? Het hangt allemaal van het referentiekader af. Elk probleem is er één te veel. En ik vind het getuigen van groot disrespect naar die mensen toe dat jij hun verhaal in twijfel trekt. Net alsof ze dit gaan lopen verzinnen.quote:Ik zeg niet dat het niet voorkomt. Natuurlijk zijn er wijken waar bewoners het zwaar te lijden hebben. Echter, om nou te zeggen dat het echt een probleem is in Nederland. Mwoah. Neemt natuurlijk niet weg dat de overtreders moeten worden aangepakt.
Lees je niet ofzo? Zo is het inderdaad altijd al geweest. Dat is trouwens ook niet helemaal waar want vroeger had je veel minder hangjongeren dan nu. Maar vroeger hoorde je daar minder over wegens minder media en minder mondige mensen en een suffer klimaat. Aan de andere kant werd er vroeger tegen bijvoorbeeld de Nozems wel hard opgetreden.quote:Blabla. Ons land gaat niet naar de klote. Zo is het altijd al geweest.
Niet mee eens. Niks blabla.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het niet voorkomt. Natuurlijk zijn er wijken waar bewoners het zwaar te lijden hebben. Echter, om nou te zeggen dat het echt een probleem is in Nederland. Mwoah. Neemt natuurlijk niet weg dat de overtreders moeten worden aangepakt.
En juist als journalist weet ik dat mensen snel klagen. En die klaagzang beperkt zich niet tot gemeenten met een grote aantal allochtonen inwoners. Ook in Veluwse dorpen met 20 of 30.000 inwoners is men hoogst ontevreden. De plaatselijke jeugd zuipt teveel, gebruikt drugs en zorgt voor overlast (coniferen in de brand gestoken, buurt klaagt steen en been). En ook in dat soort plaatsen krijgt de overheid de schuld. Want die doet niets om het probleem aan te pakken.
Blabla. Ons land gaat niet naar de klote. Zo is het altijd al geweest.
Ik beweer niet dat er geen probleem is. Enkel dat het wordt opgeblazen. Nogmaals; klaagzang beperkt zich niet tot probleemwijken die tot de nok zijn gevuld met allochtonen.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet mee eens. Niks blabla.
Lees de statistieken maar, of nog beter, ga eens een weekje in een 'prachtwijk' wonen. Ik durf te wedden dat je er dan heel anders tegenaan kijkt.
Maar waarom denk je dat de mensen in Sas van Gent dit opblazen? Denk je dat die ook niet liever lekker in hun stad wonen zonder last van dat tuig? Als er niets aan de hand was zou je ze niet horen. Nu hebben ze vergeefs overal aangeklopt en als laatste redmiddel de media ingeschakeld.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik beweer niet dat er geen probleem is. Enkel dat het wordt opgeblazen. Nogmaals; klaagzang beperkt zich niet tot probleemwijken die tot de nok zijn gevuld met allochtonen.
Niet alleen in de Vogelaarwijken zijn er problemen. Ik kan zo tig wijken opnoemen die niet in die lijst staan maar die wel het predikaat "achterstandsbuurt" waardig zijn. Als klaagzang zich niet beperkt tot de probleemwijken is het toch juist een aanwijzing dat Nederland achteruit holt?quote:Op zondag 17 januari 2010 14:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik beweer niet dat er geen probleem is. Enkel dat het wordt opgeblazen. Nogmaals; klaagzang beperkt zich niet tot probleemwijken die tot de nok zijn gevuld met allochtonen.
quote:Op zondag 17 januari 2010 14:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet mee eens. Niks blabla.
Lees de statistieken maar, of nog beter, ga eens een weekje in een 'prachtwijk' wonen. Ik durf te wedden dat je er dan heel anders tegenaan kijkt.
Sas van Gent is geen stad, maar een dorp met circa 3500 inwoners, er zijn dus geen wijken tot aan de nok toe gevuld met allochtonen. Een algemeen verklaringsmodel schiet dus tekort. Je moet kennis hebben van de couleur local.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:58 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar waarom denk je dat de mensen in Sas van Gent dit opblazen? Denk je dat die ook niet liever lekker in hun stad wonen zonder last van dat tuig? Als er niets aan de hand was zou je ze niet horen. Nu hebben ze vergeefs overal aangeklopt en als laatste redmiddel de media ingeschakeld.
3500 inwoners maar. Dan is het helemaal goed overzichtelijk. Onbegrijpelijk dat ze daar dan niets aan (kunnen) doen.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Sas van Gent is geen stad, maar een dorp met circa 3500 inwoners, er zijn dus geen wijken tot aan de nok toe gevuld met allochtonen. Een algemeen verklaringsmodel schiet dus tekort. Je moet kennis hebben van de couleur local.
Journalist?quote:Op zondag 17 januari 2010 14:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja Koos, het is aan de orde van de dag in Nederland.
Dat zou jij als journalist toch moeten weten.
Het zijn geen incidenten, maar structurele problemen. In heel Nederland.
En ik vind het niet netjes dat je de mensen die te lijden hebben onder deze straatterreur wegzet als aandachtstrekkers. Weet jij hoeveel die mensen al geprobeerd hebben om hulp te krijgen?
En nog links ook, wat toevallig.quote:
Ik denk dat dat wel meevalt. Kattenkwaad wordt tegenwoordig ook al heel snel verward met overlast. Ik ben bij menig buurtbijeenkomst geweest en het is altijd hetzelfde, kleine leed dat mensen bezighoudt. Jongeren die hun tuin pissen of teveel lawaai maken. En anders hanggroepjes die zich ophouden op bepaalde plekken waardoor bejaarden zich niet lager veilig voelen.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:00 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
Niet alleen in de Vogelaarwijken zijn er problemen. Ik kan zo tig wijken opnoemen die niet in die lijst staan maar die wel het predikaat "achterstandsbuurt" waardig zijn. Als klaagzang zich niet beperkt tot de probleemwijken is het toch juist een aanwijzing dat Nederland achteruit holt?
En nogmaals: je bewering dat het wordt opgeblazen is zeer respectloos richting de mensen die dit moeten ondergaan. Dit zeg je puur en alleen omdat het niet in jouw wereldbeeld past.
Gelukkig is posten of een forum wel heel iets anders dan het schrijven van een objectief artikel.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:10 schreef huhggh het volgende:
[..]
En nog links ook, wat toevallig.
Gezien zijn postings zal het wel geen goede zijn ...
Maar goed, das verder offtopic.
En wat denk je van berovingen , vernielingen, intimidatie(met een groepje vanzelfsprekend), stenen door de ruiten en meisjes lastigvallen? Klein leed? Tot het jezelf overkomt.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt. Kattenkwaad wordt tegenwoordig ook al heel snel verward met overlast. Ik ben bij menig buurtbijeenkomst geweest en het is altijd hetzelfde, kleine leed dat mensen bezighoudt. Jongeren die hun tuin pissen of teveel lawaai maken. En anders hanggroepjes die zich ophouden op bepaalde plekken waardoor bejaarden zich niet lager veilig voelen.
De media springt bij elke scheet erbovenop.
Dat is, wat ik hierboven uitlegde, wrs een gevolg van de nieuwe gemeentelijke indeling sinds, ik dacht, 2003. Een dergelijk proces, van upscalen van gemeenten, staat ook bijv. in West-Brabant op de rol voor de toekomst.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
3500 inwoners maar. Dan is het helemaal goed overzichtelijk. Onbegrijpelijk dat ze daar dan niets aan (kunnen) doen.
Daar zijn ze dan is Sas van Gent waarschijnlijk niet zo blij mee. Het heeft hén iig niets goeds gebracht. Waarschijnlijk moet de politie ook elders vandaan komen en dan kan het weleens even duren voor ze ter plekke zijn.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is, wat ik hierboven uitlegde, wrs een gevolg van de nieuwer gemeentelijke indeling sinds, ik dacht, 2003. Een dergelijk proces, van upscalen van gemeenten, staat ook bijv. in West-Brabant op de rol voor de toekomst.
Iemand die in je tuin pist is geen overlast? En dit artikel gaat niet over jongeren die in mensen hun tuin pissen. Maar om mensen die in elkaar zijn geslagen, bakstenen door hun ruit hebben gehad en dergelijke. Ik snap niet wat je drive is eerlijk gezegd om dit bericht te bagatelliseren. Er zijn niet eens Marokkanen bij betrokken, dus daar komt je drive ook niet vandaan....quote:Op zondag 17 januari 2010 15:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt. Kattenkwaad wordt tegenwoordig ook al heel snel verward met overlast. Ik ben bij menig buurtbijeenkomst geweest en het is altijd hetzelfde, kleine leed dat mensen bezighoudt. Jongeren die hun tuin pissen of teveel lawaai maken. En anders hanggroepjes die zich ophouden op bepaalde plekken waardoor bejaarden zich niet lager veilig voelen.
De media springt bij elke scheet erbovenop.
Ja, dat legde ik al uit idd.quote:Op zondag 17 januari 2010 15:26 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar zijn ze dan is Sas van Gent waarschijnlijk niet zo blij mee. Het heeft hén iig niets goeds gebracht. Waarschijnlijk moet de politie ook elders vandaan komen en dan kan het weleens even duren voor ze ter plekke zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |