3 danquote:Op woensdag 20 januari 2010 13:58 schreef Sinji het volgende:
Jordan 6 en wolverine schoenen van Vans ofnie?
Laatste tijd ben ik bijna elk weekend in een andere stad, woon al heel mijn leven hier maar ben nooit verder gegaan dan rotterdam, dus wil nu een beetje de steden etc zien. Dus zou het niet erg vinden om er heen te gaan maar ik heb volgende week toetsweek en dit weekend jarig dus kan pas volgende week gaanquote:Op woensdag 20 januari 2010 14:08 schreef bbaadd het volgende:
waar werk je sinji
en letat je zou ook kunnen vragen of spenc ze wil opsturen voor je
koop die van mij!quote:Op woensdag 20 januari 2010 15:42 schreef vault_tec het volgende:
dank je voor de tip sinji maar ik zit eigenlijk te zoeken naar een mooie khaki ^^ heb het gehad met spijkerbroeken
wolverine schoenen?quote:Op woensdag 20 januari 2010 13:58 schreef Sinji het volgende:
Jordan 6 en wolverine schoenen van Vans ofnie?
Nicequote:Op donderdag 21 januari 2010 09:46 schreef vault_tec het volgende:
wolverine leather
Luie schooldag outfit/alles zit in de was
[ afbeelding ]
+
Nine inch nails shirt
[ afbeelding ]
Je weet, wijven zeuren over witte sokken. Period.quote:
Zwart of grijs. Geen figuurtjes erop ook plzquote:Op donderdag 21 januari 2010 12:07 schreef vault_tec het volgende:Wat voor sokken moet ik dan aan trekken
Ik zal je vooral niet aanraden om even de start post te bekijken.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 00:54 schreef Silver_Shark het volgende:
weet iemand goeie sneakerwinkel. normaal haal ik bij footlocker maar die altijd standaard assortiment
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |