nou dat. en ik geloof er echt in dat de fam van Alex er alles aan zal doen dat ze die mensen helpen. en als die 5 euro die ik kan missen *geen vetpot, maar wel uit een goed hart* besteed word aan t vervoer van de spullen ernaar toe is t mij ook goedquote:Op zaterdag 16 januari 2010 11:34 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Het zijn nou juist dat soort kleineren projecten waarbij het geld wel daar terecht komt waar het moet komen. Dara geef ik nou juist wel aan.
Dit is Bink. En het is een vrouwtjequote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:33 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wij hebben namelijk ook een hond die Binky heet en noemen 'm vaak Bink.Ik zou zelf een hond niet zo'n naam geven, al moet ik toegeven dat hij wel goed bij het karakter van onze hond past.
Ow, wat zijn ze lievv!!quote:
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:32 schreef Greys het volgende:
Ynske, je was niet de enige
Aanstootgevende fok-banner.
Hey daar matcht Bink met Chico in mijn UIquote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit is Bink. En het is een vrouwtje
[ afbeelding ]
Leuk! En meteen even naar binnen om Petah een kusje te geven?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:37 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wij gaan zo Blijdorp abo's halen
Charmante gelaatsuitdrukking.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit is Bink. En het is een vrouwtje
[ afbeelding ]
Dat heeft ze van d'r baasjequote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:38 schreef Fascination het volgende:
[..]
Charmante gelaatsuitdrukking.
Wíe?quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Leuk! En meteen even naar binnen om Petah een kusje te geven?
Die zit vlakbij dan
quote:
quote:
Nou ik zal 'm de groeten doenquote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Petahhhh. (Peter). Het witte poolvosje die Nok Petah heeft genoemd.
Hoofdingang, rechtdoor, vlak na de ijsberen rechts omhoog. Dan zie je hem vanzelf. Er zitten een aantal poolvosjes daar en één spierwitte. Die is tam en komt tegen het hek aan
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:40 schreef Loveless85 het volgende:
Oh ik ben trouwens over de 20k posts heen
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:46 schreef oh-oh het volgende:
Geniaal clipje trouwens.
En de eerste zin:
Ik heb iets aan mn teen.
Lekerrrrrr.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 12:32 schreef oh-oh het volgende:Welja, en net belde mn moeder.
Wanneer kunnen we komen?
Ik heb allemaal leuke kleine kadootjes voor je, ik kon het niet laten liggen !
![]()
Dus ze komen morgen eten, kook ik lekker Indisch voor ze![]()
Ben benieuwd.
Ja, op zn Theo en Thea's!quote:
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:51 schreef Strega het volgende:
[..]
Lekerrrrrr.
Fijn dat je zo verwend word! Maar je bent ook heel speciaal hoor![]()
Wat lief van Nonneke ook!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |