Er zijn ook wel belangrijkere dingen nu aan de hand. Zoals de reactie van Balkenende op een rapportquote:Op woensdag 13 januari 2010 21:02 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik heb serieus nog niks gehoord over een ramp in Haiti![]()
![]()
Idd alsof wij iets eraan kunnen doen.quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:24 schreef Maikuuul het volgende:
Domme reacties over "alsof ik me schuldig voel voor een aardbeving"
Het gaat zich erom dat sommige personen/commercials jouw een schuldgevoel kunnen geven zoals "kijk hoe zielig deze meneer onder uit puin wordt gehaald, snel stort geld want wij zitten lekker Hart van Nederland te kijken gevolg door shownieuws, terwijl deze meneer geen 52" plasma tv meer heeft want zijn krot is ingestort.
STORT NU !
Nou idd...quote:Op woensdag 13 januari 2010 20:37 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Tjsa, we geven nu al miljarden aan Afrika.
Ik geef dan liever aan mensen die het hard nodig hebben na een ramp, niet aan mensen/organisaties die alleen maar eten geven ipv mensen iets te leren zodat ze voor zichzelf kunnen zorgen ipv hulpbehoevend te blijven.
Ik een nieuwe usernaam !quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:39 schreef Mortaxx het volgende:
Ik geef alleen geld als ik er een tagje voor terug krijg
quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:43 schreef Teezie het volgende:
doe nou niet zo lullig en stort een paar centes, alle beetjes helpen
Ik ben serieus, ikzelf ben namelijk een politieke vluchteling en weet dermate hoe het voelt om iemand kwijt te raken.quote:
Wanneer kunnen we je gaan dumpen daar??quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:49 schreef McWurth het volgende:
beter een vrachtlading stront storten op haiti
nadat jij bent uitgesmeerd daarquote:Op woensdag 13 januari 2010 21:58 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wanneer kunnen we je gaan dumpen daar??
quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:02 schreef tho_Omas het volgende:
Maikuuul geef dat geld lekker uit in de Feesfebrik! Fuck hen!
quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:16 schreef Maikuuul het volgende:
[..]Het enige waar ik daar nog me geld aan uitgeef is de hamburger of cheeseburger na 2 uur snachts
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |