abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 13 januari 2010 @ 22:53:18 #1
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76785358
Dankzij een hoop gediscussieer zonder onderbouwing is topic 1 vol.

De OP:
quote:
De topictitel zegt het al. Wat is je favoriete opstelling/selectie van het Nederlands elftal, waarmee ze moeten proberen wereldkampioen te worden? En geef ook aan waarom.
Nu Seedorf heeft aangegeven dat hij niet meer beschikbaar is voor het Nederlands elftal, Van der Vaart op zijn plaats en ik kies om met een 2-mans aanval te spelen i.p.v. met 3 aanvallers. ( ook al beschikken we over Robben en Elia, maar zeker Robben is enorm blessure gevoelig en Babel zie ik alleen als invaller )
Ik wil terug naar de tijd van Bergkamp-Kluivert, maar dan met Van Persie in de rol van Bergkamp en Makaay in de rol van Kluivert ( al vult Makaay die rol een stuk anders in dan dat Kluivert deed, maar niet iedereen is natuurlijk hetzelfde qua speelstijl )


Ik zal beginnen.

--------------------------------------------------------------Van der Sar---------------------------------------------------------

-----------------V.d. Wiel-------------------Ooijer------------------------Heitinga/Mathijssen-----------V. Bronckhorst

-----------------------------------------------------------------De Jong/Van Bommel----------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------VDV---------

-----------------------------------------------------Van Persie----------------------------------------------------------

-------------------Robben-------------------------------Makaay----------------------------------------Elia-------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Omdat Nederland het moet hebben van aanvallen, kies ik voor een vrij aanvallende opstelling.
Ik speel met de punt naar achteren, maar ik ben er nog niet uit of ik De Jong of Van Bommel daar neerzet.

Laat ik bij Van der Sar beginnen. De meest ervaren en beste doelman van Nederland. Eigenlijk geen discussie over mogelijk. Hij zegt wel dat hij niet meer speelt op het WK 2010, maar ik ben toch benieuwd naarmate het WK dichterbij komt.

Van der Wiel heeft zich goed ontwikkelt bij Ajax en is denk ik klaar om de vaste rechtsback van Ajax te worden. Hij mag en moet zelfs veel mee opkomen, zonder daarbij het verdedigende gedeelte uit het oog te verliezen.

Ooijer zet ik zowiezo in de verdediging, al kan Bouma daar ook spelen. ( maar ja, hoe doet die gozer het in Engeland de laatste tijd? )

Naast hem OF Heitinga OF Mathijssen. Heitinga heeft een fantastische trap in de benen, maar hij en Mathijssen doen niet veel onder voor elkaar.

Linksback Van Bronckhorst. Als Braafheid zich vast in de basis weet te spelen bij Bayern Munchen, vind ik dat een belangrijke kandidaat om de plek van Van Bronckhorst over te nemen. Ik ben namelijk niet gecharmeerd van de kwaliteiten van Van Bronckhorst.

Op het middenveld speel ik dus met OF De Jong OF Van Bommel als stofzuigers en ballenafpakkers. Daarvoor Van der Vaart op links, die de combinatie moet aangaan met de voorhoedespelers.
Doordat bij mij de rechterkant van het middenveld redelijk opengelaten is, kan Van der Wiel opstomen aan de rechterkant.

In de voorhoede kies is voor creativiteit en Makaay als de persoon die altijd een doelpunt kan maken.
De vraag is natuurlijk hoe Van Persie terug gaat keren van zijn blessure. Het kan natuurlijk net zo goed zijn dat Van Persie niet op het gewenst niveau op het WK speelt. Dat zou doodzonde zijn, maar daar hou ik niet echt rekening mee.

Dan de wisselspelers:

Stekelenburg en Vorm als reservedoelmannen. ( al zijn 3 doelmannen toch wel veel, maar ja, je weet nooit wat er tijdens zo'n WK gebeurd )

Mathijssen/Heitinga
Bouhlarouz, al kan hij natuurlijk ook in de plaats van Ooijer spelen. Maakt qua kwaliteit allemaal niet zo gek veel uit. Bouhlarouz is natuurlijk wel beter in het puur uitschakelen van zijn tegenstander. Hij kan een tegenstander als het ware helemaal lam leggen in zijn spel.
Braafheid ook meenemen.
Ik zou niet voor Jaliens kiezen, maar ik heb zo'n gevoel dat die gozer wel meegaat naar het WK. Vraag me niet waarom, maar Van Marwijk zie ik daar wel voor aan.

Sneijder. Ik vind het maar een egotripper die denkt dat hij heel goed is, maar in wezen vaak te kort komt.
Schaars. Kan wel eens de verrassing voor Nederland worden op het WK. Beginnen op de bank en zich al vlug in de basis werken.
De Jong/Van Bommel.

Kuyt, brengen als een wedstrijd al is gespeeld, zodat hij de verdedigers nog mee moe kan maken. Daar is Kuyt namelijk wel goed in.
Huntelaar/Van Nistelrooy of misschien wel allebei. Maar als ik dan toch moet kiezen, doe dan maar Van Nistelrooy.
Makaay. Ondanks dat hij in het Nederlands elftal vaak wat dromerig overkomt, als jullie snappen wat ik bedoel, blijft hij 'het spook' die genoeg heeft aan één kans. Ideale invaller, maar toch zet ik hem in de basis. Ik acht hem toch beter zijn taak te vervullen dan Van Nistelrooy, Kuyt of Huntelaar.
Aan de andere kant, moeten er nou echt 4 centrumspitsen meegenomen worden als er maar 1 speelt. Natuurlijk, een extra spits is nooit weg, maar als je bedenkt dat Babel daar eventueel ook nog kan spelen, dan lijkt het me beter om of Huntelaar of Van Nistelrooy thuis te laten blijven. Huntelaar in mijn geval.
Game on!

P.S. als je van mening bent dat iemand triest is omdat hij een bepaalde speler goed vind onderbouw het dan. En als je dat niet kunt probeer het dan op zijn minst, wellicht kan ik dan wat respect voor je mening opbrengen DAM.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_76785844
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 22:51 schreef sanger het volgende:

[..]

Een constatering is gebaseerd op feiten en niet op een mening. Op basis van een mening vel je een oordeel.

Nog steeds heb je niets onderbouwd overigens.....
Ik constateer op het feit dat jij geen benul hebt waar je het over hebt en constateer verder dat je niet kan lezen

Sneijder is voetballend gewoon van het niveau Kuyt. Alleen kan Kuyt goed interviews geven en kan Sneijder geweldig vrije trappen nemen.

Zolang je niet iemand anders hebt die dat kan moet je hem altijd opstellen alleen was hij alleen beter als hij gewoon buiten het veld zou gaan staan tijdens het voetballen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 13 januari 2010 @ 23:07:01 #3
198365 Morendo
The Real Deal
pi_76786307
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 22:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Sneijder is voetballend gewoon van het niveau Kuyt.
Dit is nonsens. Sneijder is perfect tweebenig, heeft een uitstekende eerste balaanraking en heeft oneindig meer inzicht dan Kuyt. Tevens TVP.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_76786672
Geef eens een goal van Inter van dit seizoen waaruit dat inzicht blijkt?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  woensdag 13 januari 2010 @ 23:19:20 #5
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76786989
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 23:13 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Geef eens een goal van Inter van dit seizoen waaruit dat inzicht blijkt?
Hier staan wel een aantal leuke tussen

En hier ook

En hoezo is er alleen sprake van inzicht als er een goal uit voortkomt?

[ Bericht 10% gewijzigd door sanger op 13-01-2010 23:24:40 ]
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_76789451
Dat zei ik wederom niet, is ben je woordblind of doe je maar alsof?

2 acties waar inzicht uit blijkt Bedankt voor het maken van mijn punt
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_76789832
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat zei ik wederom niet, is ben je woordblind of doe je maar alsof?

2 acties waar inzicht uit blijkt Bedankt voor het maken van mijn punt
Hij is wellicht niet zo briljant als een Zidane, maar toch wel alleszins meer creatief en iemand met meer inzicht dan Kuyt. Ook technisch gezien gezien een betere voetballer dan Dirk. Als je dat niet kunt toe geven ben je niet te goeder trouw.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_76790234
Voetballend gezien zijn ze gelijkwaardig en komen ze beide tekort voor een topclub.
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_76790468
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Voetballend gezien zijn ze gelijkwaardig en komen ze beide tekort voor een topclub.
Ik dat ze daar bij Inter anders over denken. Hij presteert momenteel toch gewoon goed?
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_76790736
Ik zou het iets anders doen. Ooijer eruit, Boulahrouz erin. Van Bronckhorst er ook uit, dat kan echt niet meer. Nieuwe linksback: Drenthe! Sneijder sowieso erin, desnoods voor Vd Vaart. En Makaay.... over niet meer kunnen gesproken.. daar moet Huntelaar of Van Nistelrooy als hij fit is.
  donderdag 14 januari 2010 @ 00:34:27 #11
198365 Morendo
The Real Deal
pi_76790861
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:30 schreef DrDentz het volgende:
Ik zou het iets anders doen. Ooijer eruit, Boulahrouz erin. Van Bronckhorst er ook uit, dat kan echt niet meer. Nieuwe linksback: Drenthe! Sneijder sowieso erin, desnoods voor Vd Vaart. En Makaay.... over niet meer kunnen gesproken.. daar moet Huntelaar of Van Nistelrooy als hij fit is.
Boulahrouz heeft nauwelijks wedstrijdritme. Dan nog liever Vlaar ofzo.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_76791016
Mja dat had hij voor het vorige EK ook, maar toen vond ik hem alsnog de beste verdediger.
pi_76791740
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Voetballend gezien zijn ze gelijkwaardig en komen ze beide tekort voor een topclub.
Voetballend gezien is Sneijder beter en wel om de redenen die o.a. door Morendo worden genoemd. Of het hij op de langere termijn bij een topclub als Inter gaat redden, moet natuurlijk nog blijken, en misschien komt hij dan inderdaad tekort. Puur voetballend gezien is hij echter natuurlijk wel beter dan Kuyt.
pi_76792146
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:24 schreef Morendo het volgende:

[..]

Ik dat ze daar bij Inter anders over denken. Hij presteert momenteel toch gewoon goed?
Hij presteert kut maar wordt gered door zijn vrije trappen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_76792182
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:57 schreef Nelded het volgende:

[..]

Voetballend gezien is Sneijder beter en wel om de redenen die o.a. door Morendo worden genoemd. Of het hij op de langere termijn bij een topclub als Inter gaat redden, moet natuurlijk nog blijken, en misschien komt hij dan inderdaad tekort. Puur voetballend gezien is hij echter natuurlijk wel beter dan Kuyt.
Nee, natuurlijk niet
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_76793226
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 01:09 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:

[..]

Nee, natuurlijk niet
Nou, doe je best om de punten van o.a. Morendo eens te ontkrachten dan. Veel succes.
pi_76795195
Ik vroeg hem waar dat creatieve uitbleek en daar kwam geen antwoord op dus het lijkt me dat hij het Sanger syndroom heeft
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  donderdag 14 januari 2010 @ 09:37:44 #18
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76797091
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat zei ik wederom niet, is ben je woordblind of doe je maar alsof?

2 acties waar inzicht uit blijkt Bedankt voor het maken van mijn punt
Ben jij dom of gewoon een seniele ouwe lul?

Geef eerst maar eens een onderbouwing voor je stellingen in het oude topic, dan praten we daarna weer verder.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 14 januari 2010 @ 09:39:41 #19
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76797143
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 05:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik vroeg hem waar dat creatieve uitbleek en daar kwam geen antwoord op dus het lijkt me dat hij het Sanger syndroom heeft
En dat creatieve vind je terug in die YT filmpjes



Onderbouw jouw mening eens. Naast een aantal hier zijn er ook een flink aantal profesionele voetbaltrainers het wel met ons eens. O.a. Mourinho, van Basten, van Marwijk. Die zijn dus ook allemaal triest?
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 14 januari 2010 @ 09:40:11 #20
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76797160
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 01:44 schreef Nelded het volgende:

[..]

Nou, doe je best om de punten van o.a. Morendo eens te ontkrachten dan. Veel succes.
Dat kan hij niet. Hij kan alleen roepen zonder onderbouwing. Ik vraag hem nu al ruim 50 posts lang om een onderbouwing
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_76816487
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 09:39 schreef sanger het volgende:

[..]

En dat creatieve vind je terug in die YT filmpjes



Onderbouw jouw mening eens. Naast een aantal hier zijn er ook een flink aantal profesionele voetbaltrainers het wel met ons eens. O.a. Mourinho, van Basten, van Marwijk. Die zijn dus ook allemaal triest?
Ik heb 2 acties gezien waaruit dat bleek, lijkt me een beetje mager in pak hem beet 200 wedstrijden

Wat zijn ze met ons eens?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  donderdag 14 januari 2010 @ 18:42:37 #22
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76817074
In mijn ogen is Dirkie Kuyt juist wél een speler met spelinzicht. Denk dat sommigen zich laten misleiden omdat onze ideale vissersschoonzoon niet atletisch is en niet over een geweldig grote technische bagage beschikt.

Maar ... hij staat vaak op de juiste plek, kan positioneel goed meeverdedigen (hij doet het niet op loopsnelheid), ziet afspeelmogelijkheden en kan goed combineren (denkt dus stappen vooruit).

Ik vind Sneijder niet creatief. Wel breit en punnikt hij te veel. En maar draaien om zijn as, en maar kappen. Weten jullie wat KISS betekent? Wesley lijkt dat in ieder geval niet te weten.

Tijd voor de analyse van andere spelers, anders wordt het nog Sneijder-bashing.

Van der Sar - Stekelenburg - ? = Van der Sar is een van de betere doelverdedigers van de wereld. Hij heeft voor op Stekelenburg zijn rust en ervaring. Ondanks dat Sar in zijn jonge jaren niet meteen erg goed was, heb ik niet het idee dat Maarten ooit zo goed wordt als Edje. Maar een behoorlijke doelman kan hij wel worden. Ik zie in geen enkele andere Nederlandse doelverdediger net zo veel potentie als in Steek. (Dat is overigens best een zorgelijke constatering.)

Stam - Van der Wiel - Melchiot? = Stam is het meest compleet. Van der Wiel is atletischer, Melchiot deed het als back toch niet slecht. Ronnie S. is een degelijke verdediger, kan goed passen, speelt sober maar betrouwbaar.

Boulahrouz - Bruma = Khalid weet wat hij kan en wat hij niet kan. Daar speelt hij ook naar. Je moet hem niet als back gebruiken, want dan laat de tegenstander hem de opbouw doen. Hoewel Boulah wel kan passen, is hij niet iemand die zich met de opbouw moet bemoeien. Bruma? Ik lees positieve verhalen over hem. Als je op zo'n jonge leeftijd als hij vrijwel moeiteloos mee kan in de achterhoede van Chelsea met spelers als Terry, dan doe je het denk ik niet slecht.

Mathijsen - Vlaar = Joris oogt wel eens nerveus, maar doet toch geen gekke dingen. Aanvallend soms gevaarlijk met het hoofd. Vlaar? Kan ik weinig over zeggen. Hij valt niet op, en dat zie ik als positief.

Braafheid - Pieters - Drenthe? = Edson B. is mijn eerste keus. Allround, fysiek sterk. Kan in nood ook centraal spelen. Pieters is defensief solide, Drenthe is een back die in aanvallend opzicht nuttig kan zijn.

Heitinga - Maduro - Schaars = Sjonnie heeft een goede pass, fysiek sterk, goed in de verdediging als defensieve middenvelder / centrale verdediger. Maduro is in Spanje gegroeid. Schaars deed het tot nu toe niet goed in oranje. Maar als reserve denk ik wel nuttig. Kan, als de nood aan de man komt, op meerdere posities spelen. Lijkt me wel een teamspeler. Dat is gedurende een toernooi ook belangrijk. In 1988 waren er ook spelers bij waarvan iedereen wist "die gast komt niet of nauwelijks aan de bak".

Kuyt - Bakkal = Dirk is een harde werker, voor aan aanvaller verdedigend erg goed. Bakkal is dit seizoen bij PSV gegroeid. Met mannen als Afellay, Van Bommel en Engelaar om zich heen een leuke speler voor oranje 2.

De Jong - Van Bommel = De Jong was op het wk de beste speler. Heeft in hetv erleden als rechtsback gespeeld. In geval van nood ... Nigel is dé broodnodige controleur op het middenveld. MvB is een speler die nuttig kan zijn voor je ploeg. Helaas een risico qua teamgeest en overtredingen (gele en rode kaarten).

De Zeeuw - Afellay - Engelaar = Demy was goed in de aanloop naar het wk. Kwam na het wk uiteindelijk goed terug. Afellay speelt dit seizoen meer van achteruit bij PSV. Die vaardigheid lijkt me erg nuttig. Oranje moet namelijk wat verder van de goal van de tegenstander blijven. Engelaar? Sja, hij deed het niet slecht naast De Jong. Weinig mobiel, defensief vrij zwak, gebruikt zijn lijf te weinig.

Van der Vaart - Elia - Babel = Raffie is dé ideale spelmaker. Spelinzicht, passing, kan ook meeverdedigen. Elia is met zijn snelheid handig voor de counter. Dat geldt ook voor Babel. Babel is technisch minder begaafd maar fysiek wel sterk.

Huntelaar - Van Persie - Babel = KJ is een speler die, mits in vorm, bijna altijd wel een goaltje meepikt. Van Persie is minder een scorende man, maar aanvallend een complete speler. Babel is geen echte centrumspits, maar ook geen echte vleugelman. Als invaller doet hij het vaak goed. Snelheid, fysiek sterk. Okay, zijn balvaardigheid is voor verbetering vatbaar ... maar: weinig blessure gevoelig. Wil weliswaar meer spelen, toch geen sfeerverzieker.

Eerder had ik het over 4 - 1 - 4 - 1, maar het is eerder een opstelling die tussen 4 - 1 - 4 - 1 en 4 - 3 - 2 - 1 in zit. Want:

Heitinga - Maduro - Schaars speelt CENTRAAL dicht op de controleurs De Jong - Van Bommel ("rechts") & De Zeeuw - Afellay - Engelaar ("links"). Indien Van Bommel speelt, dan speelt hij voor de viermansverdediging naast Heitinga, Maduro of Schaars. Dit heeft dan gevolgen voor de positie van De Zeeuw of Afellay.

De Zeeuw of Afellay speelt CENTRAAL tussen Bakkal en Elia / Babel. Of centraal als achterste punt van een ruit. Het voorste punt is Huntelaar, Van Persie of eventueel Kuyt. De punt op rechts is Kuyt of eventueel Van Persie. De punt op links is Van der Vaart. De "ruit" is echter zeer flexibel!

Kuyt en Van der Vaart spelen hangend achter Huntelaar, waarbij met name Kuyt in de aanval regelmatig naast Huntelaar zal spelen. Met Van Persie in de ploeg in plaats van Huntelaar is zelfs een switch Kuyt - Van Persie mogeljk waardoor Van Persie om Kuyt heen speelt als een vrije aanvaller. Van der Vaart kán dan niet statisch aan de linkerkant spelen.

Met Bakkal en Elia of Babel speel je eerder met vleugelspelers maar dan op het middenveld en niet ter hoogte van de centrumspits dan met Kuyt en Van der Vaart. Bakkal zal soms naar binnenknijpen om Van der Wiel de ruimte te geven voor rushes langs de lijn.


[ Bericht 6% gewijzigd door Barca op 14-01-2010 19:17:00 ]
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  donderdag 14 januari 2010 @ 21:35:16 #23
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76824640
Heeft weliswaar niet direct betrekking op de opstelling, maar toch wel op het ideale team. Bron: Sportweek.NL
quote:
Van Marwijk koppelt toekomst bij Oranje aan assistenten
--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 14-jan-2010 15:50

Bert van Marwijk (foto, rechts) heeft zijn toekomst bij het Nederlands elftal gekoppeld aan die van zijn assistenten Phillip Cocu (foto, links), Frank de Boer (foto, tweede van rechts) en Dick Voorn (foto, tweede van links). Bovendien wenst Van Marwijk zijn contract niet te verlengen als Ronald Spelbos niet aanblijft als scout bij Oranje. Dit meldt VI.

‘Ik heb het uitstekend naar mijn zin. Er is dus alle reden om te praten,’ aldus de bondscoach. Van Marwijk wil voor het WK 2010 in Zuid-Afrika duidelijkheid hebben over zijn toekomst. Mocht het contract van de bondscoach verlengd worden, dan zal dat tot en met het EK 2012 zijn. (EvS)
Alsjeblieft, gauw weg met Bert!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_76826911
Kan iemand overigens het aantal assist geven van Sneijder die niet door middel van een standaardsituatie kwamen ?

Ik wed dat Blonde mister perfect er meer heeft over de zelfde periode
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_76826955
Kwartfinale halen is 2 jaar verlenging, alles wat daaronder zit opbokken
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  donderdag 14 januari 2010 @ 22:16:59 #26
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76827053
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 22:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Kwartfinale halen is 2 jaar verlenging, alles wat daaronder zit opbokken
Ik zeg: zonder Van Marwijk naar wk, aub!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_76843070
@Barca: Ik mis Robben in je verhaal.. ?
  vrijdag 15 januari 2010 @ 18:18:25 #28
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76860755
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 11:02 schreef Ciske- het volgende:
@Barca: Ik mis Robben in je verhaal.. ?
Komt niet voor in de selectie/opstelling. Te blessuregevoelig, te veel een risicofactor. Zoals ook Sneijder.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_76865920
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 22:16 schreef Barca het volgende:

[..]

Ik zeg: zonder Van Marwijk naar wk, aub!
En wie moet het dan gaan doen? Hiddink voor 1 WK dan maar?
  vrijdag 15 januari 2010 @ 20:31:51 #30
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76866119
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 20:27 schreef Vjenne12345 het volgende:

[..]

En wie moet het dan gaan doen? Hiddink voor 1 WK dan maar?
Liever Hiddink dan Van Marwijk. Of eventueel Rijkaard. Zelfs Koeman is een betere optie.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_76866286
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 20:31 schreef Barca het volgende:

[..]

Zelfs Koeman is een betere optie.
Lol!
  vrijdag 15 januari 2010 @ 20:59:45 #32
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76867284
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 18:18 schreef Barca het volgende:

[..]

Komt niet voor in de selectie/opstelling. Te blessuregevoelig, te veel een risicofactor. Zoals ook Sneijder.
Maar wel (net als Sneijder) een speler waar continue dreiging vanuit gaat. En daar profteren de andere Oranjeklanten ook van.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:00:15 #33
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76867316
Adriaanse? Advocaat? Van Gaal?
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:03:38 #34
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76867471
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 20:59 schreef sanger het volgende:

[..]

Maar wel (net als Sneijder) een speler waar continue dreiging vanuit gaat. En daar profteren de andere Oranjeklanten ook van.
Ja, die schwalbes zijn enorm gevaarljk! Sneijder is niet zo dreigend vind ik. Daarvoor houdt hij de bal te veel bij zich en is zijn opbouw veel te traag.
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:00 schreef sanger het volgende:
Adriaanse? Advocaat? Van Gaal?
Die Belg van Roda JC!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:07:27 #35
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76867679
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:03 schreef Barca het volgende:

[..]

Ja, die schwalbes zijn enorm gevaarljk!
Dat heeft hij wel een beetje afgeleerd
quote:
Sneijder is niet zo dreigend vind ik. Daarvoor houdt hij de bal te veel bij zich en is zijn opbouw veel te traag.
Gaan we die discussie nu weer voeren

Juist door het bij zich houden van de bal trekt hij tegenstanders naar zich toe. Zo komt er ruimte elders op het veld.
quote:
Die Belg van Roda JC!
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:13:31 #36
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76867960
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:07 schreef sanger het volgende:

[..]

Dat heeft hij wel een beetje afgeleerd
[..]

Gaan we die discussie nu weer voeren

Juist door het bij zich houden van de bal trekt hij tegenstanders naar zich toe. Zo komt er ruimte elders op het veld.
[..]
Hm, in mijn ogen heeft hij nog vaak last van de vallende ziekte.

Ja, wel ruimte maar de bal komt er niet.

Wat wou je zeggen over die Belg?
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:29:02 #37
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76868700
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:13 schreef Barca het volgende:

[..]

Hm, in mijn ogen heeft hij nog vaak last van de vallende ziekte.

Ja, wel ruimte maar de bal komt er niet.
Er moet wel iets te verbeteren blijven
quote:
Wat wou je zeggen over die Belg?
Ik volg Roda niet zo, maar zo best doen ze het volgens mij niet.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:33:51 #38
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76868952
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:29 schreef sanger het volgende:

[..]

Er moet wel iets te verbeteren blijven
[..]

Ik volg Roda niet zo, maar zo best doen ze het volgens mij niet.
Hm, ik denk dat de ploeg beter kan spelen zonder hen. En, ik zie liever perfectie.

Nee, die doen het inderdaad niet zo goed. Maar een coach die door Noord-Korea met 10 - 0 wordt weggetikt en dan toch zegt dat we veruit de beste ploeg waren ... zo'n coach hebben we nodig! Iemand die zijn trainersdiploma in België heeft gehaald, die moet goed zijn. Heerlijk als coaches van de tegenpartij over onze coach zeggen "Wat een misselijke vent!"
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:41:32 #39
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76869308
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:33 schreef Barca het volgende:

[..]

Hm, ik denk dat de ploeg beter kan spelen zonder hen. En, ik zie liever perfectie.

Nee, die doen het inderdaad niet zo goed. Maar een coach die door Noord-Korea met 10 - 0 wordt weggetikt en dan toch zegt dat we veruit de beste ploeg waren ... zo'n coach hebben we nodig! Iemand die zijn trainersdiploma in België heeft gehaald, die moet goed zijn. Heerlijk als coaches van de tegenpartij over onze coach zeggen "Wat een misselijke vent!"
Als je een positifo wilt neem dan Emiel Ratelband
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:45:23 #40
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76869494
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:41 schreef sanger het volgende:

[..]

Als je een positifo wilt neem dan Emiel Ratelband
U bedoelt Emile Ratelband? Hm, denk dat dat neurolinguistischprogrammeren van dat ratelbandje nog beter werkt dan het gezwam van Bertje.

We kunnen ook Jol nemen. Misschien scout hij nog een geweldige neger.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 21:54:37 #41
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76869853
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:45 schreef Barca het volgende:
U bedoelt Emile Ratelband? Hm, denk dat dat neurolinguistischprogrammeren van dat ratelbandje nog beter werkt dan het gezwam van Bertje.
Ja zonder typo bedoelde ik die indd
quote:
We kunnen ook Jol nemen. Misschien scout hij nog een geweldige neger.
Hmm, Melchiot was al genoemd maar jij doelt vast meer op Bogarde?
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:14:48 #42
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76870746
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 21:54 schreef sanger het volgende:

[..]

Ja zonder typo bedoelde ik die indd
[..]

Hmm, Melchiot was al genoemd maar jij doelt vast meer op Bogarde?
Nou, liever niet een van het kaliber Atouba en Sno. Niveau Bogarde is al meer welkom. Klasse a la Kanu zou helemaal fijn zijn.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:16:28 #43
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76870823
Ik zie overigens Robben net een goede pass geven op Gomez Hij trok 2-3 man naar zich toe en Gomez kreeg daardoor de ruimte.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:17:29 #44
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76870874
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 22:14 schreef Barca het volgende:

[..]

Nou, liever niet een van het kaliber Atouba en Sno. Niveau Bogarde is al meer welkom. Klasse a la Kanu zou helemaal fijn zijn.
Of Finidi dan kunnen we wel met echte vleugels spelen
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:18:32 #45
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76870930
Ohja, nu net ook weer goede actie. Op snelheid vanaf de punt 16 insnijden en afgeven. Uit de rebound scoort Bayern de 2-0
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:21:26 #46
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76871096
quote:
Op vrijdag 15 januari 2010 22:17 schreef sanger het volgende:

[..]

