quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:03 schreef ErikT het volgende:
"Lessen trekken"
De Marco-van-Basten variant. "Het WK was maar een training!"
Pechthold is eik altijd goed bezig!quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:02 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Toch wel goed bezig nu, die Pechtold.
ChristenUnie ontwijkt zwakjes.
Hij wil het tussen de PvdA en CDA laten.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:04 schreef Igen het volgende:
Oeh, wat laf van Slob. Hij durft niet een aan te geven of zijn fractie achter de uitingen van Balkenende staat. Ik bedoel, het CU als fractie staat toch achter Balkenende en dus ook in principe ook achter die uitingen? Maar dat durft Slob ook weer niet te zeggen.
Zeer bekend. En hij is een behoorlijk laffe gluiperd.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:02 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hij spreekt namens zijn fractie, niet namens de regering.
brrrrrrr....quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:04 schreef ASroma het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
mwah.... laat maar....
quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:03 schreef Klopkoek het volgende:
"inkijk in het besluitvormingsproces" donder op Slob
Ik kijk het even uit puur ramptoerisme. Een nieuwe kabinet zal net zo dramatisch zijn. Allemaal variatie op hetzelfde thema: meer overheid.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:02 schreef heiden6 het volgende:
@B_A als ze het kabinet laat vallen toch wel?
Yeah, eigenlijk heel zielig dit allemaal.. Wat een slappe hap. JP lijkt wel op boneless chicken.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Hij wil het tussen de PvdA en CDA laten.
Doet me denken aan Linda HamiltonSarah Connor in T-2.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:04 schreef fratsman het volgende:
[ afbeelding ]
Nog een keer, gewoon omdat het kan!
quote:
ofquote:Op woensdag 13 januari 2010 23:04 schreef ASroma het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
mwah.... laat maar....
Je vindt het mooi wat Slob zegt?quote:
Ja. Even zoeken.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:07 schreef Adelante het volgende:
Is het rapportt ergens beschikbaar in pdf trouwens, ik wil de conclusies wel eens even zelf lezen?
Jep. Via nrc.nl ben je er bv zo.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:07 schreef Adelante het volgende:
Is het rapportt ergens beschikbaar in pdf trouwens, ik wil de conclusies wel eens even zelf lezen?
http://www.onderzoekscommissie-irak.nl/#pagina=849quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:07 schreef Adelante het volgende:
Is het rapportt ergens beschikbaar in pdf trouwens, ik wil de conclusies wel eens even zelf lezen?
Ik vind jouw reactie mooi. Dat kan ook voorkomen Klopkoek.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:07 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je vindt het mooi wat Slob zegt?
Rapportquote:Op woensdag 13 januari 2010 23:07 schreef Adelante het volgende:
Is het rapportt ergens beschikbaar in pdf trouwens, ik wil de conclusies wel eens even zelf lezen?
Bijna een uur al.quote:
Echt he.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:08 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Zijn toon/ volume gaan verhogen als zijn opponenten weglopen
Omdat ze mensen zijn.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:09 schreef Klopkoek het volgende:
wat ik nooit snap is waarom uitgerekend christenen soms van een oorlog houden op zijn tijd en dat gaan mystificeren
quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:09 schreef Klopkoek het volgende:
wat ik nooit snap is waarom uitgerekend christenen soms van een oorlog houden op zijn tijd en dat gaan mystificeren
Dat komt later pas.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Domme vraag misschien, maar waarom staat Slob "terecht"? Hij is toch geen lid van het kabinet? Zou Balkenende daar zelf niet moeten staan?
Balkenende komt na de schorsingquote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Domme vraag misschien, maar waarom staat Slob "terecht"? Hij is toch geen lid van het kabinet? Zou Balkenende daar zelf niet moeten staan?
Omdat alle kamerfracties wat mogen zeggen bij een debat.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Domme vraag misschien, maar waarom staat Slob "terecht"? Hij is toch geen lid van het kabinet? Zou Balkenende daar zelf niet moeten staan?
SMS-democratie.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef raptorix het volgende:
Kunnen we niet televoten, kunnen we ook es op tijd naar bed
Het is de spreektijd van Slob, en hij wordt geïnterrumpeerd.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Domme vraag misschien, maar waarom staat Slob "terecht"? Hij is toch geen lid van het kabinet? Zou Balkenende daar zelf niet moeten staan?
Hij verdedigt dan ook het kabinet niet. Hij staat er als fractievoorzitter van de CU in de Tweede Kamer en iedere partij geeft in een debat haar visie, zo dus ook de regeringspartijen. Dat het één grote kabinetlikkerij is, staat daar los van.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Domme vraag misschien, maar waarom staat Slob "terecht"? Hij is toch geen lid van het kabinet? Zou Balkenende daar zelf niet moeten staan?
Hij hoeft hier in principe niet op te antwoorden op dit moment. Hij spreekt voor zijn fractie, niet voor de regering.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:10 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Is toch gewoon een duidelijke vraag van Halsema?
Tsjonge jonge.
IRRITANT DIE SLOB!!!!
en 'mensen' houden van oorlog? die vinden het geweldig om onder valse voorwendselen elkaars hersens in te slaan?quote:
QFTquote:
Voor deze ene keer ben ik voor, kunnen we tenminste weer gaan stemmenquote:
Ik begrijp ook niet waarom bepaalde mensen zo nadrukkelijk in beeld komen bij verschillende partijen. Het ontbreekt aan charisma en dat is tegenwoordig belangrijk in het overbrengen van een boodschap.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:12 schreef venomsnake het volgende:
De vent heeft ook zo'n onbetrouwbare kop.
Of course, maar enkele maanden een demissionair kabinet en een termijn die niet afgemaakt wordt betekent minder uitgevoerd overheidsbeleid, dus minder groei, uitbreiding en controle.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:05 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik kijk het even uit puur ramptoerisme. Een nieuwe kabinet zal net zo dramatisch zijn. Allemaal variatie op hetzelfde thema: meer overheid.
Maar Hamer is toch wel een van de dieptepunten van alle bescheiden drama's daar.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ach, het is bij de CDA na een jaar of 10 wel weer eens tijd voor een bloedbad, willen ze de standaard 25 zetels behouden, die ze sinds de fusie gehad hebben.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:12 schreef superworm het volgende:
Lessen trekken.
Mijn bullshit bingo kaart is alweer bijna vol.
Een van de weinige 'organisaties' waar stilstand inderdaad relatieve vooruitgang is.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:13 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Of course, maar enkele maanden een demissionair kabinet en een termijn die niet afgemaakt wordt betekent minder uitgevoerd overheidsbeleid, dus minder groei, uitbreiding en controle.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |