Hier is de uitzending van gisteren te bekijken: http://player.omroep.nl/?aflID=10518473quote:Op donderdag 14 januari 2010 23:42 schreef Pisces29 het volgende:
Jammer, heb het gemist, vorige week wel gezienMorgen kijken of het nog terug te kijken is.
Wat vind je er slecht aan dan? Prima dat je dat vind natuurlijk, maar als je de moeite neemt om dat hier aan te geven, geef dan ook aan waarom je die mening hebtquote:Op vrijdag 15 januari 2010 20:57 schreef Chen het volgende:
Wat een slecht programma is dit trouwens. Hatelijke man trouwens, die Prem...
Thanks!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:04 schreef Papabear het volgende:
[..]
Hier is de uitzending van gisteren te bekijken: http://player.omroep.nl/?aflID=10518473
Prem doet het aardig goed als presentatorquote:Prem Radhakishun kan niet stil zitten en blijft zich druk maken om het wel en wee van jongeren. In zijn nieuwe televisieprogramma De Herkansing zet hij alles op alles om tieners met wie het niet goed gaat op school weer beter te laten presteren.
tnx! van die afl heb ik dus een deel van gekeken. ik ga donderdag dan eens een hele afl kijken.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 12:44 schreef Naamah het volgende:
Op donderdag voor Pauw & Witteman, dus ehh.. zal iets van 22:15 beginnen?
En ik vind het wel tof dat ie gewoon echt naar een kind kijkt en wat dat kind nodig heeft. Niet moeilijk gaan praten, geen etiketjes opplakken en dan dingen doen die daar zogenaamd goed voor zouden zijn, gewoon kijken naar zo'n kind. En soms is de oplossing zooooo simpel, bijv. in de laatste aflevering met die vader..
Misschien júist door die prikkelende manier hoe ze de dag ervoor aan tafel met hem bezig waren.quote:Op donderdag 18 februari 2010 17:56 schreef Peter6000 het volgende:
De andere dag besloot hij het toch te doen, maar het werd niet duidelijk hoe hij ervan overtuigd is geraakt dat dit het beste voor hem is.
Wat was dat voor programma? Ook met jongeren zoals dit?quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:36 schreef RaymanNL het volgende:
(was hij overigens vorig jaar ook al bij De Klas van Prem.
Nah, ging over kinderen met een leerachterstand. Prem startte een weekendschool om de kinderen bij te leren zodat ze voor de Cito Toets beter scoorden (sommige leerlingen mochten überhaupt niet mee doen aan de Citotoets)quote:Op donderdag 18 februari 2010 21:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat was dat voor programma? Ook met jongeren zoals dit?![]()
quote:Op donderdag 18 februari 2010 22:06 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Nah, ging over kinderen met een leerachterstand. Prem startte een weekendschool om de kinderen bij te leren zodat ze voor de Cito Toets beter scoorden (sommige leerlingen mochten überhaupt niet mee doen aan de Citotoets)De kinderen waren niet moeilijk opvoedbaar of eigenwijs, waren gewoon normale kinderen. Prem nam het hierin ook erg op voor de kinderen en ging rellen op de basisscholen. Best de moeite waard om terug te kijken via uitzendinggemist
Dat zijn van die "type" mensen die zo geschikt zijn voor dat werk. Eindeloos geduld en humor, 2 hele belangrijke factoren als je met zulk soort jongeren werkt.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 15:51 schreef Peter6000 het volgende:
En ook leuk dat die directeur van die school voor speciaal onderwijs zo`n goed idee had, dat zelfs Prem (en zijn redactie) er nog niet aan hadden gedacht.
Is vorige week uitgezondenquote:Op vrijdag 14 januari 2011 08:58 schreef Pisces29 het volgende:
Zit je nou te spoileren wat volgende nog op tv moet komen of is deze al uitgezonden?
Ik was nog niet helemaal wakker vanmorgen, sorryquote:
Ik vond zowel de moeder als vader een gevalletje ontbrekende-beschavingquote:Op vrijdag 14 januari 2011 15:35 schreef Marloes het volgende:
De uitzending van gisteravond was ook leuk! Heb me rotgelachen om de labiele moeder
Ja, stiekem was het heel erg treurigquote:Op vrijdag 14 januari 2011 15:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vond zowel de moeder als vader een gevalletje ontbrekende-beschaving
En op deze site kunnen jullie de eerder afleveringen zien: http://deherkansing.nps.nl/quote:De 15-jarige Julian woont sinds een jaar met zijn moeder, broertje en zusje in Maasdam. Op het eerste oog is Julian een rustige, zelfverzekerde jongen maar een jaar geleden was hij nog erg boos en ontevreden. Zijn ouders gingen uit elkaar en hij moest noodgedwongen mee verhuizen naar Maasdam, weg van zijn vrienden.
Op zijn nieuwe school gedroeg Julian zich als een enorme lastpak. Als hij in 2 HAVO een leraar bedreigt is de maat vol en wordt hij van school gestuurd. Ook op een rebound project gaat het mis en zo komt het dat Julian alweer een jaar thuis zit. Geen school in de omgeving wil Julian meer hebben en zijn moeder is wanhopig.
Dit is absoluut geen trolltopic.quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:15 schreef Paxcon het volgende:
Trolltopic. Tevens loopt er al een (bash)topic.
Nou nog maar 8 maand geregistreerd, het is wat hè?quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:18 schreef Staal het volgende:
[..]