Of Finidi dan kunnen we wel met echte vleugels spelen
Voor het Nederlands elftal? Ja ... met Elia op links en Fie nie die whooohooo op rechts ... Types a la Kluivert, Rijkaard en Drogba zijn overigens ook welkom.
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:25:42 #47
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76871308
Slecht nieuws voor oranje. Bron Sportweek.NL
quote:
Liverpool-aanvaller Babel twittert: 'Waar is het misgegaan?'
--------------------------------------------------------------------------------
Datum: 15-jan-2010 21:40

Ryan Babel (foto) lijkt genoeg te hebben van zijn persoonlijke situatie bij Liverpool. De aanvaller liet vrijdag op zijn twitter weten dat hij niet begrijpt waarom hij door manager Rafael Benítez buiten de selectie is gelaten voor het competitieduel tegen Stoke City van aanstaande zaterdag.

Babel lijkt in zijn tweets gefrustreerd en teleurgesteld. 'Hallo mensen, ik heb teleurstellend nieuws, ik reis niet mee naar Stoke,' schreef Babel vrijdagmiddag. 'De baas laat me buiten de selectie. Geen verklaring.' Babel begrijpt niets van zijn situatie. 'Wat is er gebeurd na een goed eerste seizoen? Tien goals gemaakt, Talent van het Jaar en het seizoen daarna tweede. En dit seizoen helemaal niet spelen?', luidde een volgende tweet.

'Ik kan iedereen zeggen dat ik nooit onenigheid of ruzie met de manager heb gehad. Ik heb altijd mijn mond gehouden. Dus voor mij is het ook een vraag.' De Nederlander stond op 21 november 2009 voor het laatst in de basis bij Liverpool. 'Waar is het misgegaan? Het is duidelijk dat er mensen zijn die me steunen en mensen die me niet steunen. Prima. Ik geloof in mezelf.' Hij verwacht dat de ommekeer vanzelf volgt. 'God is goed.' (YK)
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:36:01 #48
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_76871800
Ik begrijp indd weinig van zijn situatie. Hij komt niet of nauwelijks aan spelen toe, maar mag ook niet weg......

Zonde van de speler, die hierdoor stilstaat. Hij moet gewoon veel spelen op een redelijk niveau.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 15 januari 2010 @ 22:47:04 #49
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_76872295
Een wereldspeler is hij niet. Maar, is als invaller bij Liverpool toch goed geweest. Liverpool in een periode dat er goed gespeeld werd. Dan kan je zeggen dat het dan lekker invallen is, maar de ploeg draait dan ook zo goed dat je wel eens veel minder kan zijn dan de basisspelers.

Nu Liverpool slecht draait toch niet spelen ... zijn uitingen van onvrede zijn denk ik niet goed geweest voor zijn positie. Je moet toch altijd je baas een beetje tevreden houden.

In oranje is hij geen beoogde basisspeler (vind ik) maar wel een geschikte invaller. Ook omdat hij op meerdere posities kan spelen (linkerspits, schaduwspits en centrumspits).
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
pi_76873913
quote:
Op donderdag 14 januari 2010 00:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Voetballend gezien zijn ze gelijkwaardig en komen ze beide tekort voor een topclub.
Mag dit een wonder heten of niet, maar ik ben het écht waar volledig met je eens. Ze hebben beiden ook niets in de basis van het Nederlands elftal te zoeken.
Je hebt wel een punt dat Sneijder aardig vrije trappen kan nemen, maar dat kan Van der Vaart ook en hij is een veel betere voetballer dan Sneijder.

Van der Vaart linkshalf lijkt me wel aardig bij het Nederlands elftal. In alles wat hij doet briljant. Voetballend zo ijzersterk en die geniale ingevingen, om je vingers bij af te likken. Als we dan nog een centrale aanvaller hebben die die balletjes in het netje kan leggen, komen we al een eind.
Dat met het gegeven dat het verdedigend heel moeilijk wordt op het EK en je dus de kansen die je krijgt zeker moet af maken.
'Van de Milan-spelers ben ik het meest bevreesd voor Seedorf', zei Rooney vooruitlopend op de confrontatie tegen Gazzetta dello Sport. 'Hij is waarschijnlijk de beste speler tegen wie ik ooit heb gespeeld.'
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')