Dit is absoluut geen trolltopic.
Ik ben al jaren dol op Prem. Heb dat nooit onder stoelen of banken gestoken. Integendeel.
Kun jij niet weten uiteraard. geregistreerd op: maandag 19 april 2010 @ 22:33.
Jij keek dus niet. Doei.quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:22 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Nou nog maar 8 maand geregistreerd, het is wat hè?
Die prem slaat alleen maar wartaal uit en heb ik nog nooit op een eigen mening kunnen betrappen. Met die algemeenheden probeert hij de Mr Bigstar uit te hangen maar faalt hopeloos als amateurpsycholoog.
Geen eigen mening? Ik ken weinig mensen die zo vaak, ongevraagd, hun mening geven. De kwaliteit van die mening is een ander verhaal...quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:22 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Nou nog maar 8 maand geregistreerd, het is wat hè?
Die prem slaat alleen maar wartaal uit en heb ik nog nooit op een eigen mening kunnen betrappen. Met die algemeenheden probeert hij de Mr Bigstar uit te hangen maar faalt hopeloos als amateurpsycholoog.
quote:
Wat moet je dan in mijn topic joh? Je maakt mij eerst meteen voor trol uit en je blijft maar zielig doorzeiken.quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:25 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik heb die man vaak genoeg gezien om tot de conclusie te komen dat hij louter onzin uitkraamt, maar blijk vooral kijken naar dat geneuzel van hem
Jij kijkt iets te vaak VI heb ik het idee.quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:22 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Nou nog maar 8 maand geregistreerd, het is wat hè?
Die prem slaat alleen maar wartaal uit en heb ik nog nooit op een eigen mening kunnen betrappen. Met die algemeenheden probeert hij de Mr Bigstar uit te hangen maar faalt hopeloos als amateurpsycholoog.
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 11:40 schreef Dos37 het volgende:
Ik ben absoluut geen Prem fan, maar dit programma doet ie leuk.
Als het voor dat kind nou werkt, hoe erg is dat dan?quote:Op woensdag 9 februari 2011 19:02 schreef PiRANiA het volgende:
Ik zit nu te kijken. Dat gedoe met dat medium.
Verschrikkelijk wat een leugens.
Het is gewoon oplichterij, en een kortetermijnoplossing. Ooit komt het terug, dit is namelijk geen manier van verwerken, maar gewoon wegstoppen. Dit gaat ooit weer terugkomen (als ze slim genoeg is). Dan is het probleem niet opgelost.quote:Op woensdag 9 februari 2011 19:04 schreef Naamah het volgende:
[..]
Als het voor dat kind nou werkt, hoe erg is dat dan?
Ik ben het zeker met je eens dat dit soort subjecten (figuren die vinden dat ze met doden kunnen praten en hiermee geld aftroggelen van kwetsbare wanhopige mensen) op zijn zachts gezegd niet zo fris zijn.quote:Op woensdag 9 februari 2011 19:11 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Het is gewoon oplichterij, en een kortetermijnoplossing. Ooit komt het terug, dit is namelijk geen manier van verwerken, maar gewoon wegstoppen. Dit gaat ooit weer terugkomen (als ze slim genoeg is). Dan is het probleem niet opgelost.
Daarbij verrijken 'mediums' zich verschrikkelijk door dit soort partijken, over de rug van (domme) mensen. Ik zou dit ook kunnen, dit soort verhalen vertellen. De truuks zijn zo doorzichtig.
En dat het voor haar werkt, dat is dan mooi. Maar er kijken meer mensen mee die hierdoor vertrouwen krijgen in dit soort onzin, en daardoor deze industrie levend houden.
Ik heb het programma uit gezet, ik kon er niet meer naar kijken...
Ik vond het ook een bijzondere jongen, voor het eerst eigenlijk dat ik dit programma kijk dat iemand voor mij zo opvalt.quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:31 schreef EdNoolk het volgende:
Zat bij die gast op school. Heb 'm ooit nog eens naar huis gebracht toen ik hem langs de weg zag lopen. Wel een aparte jongen, door zijn mimiek en houding. Was ook de reden dat hij regelmatig nageroepen werd. Wel beetje triest dat m'n school niet eens wil praten haha
Alles in dat programma kan elke boerenlul wel zelf verzinnen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 08:30 schreef arjan1212 het volgende:
jij moet op judo... whahahh dat had zijn vader ook wel kennen verzinnen huh
Beide helemaal mee eensquote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:03 schreef alors het volgende:
Awww ik kijk het nu, mooie jongen zeg! Wat zonde dat hij zo onzeker is.
Dit gaat over die wiskundelerares?quote:Op vrijdag 25 februari 2011 11:34 schreef Naamah het volgende:
En terecht dat de docent daar geen zin in had. Maar ik vond dat ze zich ook niet handig gedroeg. Ze had ook een beetje autoritair binnen kunnen komen en haar punt kunnen maken, in plaats van een beetje weg te kruipen, op een stoel te gaan zitten terwijl Prem en leerling staan en vervolgens weg te lopen, maar aarzelend in de deuropening te blijven staan. Ze had prima een punt kunnen maken in de trant van 'we zullen geen beste vrienden meer worden, maar we kunnen wel op een professionele/zakelijke manier als docent en leerling met elkaar omgaan'. Of iets dergelijks.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |